Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kik azok akik hisznek abban,...

Kik azok akik hisznek abban, hogy léteznek UFO-k és mért hisznek ebben?

Figyelt kérdés
Amikor nincs rá tárgyilagos bizonyíték.
2011. okt. 18. 14:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát pl ottvan bizonyítéknak 404 világító köves cucca bár, az igen gyenge, laggol a videó így megkérdőjelezhető.

De valós bizonyíték pl: a dopa kövek, bár azok sok ezer éve meghalt űrlényektől származnak, sokan mondják lefordították őket, de ez nem igaz(sajnos).


Szubjektívan pedig: elhiszem, hogy van a földön kívül élet és értelmes élet is, de ezek a reptoidos dolgok igen butító, rémhíresztelő, kamu dolgok. Amit feltűnési viszketegségben szenvedők lovagolnak meg igen keményen.

2011. okt. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Antimod ***** válasza:

Rengeteg bizonyíték van rá, sok száz amatőr videó van már furcsán lebegő, világító járművekről és egyebekről, volt olyan amerikai város, amikor egy felette elhúzó járművet több ezren egyszerre láttak.

Persze ilyenkor mindent kitalálnak rögtön a hivatalos források, hogy mit láttak "valójában".

2011. okt. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

2. író nem kell a Földön kívül keresni rögtön a választ.

Láttam 2 dokumentumfilmet is, mind2 ugyanazokra a bizonyítékokra épített Edison 'munkássága' óta.

(Vele egy időben élt Tesla akit diliházba zártak, mert ingyen áramot[kb olyat mint a wifimezős telefontöltés] akart és veszélyeztette az egészségügyet is. Volt egy frekvenciagenerálója ami kinyírt minden önálló életre alkalmas sejtmag nélküli egysejtűt--->a vírusokat.)

Az egyik földöntúli magyarázatot 'erőszakolt' a tárgyi dolgokra a másik ésszerűbb és logikusabb földit(bár az is bizarr volt).

2011. okt. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 x) ***** válasza:

Na akkor egy válasz ami talán mindenki számára érthető:

Puszta logika. Az univerzum végtelenségét (legalább is hatalmas méretét) már sikerült a tudósoknak bizonyítani. többmilliárd fényév távolságról van már tudomásunk, bár nyilvánvalóan ezekről a távolságokról semmit sem tudunk. De azért eléggé logikátlan hogy egy ekkora univerzumot csak és kizárólag egy faj "uraljon", egy faj éljen benne. Főleg hogy vannak a mi Föld bolygónknál sokkal nagyobb égitestek is. Ezen kívül rengeteg kémiai és egyéb anyagot ismerünk, kizárt dolog hogy ne legyen még egy olyan amire életet lehetne alapozni (mint a Földön a szén és víz).

De... ez alapjában véve még nem bizonyítéka annak hogy hozzánk hasonló értelmi szinten lévő (vagy esetleg fejlettebb) civilizáció létezik. Az összes UFO jelenség megcáfolható, nem biztos hogy űrhajókkal járkálnak a Földre, az sem biztos hogy jártak már itt. De alapvetően a létezésük nagyon is valószínű. :)

http://www.youtube.com/watch?v=17jymDn0W6U el tudod képzelni hogy itt egyedül legyünk? :)

2011. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
UFO-k léteznek, ez nem hit kérdése, hanem tény. Az UFO jelentése beazonosítatlan repülő tárgy. Ha van valami, ami repül és nem tudod mi az, akkor az számodra UFO.
2011. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igen azt én is elismerem hogy a világegyetem nagy és lehet benne értelmes élet viszont ezek a reptoid dolgok nem tudom ki ér rá ilyen hazug meséket kitalálni.
2011. okt. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek az a bizonyíték, amikor saját maga látja. Aki még nem látott, azt megértem, hogy nem hisz benne.
2011. okt. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Dien már találkozott a földönkívüliekkel és én is.

Egyszer volt olyan hogy Diennel és x-el is összetalálkoztam egy földönkívüli űrhajón. Egy másik galaxisban voltunk, végül eljutottunk a Földre de meg kellet ölni a gonosz földönkívülieket hogy a hajóval visszamenjünk a Földre, és ez eléggé nehéz volt.

2011. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

15:17

Zavaros mondataidból nem sikerült kihámoznom, hogy az léteznek vagy a nem léteznek mellett érvelsz, de szeretnék rámutatni néhány tévedésedre.

Az az áram nem azért kerül pénzbe, mert vezetéken szállítják, hanem mert valahonnan nyerni kell azt az energiát, akár szénhidrogénekből, akár az atomból, akár a szélből (utóbbinál csak az erőmű felépítése és rendbentartása kerül pénzbe, anyag költség természetesen nincs)

A vezeték nélküli (indukción alapuló) "áramátvitel" lehetséges, de egyrészt hihetetlenül veszteséges lenne, hiszen nem nagyon koncentrálható (így sokkal drágább lenne, nem hogy ingyen), másrészt nem az egészségügyet, hanem az egészségünket veszélyeztetné egy ilyen erősségű elektromágneses mező (az elektromágneses hullámok és a rákos megbetegedések kapcsolata tudtommal még nincs bizonyítva, de általában tényként kezelik).

A másik óriási tévedésed a vírusokkal kapcsolatos. Egy: a vírus nem egy egysejtű. De még csak nem is élőlény (nincsenek életjelei)Tény, hogy nincs sejtmagja, de nagyon más sejtalkotója se. Egy RNS-ből és egy azt körülvevő fehérjeburokból áll. Kettő: ha ezt mégis roncsolná valamilyen frekvenciájú rádióhullám (amit kétlek), az azt jelentené,hogy vagy a fehérjéket vagy az RNS-t roncsolja. Tekintve, hogy ez az emberekben is megtalálható, így a vírusokkal együtt minket is kiírtana. Praktikus.

Abba meg pláne ne folyjunk bele, hogy miért érdeke az egészségügynek, hogy ne gyógyuljanak a betegei (ne gyertek nekem a gonosz pénzéhes gyógyszercégekkel, egy ilyen is lehetne pénzért adni).

Várom válaszodat.

2011. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 x) ***** válasza:
Huhh tényleg.. az az űrhajó király volt :D
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!