Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFÓkat fényképeztem?

UFÓkat fényképeztem?

Figyelt kérdés

Most nyáron sok helyen voltunk a családdal kirándúlni. Megjártuk az ország legszebb tájait, sokat kirándulok mindíg is vonzottak a temészet csodái.


Nemrégen hivattam elő a képeket és furcsa jelenségekre lettem figyelmes amire azelőtt nem. Különleges ufószerű felhőket meg alakzatokat kaptam lencsevégre, egyszerre többet is, aztán eszembe jutott hogy már korábban egy 2006-os kirándulásnál szintén fényképeztem ilyet, akkor ez nem nagyon érdekelt mert sokan kapnak lencsevégre ufókat, de ez a mostani nagyon különlegesnek számít, lehet hogy követnek engem az ufók ? Talán felkeltettem érdeklődésüket ? Különleges vagyok, talán kiváló festői vénám van, mert sokat festek szabadidőmben.


Ez még a régi fényképem [link]


Na ez a mostani nyaralaásunkkor egy felhőbe burkolózó ufó, ami elrejti magát, ti is látjátok a körvonalait a felhőben ? És mellette egy világító korong alakú ufó.


[link]


Na ez nagyon ámulatba ejtett, ez nem egy szokványos ufó, hanem valamelyik különleges bolgyóról lehet, szerintetek melyikről.


[link]


2011. febr. 14. 23:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
paintes rajz :S
2011. febr. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
92%
Jajj köszi 5 perc örömet okoztál ezzel xD
2011. febr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%
Ügyes ps-ező vagy! :))))))
2011. febr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Ezen az első régi képen, még látszik is az ufó ionizáó hatása a levegőre, mert amint felbontja a levegőmolekulákat elektromos szél közben recés elszíneződésszerűség látszik az oldalán. De mivel elég homogén fekete az egész ezért látszik hogy eredeti, mindenhol ionizálja maga körűl a teret.


A harmadik mi vajon.

2011. febr. 15. 00:06
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
jézusom....és még fél oldalnyi körítés is van hozzá XD
2011. febr. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

23:59

Ez neked ügyes ps-ezés? Inkább ügyetlen paint-ezés.

Az utsó óriás szappanbuborékos kép viszont tényleg tetszik. :)

2011. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDD
2011. febr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ki kell hogy ábrándítsalak. Az első képen minden bizonnyal egy sebesen repülő rabbi-kalap látható, ahogy hasít téren és időn át. A második képen egy új kinai lopakodó felderítőgép prototípusának tesztrepülése látható. A harmadik kép pedig egy meteorológiai ballont ábrázol, ez teljesen nyilvánvaló.
2011. febr. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Értem Gabriella, akkor szerinted buknak rám a kínai rabbik ?
2011. febr. 15. 02:58
 10/42 BlackSword ***** válasza:
Ez tényleg paint, de a bubis nekem is tetszik...
2011. febr. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!