Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha ilyen 'sok' embernek van...

Ha ilyen 'sok' embernek van földönkívüliekkel kapcsolatos története (már ha elhisszük és én elhiszem) akkor miért nincs kézzel fogható bizonyítéka az emebriségnek az értelmes földönkívüli életformák létezésére?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem tud mennyire volt érthető a kérdésem, de akkor kifejtem.

Itt (is) többen állítjá, hogy kapcsolatba léptek idegenekkel(én ezt el is hiszem), de ha ez ilyen 'gyakori' akkor miért nincs bizonyíték? Illetve ha van akkor miért titikolják elölünk a koormányok/NASA?


Előre is köszi a válaszokat!

Ági


2011. aug. 24. 12:32
1 2 3
 1/30 Démiennek szolics ***** válasza:
92%
Mert senki se tudja garantálni, hogy az illető tényleg igazat mond, vagy csak meg van hibbanva, esetleg feltűnési viszketegsége van :D
2011. aug. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. aug. 24. 12:38
 3/30 anonim ***** válasza:
41%

Mert eltitkolják előlünk a bizonyítékokat...

Szerintem elmondanák, de nem szabad az emberiségnek megtudnia. Lehet hogy már sokan próbálták elmondani de az idegenek elhallgattatták őket. Viszont ha nem így van, akkor értelmetlen az hogy titkolják előlünk az igazságot...

2011. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha te rátalálnál egy kincsesbányára vagy valami nagy tudásra elárulnád?
2011. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Szia. Köszi a választ!

Szerintem nem az idegenek titkolóznak, mert akkor elég lett volna nekik az agész Földön e (egy nő és egy férfi) kapcsolatba lépniük.

2011. aug. 24. 12:47
 6/30 A kérdező kommentje:

Utolsó váleszoló!

Egy kincsesláda nem befolyásolja nagy mértékben az emberiséget, de az, hiogy bizonyítást nyerne a földönkívüli értelmes lét, az igen!!!

De azért köszi:)

2011. aug. 24. 12:52
 7/30 anonim ***** válasza:
81%

Igen, de ha az embereknek elmondanák hogy léteznek idegen lények és már fel is vették velük a kapcsolatot, akkor az embereknek ahhoz is joguk lenne, hogy minden tudást megkapjanak. Márpedig ha megkapnák az emberek az összes tudást amit a földönkívüliek átadnak, megszűnne a pénz és nem lenne manipulált világhálózat, mindenki birtokolná a tudást, akkor minden ember kitudná használni különleges képességeit ezért nem lenne szükség rájuk.


Szívesen.

2011. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Érdekes és elgondolkodtató az amit mondasz...
2011. aug. 24. 13:08
 9/30 Démiennek szolics ***** válasza:
66%
Csak az a helyzet, hogy vannak olyanok, akik maguktól is rájönnek erre a tudásra, vagy csak egy részére. De ők általában elrejtőznek, nyilván a kormány és egyéb jótevő csoport előszeretettel vadássza őket :)
2011. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
66%
Pontosan.
2011. aug. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!