Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Néhány egyiptomi fáraó tényleg...

Néhány egyiptomi fáraó tényleg földönkívüli volt vagy egy ember-földönkívüli kereszteződése?

Figyelt kérdés
Mintha ismeretterjesztő film is készült volna erről.
2011. márc. 6. 01:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Jaja krixkraxok keresztezése reptoidekkel, de mivel meg van írva a 35 parancsolatokban, hogy ne keresztezzél magadból új fajt ezért megbuktak a fáraók. De erről kérdezd 404-est, ha jó lesz megint és számítógéphez engedik a pszichiátrián majd válaszol is.
2011. márc. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem az egész műsor, de valahol az elején erről is szó van!

Az egész dokumentumfilm 6 részben a youtube-on, nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=Re9YXfxtSo4

2011. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem ismeretterjesztő film volt, hanem a Stargate (Csillagkapu) sorozat, volt belőle vagy tíz évad, meg még készült még két széria, a SG Atlantisz, és a SG Universe.

Alig várom, hogy letölthessem szinkronosan. ;)



Én inkább arra lennék kíváncsi, ahogy elnéztem a koporsókat és a szobraikat: hogy a fenébe maradtak ilyen szép karcsúak???

2011. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Valószínűleg, azért maradtak ilyen karcsúak, mert földönkívüliek voltak. :)
2011. márc. 6. 09:08
 5/13 attila6 ***** válasza:
44%
Igen,talán néhány egyiptomi fáraónak lehettek földönkívüli vérvonalai.
2011. márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Igen
2011. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Tom mester ***** válasza:
89%
Vagy csak a belterjesség, meg gyéb genetikai cukiságok miatt néztek ki úgy ahogy.
2011. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
igen keresztezett volt, én ezt már régóta tudom, de honnan jöttél rá? , igen készült róla egy film linkelem is.. egy pillanat.
2011. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Összefogás ***** válasza:
44%

Nem voltak keresztezve. Néhányan földönkívüliként jöttek a Földre, és fáraóvá váltak, voltak akik ősintelligencia lélekkel földi testben születtek meg.

Az ókori Egyiptomban az emberek karcsúak voltak. Ez a helyes táplálkozás függvénye. Nézzétek meg, a természeti népeknél, Tibetben, Indiában,Japánban, a kaukázusi népeknél, és a legtöbb arab országban alig van elhízott ember.

2011. márc. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy foglalkozott már pár doku.film arról, hogy a fáraók földönkívüliek leszármazottai voltak. Szerintem meg nem, ők is ugyanolyan gyarló emberek lehettek, mint mi vagyunk.
2011. márc. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!