Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A Nibirun elképzelhető Földön...

M@x kérdése:

A Nibirun elképzelhető Földön kívüli élet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 08:43
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Persze, csak egy másik dimenzióban élnek, ezért nem látjuk őket :)


Nibiru? Baromság...Én is imádom a sci-fi-t, de csak olvasni, nem elhinni...Mind a 21. század kortünetei vagytok

2011. márc. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%

Szia én jós vagyok, látnok ha jobban értitek. Elmondom a valós igazságot. Jól nyissátok ki a szemeteket mert még egyszer nem fogom elmagyarázni.


A nibiru nem fog becsapódni a földbe, 2 évvel ezelőtt a NASA kiszámította a csillagok állásából hogy be fog e csapódni és nem fog. De! A nibiru rettenetes katasztrófákat fog okozni! Mert a földet magához fogja vonzani és a vonzás hatására a föld eltérül a pályájáról. A nibiru el fogja takarni a napot a földtől ugyanis a föld és a nap között fog elhaladni. Aszem 3600 évente kerüli meg a bolygónkat a nibiru. 2 évvel ezelőtt még a NASA sem titkolta a nibiru létezését. Még a hiradóba is bemondták. De azt mondták nem kell félni mert nem csapódik be. Most meg már tagadják fogalmam sincs mért. Valószínű a katasztrófák miatt amiket fog okozni azért. Nem akarnak pánik keltést. Ahogy vonzza majd a földet a nibiru magához ezáltal földrengések és szökőárak lesznek. Ezek már most is tapasztalhatók de ezek csak az "előjátékok" az igazi nagyok akkor leszmnek amikor már a föld közvetlen közelébe lesz. Az emberiség háromnegyede el fog pusztulni.


Látom hogy a nibirun a élnek idegen lények. Ezt úgy biztos ahogy most én itt írok! A nibiru 2012.12.21. én ér ide és a ekkor fognak a nibiru bolygóról átjönni a földre űrhajók segítségével ezek az idegen lények. Ez így lesz. Majd meglátjátok! Én már látom is a hajójukat mivel látnok vagyok. Hatalmas hajóik vannak és ezek a lények úgy látom ember szerűek. Van kezük és lábuk. Úgy érzem kedvesek és békével fognak átjönni a földre a nibiruról!

2011. márc. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim válasza:
100%

Hogy lehet ilyen marhaságot elhinni? Nincs ilyen ! Nem létezik! Kamu!


3600 évente semmi sem írtja ki az emberiséget! 3600 évvel ezelőtt , éppen Krisztus előtt 1600 volt. Akkor pedig semmilyen katasztrófa nem történt! Például Krisztus előtt 1552 -ben kezdődik el, az Egyiptomi újbirodalom! Semmilyen Nibiru nem jött, és az egyiptomiak egész nyugodtan élték életüket!


Bár igaz ami igaz, 1628-ban tör ki a vulkán Krétán, de ez semmit sem jelent

2011. márc. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Na ne mond. Akkor ezt is meg tudod magyarázni:


[link]


1983-ban a NASA bejelentette, hogy megtalálták a tizedik bolygót. A NASA később helyesbített, és azóta is cáfolja a tizedik bolygó létezését. Ilyenkor mi van?

2011. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:

Arra a kérdésre, hogy ha egyszer ilyen közel van ez a méretes bolygó (állítólag húszszor nagyobb tömegű, mint a Föld), miért nem beszél róla valamelyik kormány vagy a NASA, a „szakértők” azt válaszolják: azért, mert titokban akarják tartani, nehogy tömeghisztéria törjön ki. Elvégre az interneten vírusszerűen terjedő rémhírek nem váltanak ki semmilyen hatást, viszont egy kormánybejelentés…


El tudjátok képzelni mi lenne ha bejelentenék a világvégét? Ilyesmit nem jelentenek be gondolkozzatok már! Másnap ki menne dolgozni? Ki menne iskolába? Ki tervezné a jövőjét? A bankok sorra mennének tönkre és ezáltal a világgazdaság is. A káosz okozta összeomlás hamarabb végezne velünk mint maga a katasztrófák. Arról nem is beszélve hogy az emberek nyugodtan bűnözhetnek mert már úgy is mindegy lenne nekik.

2011. márc. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Kedves 70%-os!

Egy igazi látnokkal lenne dolgom? :)

Köszönöm, hogy válaszoltál nekem.

És te más dolgokat is látsz előre?

Nem tudnánk valahogy változtatni a jövőn?

2011. márc. 14. 12:53
 7/40 anonim ***** válasza:

Ezt olvassátok el érdekes:

"Az i.e. 556-os azonban egy nem várt napfogyatkozás volt, mert a napot nem a Hold takarta el, hanem a Nibiru. E teljes napfogyatkozás létét a Nasa is igazolta, illetve a régészeti leletek is elmesélik."

[link]

2011. márc. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

A katasztrófák mindenképp bekövetkeznének ha nem lennének emberek a földön és soha nem is lettek volna akkor is! Nem tudom hogy egy ilyen nagy horderejű katasztrófákra hogyan lehetne felkészülni. A legjobb az lenne ha elmenekülnénk erről a bolygóról. Ha jönnek a plejádok akkor nem lehetne hogy hamarabb jöjjenek? Hogy megelőzzék a pusztulásunkat? Mire ide érnek addigra végünk. Üzenem nekik hogy az ember nem tehet a pusztulásáról ezek a dolgok mindenképp bekövetkeznének úgy h az univerzum törvénye is megengedné hogy meg védjenek. Ez nem a mi hibánk úgy h siessenek :D


Apropó mi van ha a Nibirun élnek a plejádok? És Jézus is plejád és a Nibirun lakik? Érdekes nem? De most lehetséges nem?

2011. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Nem képzelhető el.

A Niburu ugyan nem létezik, de ha létezne, olyan pályán keringene, ahol fél évig nagyon meleg van, a többi időben (3600 év?) pedig rettenetesen hideg. Ez lehetetlenné tesz bármilyen természetes életet.


Aki egy rémhírt talál ki, az legalább legyen következetes - vagy legalább 5 percet gondolkozzon rajta.

2011. márc. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 H.Jani ***** válasza:
55%
Elképzelhető. Az ember sajnos a földi viszonyokhoz viszonyítja az életet. Fogalma sincs arról hogy más bolygókon milyen élőlények vannak, így azt hiszi az élethez víz kell, oxigén és minden olyan ami számára nélkülözhetetlen. Pedig vannak lények amik -3000 fokban élnek és olyan ismeretlen vegyületből vannak amit el sem tudnánk képzelni soha. Sajnos az ember már csak ilyen hülye hogy a földi életet viszonyítsa a kinti élethez.
2011. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!