Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » NASA weboldalát meghekkelő...

NASA weboldalát meghekkelő személy UFO képeket talál, és mást?

Figyelt kérdés

Igen, még egy fordítás. Olvassátok el, aztán írjátok le mit gondoltok.

"Gary McKinnon Szivar alakú ufo-t és bizonyítékokat talál egy úrbéli flottára.


Földönkívüliek létezésére való bizonyítékok keresgélése veszélyes világba sodorta Gary McKinnont, miután a NASA weboldalakba állítólagosan behatolt - ahol elmondása szerint képeket talált földöntúli űrhajókról. Alapos keresgélése az amerikai számítógépes hálózatokon keresztül 2001 februárja és 2002 márciusa közé becsülhető; igazán sajnálatos időpont az állam védelmi rendszer-gyengeségének leleplezésére a 2001-es terrortámadások fényében. A Johnson rendszerébe belebotló McKinnon azt mondta, hogy egy igen jó minőségű képet talált egy nagy, szivar alakú UFO-ról az északi félgömb felett. Azt mondta annyira sokkolta a kép, hogy nem gondolkodott az azonnali lementésén és hogy a fájl túl nagy méreténél fogva nehézkesen tudta csak megtekinteni azt saját gépén. A végén elvesztette a kapcsolatot, és vele együtt a képet is.


A legmegdöbbentőbb felfedezés McKinnonnak -amelyről azt hitte aduásza lehetne a kormánnyal való tárgyalásaiban- az volt, amit az "US Space Command"(Űrakármi, késő van) adatbázisán talált. Talált egy hosszú listát nem-földi tisztekről. Szerinte ezek nem idegenek nevei voltak, sokkal inkább bizonyíték arra, hogy az amerikai hadseregnek van egy titkos egysége az űrben. A naplózások között volt néhány hajóról hajóra való áthelyezés. Két űrhajónak a neve, melyeket az áthelyezési naplókon látott USSS LeMay és az USSS Hillenkoetter voltak. Tipikusan: Flotta hajóknak a nevében két S van, rövidítése a "United States Ship-nek"(USS), azonban ezeknél három S találhato, feltételezhetően "United States Space Ship-et"(USSS) jelezve."


Forrás, eredeti nyelven: [link] (Igen, megint)


2011. okt. 13. 02:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, bár egy-két dolgot nem értek. Ugye alapból azért tört be a NASA rendszerébe, mert bizonyítékokat akart keresni a földönkívüli élettel kapcsolatban. Akkor gondolom fel volt rá készülve, hogy bármit találhat ott (főleg, mivel a NASA-ról van szó), de mégis lesokkolta, hogy talált egy jó minőségű képet egy UFO-ról? Ha én a helyében lettem volna, akkor már előtte felkészültem volna rá, hogy ha valami érdemlegeset találok ott, akkor nem meglepődök, hanem azonnal lementem, hogy tényleg legyen bizonyíték. Bár azt sem értem, hogy minek talált volna ki ilyesmit, ha nem igaz.
2011. okt. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért az nem semmi h éjszaka meg hajnalba ilyenekkel foglalkoztok. Én inkább szexeltem volna.
2011. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
404 is éjjel ír csak. Ez azért van mert ők alienekre gerjednek.
2011. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jobb korábban mint soha.
2011. okt. 13. 17:08
 5/11 GusztixD ***** válasza:
dekiváncsí vok a képre xDXD
2011. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kris.king ***** válasza:
Szivar alakú UFO?
2011. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elmagyaráznátok,hogy egy honlapon,hogyan talált titkos képeket?Képeket általában számitógépek mappáiban szokás tartani,nem honlapokon...
2011. okt. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15:40 Így van, mi éjszaka vagyunk itt. Ez csak azt jelentheti, hogy kettőnk közül valaki 404. De vajon ki?
2011. okt. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan te.
2011. okt. 15. 01:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon hárítasz, te titkolsz valamit.
2011. okt. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!