Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ritka, hivatalos NASA felvétel...

Ritka, hivatalos NASA felvétel egy UFOról, ahogy az kitér egy földről indított rakéta elől. Vélemények?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy nem saját anyag, csak fordítás. Véleményekre vagyok kíváncsi viszont: Szóval hajrá.


"El sem hinnéd mennyi minden történik a fejünk fölött. Tucatnyi NASA felvétel lett közzétéve, egy-egy különféle UFO-kat mutatva, melyek az atmoszféránkban repkedve láthatóak. Néhányan azt fogják vallani, hogy ezek csupán aszteroidák fennakadva a föld gravitációjában, vagy körülötte keringő műholdak. A lentihez hasonló videóknak átlagos szkeptikusokból határozott "hívőt" kellene faragnia. Habár kicsit szemcsés, de határozottan eredeti, vágatlan, és hiteles NASA felvétellel van dolgunk, aminek még a kormány is elismeri a világra hozatalát, habár csak annyit fűz hozzá, hogy "furcsán viselkedő kövek". A legtöbbeknek akik megnézték tényleg úgy néz ki, mint egy nyugisan lebegő UFO mely aztán drasztikusan irányt változtat és visszavonul az űrbe: A pillanatokkal későbbi rakéta forma elől, ami pontosan átszeli azt a területet, ahol az tanyázott.

Tehát a felvétel:

http://www.youtube.com/watch?v=eil_2WOv5VA "


Szerintem túl nagy véletlen ahhoz, hogy tényleg csak egy kő legyen, amit hirtelen arrébb fúj az "űrszél".

-

Forrás itt megtekinthető, olvasható eredeti formájában: [link]


2011. okt. 8. 15:20
1 2 3
 1/29 x) ***** válasza:
Nem is tudom... azért ez is sok minden lehet (így idegen űrhajó is.) Sajnos az ilyenekre sosem tudhatjuk biztosan a választ :/
2011. okt. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg UFO, bár nem értem, hogy a kormány minek fűz hozzá ilyen idióta magyarázatokat. Ez volt a hivatalos magyarázat is, hogy egy kő gondol egyet és arrébb tolja magát? Egyébként mikori ez a felvétel?
2011. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

na, ez tipikusan egy olyan "hiteles" ufóészlelés, ami a látottak alapján bármi is lehet :D

a sok ufóhívő elmagyarázhatná már egyszer, hogy ugyan miért is van az, hogy az összes "hiteles" felvétel pixeles, elmosódott, életlen...

egy közepes képességű telefonnal is jobb minőségű felvételt lehet készíteni, mint amilyeneket oly boldogan mutogatnak, mint döntő bizonyítékot :D

2011. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ezt a NASA-nak mondd. D:
2011. okt. 8. 15:43
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Az nem zavar senkit, hogy a NASA-nak olyan kameráik vannak, amikkel az űrből le tudnak videózni egy kocsit, és be is tudják azonosítani azt? De persze ezek a videók mindig rohadtul elmosódottak, meg szemcsések, pedig ezek az UFO-k max pár km-re lehettek a kamerától. Ezt megmagyarázná nekem valaki?
2011. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
56%
És mi az, hogy "a kormány"??? Nincs olyan, hogy "a kormány"... Vannak kormányok, de nem egy nagy globális kormány van... -.-
2011. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Amúgy valószínűleg elég régi -ami megmagyarázza a minőséget-, csak most lett közzétéve a NASA oldalán.
2011. okt. 8. 15:47
 8/29 anonim ***** válasza:
esetleg, ha megadnád a nasa linket, ahol meg lehet tekinteni ezt a felvételt...
2011. okt. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
15:46 Az USA kormányáról van szó, bár szerintem ez nyilvánvaló.
2011. okt. 8. 15:48
 10/29 anonim ***** válasza:
Amúgy például az ESA-tól miért nem lopnak ilyen felvételeket? Vagy csak a NASA-tól szoktak lopni/csak a NASA szokott nyilvánosságra hozni ilyen videókat?
2011. okt. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!