Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttátok azt a piros villogást?

Láttátok azt a piros villogást?

Figyelt kérdés

Kb. 5-10 perce, Hatvanból nézve (Észak-Magyarország), dél, dél-nyugat felé egy kb. rizsszem nagyságúnak látszó piros egyhelyben álló és villogó/lángoló dolog volt az égen. Pár perc múlva eltűnt. Mérget veszek rá, hogy NEM repülő volt és meteor és csillag sem lehetett. Egy átlagos csillagnál kb. 3-4-szer nagyobbnak tűnt. Aki látta vagy tud róla valamit, az kérem írjon!

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 17. 00:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem a paksi postagalambomat láttad, ami vízilóméretűre nőtt meg. Nappal zöld és mászik, hogy elrejtőzzön. Este azért piros, hogy a repülők ne menjenek neki.
2011. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami diszkó vagy szórakozóhely fénye? Tele van az ég ilyenekkel szombat este.
2011. júl. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Kb. csillagok magasságában volt és láttam már diszkó fényt és az egyáltalán nem ilyen. Több éve lakok itt és még egyszer sem láttam ilyet.

Nem lehetett messzebb, mint Pest, de messzebb, mint mondjuk Gyöngyös. Kb. az északi sarkcsillaggal egymagasságban volt.

2011. júl. 17. 00:54
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

SXS922, Izmir-Berlin.

2011. júl. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hatvan környéki vagyok, nem láttam.
2011. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Én egyszer láttam valami ilyesmit, pont karácsony este.


Apámmal jártunk egyet a városban, és akkor láttam ilyen piros pöttyöt az égen. Nem mozdult, nem csinált semmit. Aztán egyszer nem néztünk oda, s amikor ismét odapillantottam volna, már nem láttam semmit.

Igazából mi sem tudtuk hogy mi is az, de nem tulajdonítottunk neki nagy jelentőséget.


Jah, és ez valahol a Velencei tó környékén lehetett, vagy annál is északabbra.

2011. júl. 17. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én esténként szoktam nézni az eget, annyi féle színű, méretű dolgot láttam már, hogy meg sem tudom számolni a kezeimen. sajnos sosem fogom megtudni, hogy mik azok...
2011. júl. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nem és te se láttad
2011. júl. 17. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs én voltam. Mentem a ZŰRHAJÓVAL erre nem berezonál ez az egész? Majdnem belezuhantam egy teleportba.
2011. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cetli válasza:
Azt szeretnéd hallani, hogy UFO volt??? Hát akkor szerintem UFO volt!
2011. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!