Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO invázió, Spirituális...

UFO invázió, Spirituális felemelkedés, Armagedon, vagy világméretű katasztrófák következnek az eljövendő években?

Figyelt kérdés

"Az elmúlt pénteken 2011 március 11-én a kora reggeli órákban a Richter skála szerinti közel 9-es erősségű földrengés rázta meg Japánt. Minden az emberiséget érintő fontos esemény az egyéni életedre is komoly hatást gyakorol, ezért személyes felelősséged is, hogy a saját életedben is utánajárj, mit jelentenek a történtek az életedre nézve. Egy ilyen méretű földrengés talán a te életedet is felrázza, nemcsak azokat, akiket személyesen is érint. Saját kezünkben van a felelősség, az életünket nekünk kell irányítanunk és nem várhatjuk mástól a megoldást. Itt az ideje, felvenni a kapcsolatunkat a felettes énünkkel és az ő útmutatásai alapján járni az utunkat. 2011 március 11. hatalmas tanítás az egész emberiségnek, de személyesen neked is. A felelősséget nem háríthatjuk át senki másra."

[link]


2011. márc. 15. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Több lesz a természeti katasztrófa, még ennél is. Fokozódik a naptevékenység is. De ezt már eddig is tudta, aki kicsit odafigyelt. Ez egy természetes jelenség bizonyos időközönként. Sajnos nem sokat tehetünk ellene.

Természetes, hogy változik az emberek élete, értékrendje, főleg azoknak, akikre közvetlenül hatással vannak ezek az események, de a szemlélőkre is.

Azért nem magyaráznék mindenfélét bele... és világvégére sem készülök, bár sokan valamiféle világvégének fogják érezni, vagy már érzik is ezeket az eseményeket.

2011. márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Spirituális felemelkedés az valószínű. De ennek az előjeleit már magadon is érezheted, vagy ha nem akkor hamarosan fogod.
2011. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Ti néha bejártatok földrajz órára? Mert ha igen, tudnátok, hogy Japán pont egy rohadt nagy törésvonal felett van, évente több száz földrengés van ott. Ez a mostani azért volt ekkora, mert a földkéreg nem csak vízszintesen, hanem függőlegesen is elmozdult. Ez óriási erőket szabadított fel, ami ekkora kataklizmatikus jelenséggel járt, semmi köze nincs tehát a számmisztikához (illetve fordítva, a számmisztikának nincs köze ehhez).

Bírom ezeket a cikkeket, kábé olyanok, mint a South Parkban az "utólag-okos-kapitány". Történik valami, kiszed belőle egy apró részletet (jelen esetben egy dátumot, ha jól értettem), és ráépít egy tök átlagos, hétköznapi tanítást. Mi ebben a misztikum?

2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A világméretű katasztrófáknak legalább van ésszerű magyarázata ezért a katasztrófákat még mindig elképzelhetőbbnek tartom mint a plejád meg a reptoid inváziót.
2011. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"A felelősséget nem háríthatjuk át senki másra."


Már mi a búbánatos felelősségről van szó???? Talán én csináltam a földrengést vagy a katasztrófákat? Elmehet az összes ilyen idióta a büdös fenébe, aki ennyi negatív energiát* akar beépíteni a tudatalattinkba.


*negatív energia alatt értem a hamis és inkompetens felelősségtukmálást is és azt is, hogy az embernek félni, rettegni kelljen és ne érezze magát jól a bőrében. Ezek káros, destruktív, romboló dolgok. Majdnem felérnek egy közveszéllyel való fenyegetéssel.

2011. márc. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Mostanában olyan iszonyatosan gyorsan telik az idő, legalábbis én ezt vettem észre már vagy 2-3-4 éve.

18/F

2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy új világ fog kezdődni teljesen más értékekkel, akiknek nem sikerül változni más világokba kerülnek, ennyire egyszerű.
2011. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi, ugyanúgy fog folytatódni az élet, mint ahogy előtte.
2011. márc. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

egy prognózis a sok közül:


http://www.youtube.com/watch?v=2IgpeZRSY3k&feature=related


9 perctől

2011. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

az előbbi linkelés nem sikerült.

megpróbálom újra.

http://www.youtube.com/watch?v=2IgpeZRSY3k

ha nem nyitja meg, a következő adatok alapján is megkereshető:

honlap: youtube

videó címe: Hold-Kelte 2/5

a kilencedik perctől ismertet egy lehetséges eseménysorozatot

2011. márc. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!