Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi emberek, akkor soha nem...

Mi emberek, akkor soha nem lehetünk szabadok, a régi birodalom miatt?

Figyelt kérdés

Kérlek benneteket, ne vegyétek a kérdés viccnek. Komolyan kérdezem, és olvassátok végig a linkben leírtakat, kérlek benneteket , nagyon érdekes és félelmetes is egyben, legalábbis nekem az volt... Az idegen lény dolgokat mesélt el, amik nagyon érdekesek voltak kérlek olvassátok el és válaszoljatok a kérdésemre...


[link]


2011. máj. 10. 00:41
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Hülyeség!!:) És vicces hogy félsz:)
2011. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
Én most várakozó álláspontban vagyok :)
2011. máj. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez az egész nagyon furcsán hangzik vannak benne érdekes részek,amiknek valami közük van az igazsághoz de mégis azthiszem,hogy vagy a forditás miatt vagy a kiadás alattegy kicsit torzultak a dolgok,de elég sok minden helyt állt.Láthattad mit irtak már rééééégóta folynak a dolgok ne keseredj el,inkább bízz benne,hogy a hamarosan jövő dimenzióváltás besegít a gonoszok ellen.
2011. máj. 10. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat, főleg az utolsónak :D
2011. máj. 10. 06:12
 5/48 anonim ***** válasza:
Most is szabadok vagyunk! Ez az írás egy ostobaság! A mával kell törődnünk,kihozni belőle a számunkra lehető legjobbat,nem a múlton keseregni. Ez nem vezet sehova.
2011. máj. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz is, (amiben azért erős kételyeim vannak), akkor sincs mitől tartanunk. Ugyanis, semmit nem érzékelünk ebből a dologból. (Már ha van ez a dolog)
2011. máj. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
Érdekes diator, köszi. De egy ilyen információt, ami ennyire titkos, és ennyi ideig titkolt a kormány, most hogy engedhették meg, hogy kiszivárogjon? Mert így meg kellett volna ölniük Matildét is...vagy ez is valami terv része?
2011. máj. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 BlackSword ***** válasza:

Hát ez úgy kamu ahogy van... Azért gondoljunk bele... Egy titkos katonai bázison... ahol mindenkivel titoktartási szerződést íratnak alá, és titoktartási fogadalma van... Ami ott zajlik, arra utalni is hazaárulás...


De akkor nézzük a paradoxonokat a mesében:


-"hogy nála maraadt véletlenül a teljes dokumntáció!" // Persze... Hihető...

-"Miután kiderült, hogy a bázis személyzetéből egyetlen ember képes vele kommunikálni: Matilde O’Donner Mc Elroy nővér" // A többiek miér nem??? Pedig egy fajból valóak...

-"A teljes anyag szóról szóra megmaradt az emlékezetében, így a szöveget minden nap lediktálta egy gépírónak, aki azt átadta a katonai főnököknek. // Az előbb még nem arról volt szó, hogy véletlenül nála maradt az összes dokumentum???

-"Egy szempillantás alatt bárhol ott teremhet, ahol akar." // Akkor jó béna, hogy el tudták kapni...


De végül is rettegj a mesétől, ha ez neked jó... De ez akkor is csak mese/kamu/hazugság...

2011. máj. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
BlackSword előtti vagyok. DE ha alaposabban megnézed a történetet, találhatsz benne utalásokat, ami úgymond arra ösztönöz, hogy maradj rabszolgaságban (szerintem erről ,hogy rabszolgaságban vagyunk, nem érdemes vitatkozni, mert ha léteznek ufok ha nem, ez így van). Ilyen pl.: csak az kerülhet vissza halála után a bázisra, aki életében megfelelően viselkedett (TEHÁT nem volt művész, zenész, költő, forradalmár stbstb.)----> tehát az a jó, aki belenyugszik a rabszolgaságba, elbutul, és él egy céltalan életet, tele vágyakozással.
2011. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Respekt nekik hogy kitalálták a szexuális szaporodást:)
2011. máj. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!