Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hisztek az ufókban? Kinek mi...

Hisztek az ufókban? Kinek mi a leghihetőbb dokumentum a földönkívüliekről?

Figyelt kérdés

cnn live - Larry King

2009-ben Larry King, és a CNN új megvilágításba helyezte az eseményeket miután új szemtanúkat szólaltatott meg, akik megerősítik az első éjszaka történteket (katonai bázis, Anglia):


-Ott voltam az első éjszakán, kimentem a bázisról, hogy egy lehetséges repülőszerencsétlenséget vizsgáljak meg, akkor azt hittem repülőgép zuhant le. A csapatommal a keleti kapunál lévő erdősávhoz mentünk..egy ismeretlen eredetű járművet fedeztünk fel, háromszög alakú volt.

-A földön?

-A földön.

-Megérintették?

-Megérintettük, körbejártuk lefényképeztük. Teljes kivizsgálást tartottunk 45 percen keresztül.


Egy visszavonult katonai biztonsági tiszt által, élő egyenes adásban tett és mások által is megerősített kivételes vallomás.


2010. okt. 18. 00:37
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
Kérdező akkor írd már le a kapcsolatfelvétel előzményeit és a fejleményeket.
2010. okt. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

Ezek az ufók a harmadik birodalomban csak arra bizonyítékok hogy a németek csészealjakat építettek az antarktiszon,szerény véleményem szerint.Viszont atlantisz legendája igen érdekesnek bizonyul ha tudtok ezzel kapcsolatos oldalakat tegyétek közzé.

Itt egy oldal ami elég sok infót tartalmaz hogy hiteles e azt mindenki maga döntse el. [link]

2010. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:

nah jó csak vicceltem, de ha akarok viszonylag hihető érvekkel előrukkolni, még három komment és engem is ufosnak hinne itt a legtöbb human nem csak mz/404-est...nézzétek meg a Közzétételt megelőző nap c. filmet (The Day before disclosure)


Az "emberiség történelmének legnagyobb története" hamarosan napvilágra kerül? Ez a valaha készült egyik legátfogóbb dokumentumfilm UFO-król, és földönkívüliekről, és az azokat körülvevő titkolózásról. Mi az amit már tudunk - és mit tudunk arról, hogy miért kéne többet tudnunk? A film bemutatja az UFO történelmet, és az Európai, valamint az Amerikai földrész legjobban dokumentált eseteit. Szemtanúk, és napjaink legismertebb UFO kutatói mondják el történeteiket, és véleményüket. Körüljárja a Közzététel következményeit, és a társadalomra gyakorolt várható hatásait. A film bemutatja továbbá a földönkívüliek általi emberrablás jelenségét, és az azzal kapcsolatos kérdéseket.


nekem azért tűnik nagyon hitelesnek (ami a címbében is van), mert egy pár ember elmondja, hogy tényleg van/volt egy szerződés, amit ha megszegnek 20 évet is kaphatnak..

nagyon hatásos, én nem hittem az ufokban, de ha megnézitek ezt a filmet, még a legmakacsabb ember is elgondolkodik egy picit...persze az a rész a filmben is benne van, amit mz/404-es mondott, hogy meg kell változni az embereknek, mert amíg felrobbantjuk egymást vagy éhínségbe taszítunk másokat, ne számítsunk sokra...

2010. okt. 21. 12:32
 64/69 anonim ***** válasza:
100%

09:30


Igen, építettek ott UFO-kat, de csak prototipusokat, és nem sokat, csak párat, és az amcsik harcihajóit több tucat UFO támadta meg, nem csak pár darab. Ráadásul azok a prototipusok ahogy a filmbe is mondták a szakértők, víz alatt nem tudtak mozogni, csak a levegőben lebegni, az amcsik viszont a vízből látták őket kijönni, és nem a levegőből támadtak. Akkor mik voltak azok ha nem a prototipusok?

2010. okt. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
:P Azt mondja a film amit a 404es küldött, a Hitlereset, hogy féregjároton kereszül jönnek hozzánk az idegenek. Akkor azért tudnak olyan messziről fél perc alatt ittlenni? Nem azért mert fénysebességgel tudnak utazni? Én nagyon szeretnék azokkal a kriariaxokkal (remélem jól irtam!) találkozni! A telepátiát nem tudom megtanulni, pedig úgy olvastam mindenki tudna csak nem tanítják meg az iskolákba ÉS DIREKT. Nem tudom hol tanítsák meg a telepátiát. Ilyen különleges képesség, ilyen paranormális képesség kell hozzá? Azt irják csak el kell hinni hogy képes vagyok rá és menni fog. De hogy higgyem el ha akarok hinni de mégse tudok?? :S Kevés az önbizalmam? Kár hogy elment a 404es, bisztos mondaná hogy kell elkezdeni. Jólett volna még olvasni még ha nem is hisszük el, olyan izgalmasakat irt, mint egy jó fantasztikusfilm, komolyan mondom, ha akarna, simán irhatna ebből egy könyvet, tuti nagy sikere lenne! Mért nem teszi? Halálra keresné magát vele! Simán jobb mint a Herry Potter és izgalmasabb mint a csillagok háborúja! De mért 404? Mit takar ez a név? Szerintetek hányéves? 404 ha olvasod irj nyugottan, nem mindenki néz dilisnek! Tudom milyen az ha valakit süsünek néznek, nekem is eztcsinálták a suliba, ezért is nem volt kedvem járni suliba és emiatt rossz jegyeket kaptam. :( Na most hoyg teleirtam a fél oldalt, lépek :) de este jövök adigra hátha előbújik a 404es fedönevű UFO is :P Ja és am lehet hogy a nevem 521es lesz :D
2010. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
404 küldj mán valami jo linket!
2010. okt. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
0%
Én minden hétvégén a helyi kocsmába járok velük. Ők csak kocsmákba járnak és csak azért emlékeznerk rájuk kevesen és homályosan, mert annyira részegek voltak.
2010. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Milyen igaza van aki ezt irta: "Számomra az INTELLIGENS Földön kívüli élet legfontosabb bizonyítéka továbbra is az, hogy még sosem próbáltak kapcsolatba lépni az emberiséggel.". ES MILYEN IGAZ!!!!! Mert az emberek tobbsege meg allatmodjara tamadna rajuk. Aki meg nem latta oket, vagy nem volt tapasztalata veluk, azok meg is erdemlik. Akiknek eddig volt tapasztalatuk azok buszkek lehetnek magukra. En is oda tartozom, de sajnos nem muszaly mindezt masokkal, foleg butakkal megosztanom.
2010. okt. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 Kováts Klaudia válasza:

Sziasztok! Én csak három linket tennék be, s mindenki eldönti hisz-e benne!


Linkek:

http://www.youtube.com/watch?v=r_9L_NXYyVA

http://www.youtube.com/watch?v=D2NUXUzqpbk

http://www.youtube.com/watch?v=62so62nyxro

2012. okt. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!