Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy maga az USA...

Lehet, hogy maga az USA indítja az UFO-kat?

Figyelt kérdés
Tudod, aki megteheti...

2023. márc. 11. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet.
2023. márc. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mivel nem tudjuk mik azok, ezért az is elképzelhető, hogy valamilyen kísérleti repülőgépek.
2023. márc. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Minden lehetséges!
2023. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Benne van az is. Így 60 év utan látszik a holdraszállós videón is h kamu. Olyan a díszlet, mint egy régi mozifilmé. Úgyh simán benne van a pakliban hogy az ufókat is ők találják ki. Azt mondják a haditechnika, meg úgy a technikai kutatások egésze, kb 20 évvel előttünk jár.. na most én el sem tudom képzelni hogy ez mit jelenthet a valóságban.. 😨 lehet terminátor jellegű alakváltó robotok, hologrammok, gondolatolvasás. Apropó. azt hallottátok hogy a TedX-ben benne volt, hogy itt a magyar szerb határon próbálták ki 2 éve a gondolatolvasó szerkezetet? 😅
2023. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Egyik este bejött hozzám a hálószobába, egy borzasztó ronda lény, azt hittem, hogy az uram az, de rájöttem, hogy az nem lehet, mert nem ütött meg.
2023. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
83%

Bármi lehetséges.

[link]

2023. márc. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hülyeség az egész ebből os csak a pénz csinálas van
2023. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!