Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki Biblia hívő, az...

Aki Biblia hívő, az miért utasítja el az idegenek létét? Jó sok olyan "vallásos" emberrel találkoztam, leveleztem akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban.

Figyelt kérdés
2011. okt. 28. 00:31
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
61%
Ne beszélj butaságot. Maga a pápa küldött üdvözletet az egyik UFO magazinnak! Továbbá hisz a földönkívüli lényekben is, de szerinte semmi közünk hozzájuk, Isten nem adott rá engedélyt hogy felvegyük velük a kapcsolatot és ezért teremtett minket olyan messze tőlük hogy még véletlenül se találkozzunk egyel se.
2011. okt. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
90%

pedig a bibliában is benne van, hogy istennek vannak máshol is teremtményei, nem csak itt a földön.

nem vagyok vallásos, csak szoktam olvasgatni néha a bibliát.

és bibliab.zi se vagyok, hogy most fejből idézzem neked, de biztosan emlékszem, hogy van olyan rész ami erre utal.

2011. okt. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bátyám Jehova tanúja és ők hisznek bennük sőt azt mondta ha eljön armagedon vagy mi a franc, akkor találkozni is fognak velük. És ő vallásos.
2011. okt. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

szerinted minden hívő tagadja az idegenek létezését?

szerinted minden fekete tud kosarazni?

szerinted minden zsidó jó könyvelő?

szerinted...

2011. okt. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Eleve a vallás abban megbukik hogy szinte minden vallás más más, mást enged meg másért vagy bűnös...az egész világ pokolra jut mert ebben hisznek vagy abban nem és úgy is cselekednek, elítélni ezt meg azt mert nem olyan vallású, akkor az is bűnös mert elítéli és az gonosz érzés...nem tudom miért tagadják vagy utasítják el, mert idióták. Véletlenül se alakulhatott ki máshol se semmi, mi vagyunk csak mint a kisujjam, annyi galaxis közül meg bolygó közül amikről mi csak nem is hallottunk vagy nem is képzeljük hogy van ők már csak tudják...
2011. okt. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

ma 01:22

Ugye? Én is találtam olyan Biblia idézetet még régen, ami teljesen arra utal, de sajnos már nem tudom melyik volt az, és hol, mivel nem jegyzeteltem ki sajnos. Azóta nem volt türelmem átnyálazni a szövegeket, hogy rátaláljak, de egyértelműen az volt kiolvasható belőle, hogy Isten nem csak a Földön teremtett értelmes életet.


A barátnőm Jehova Tanúja, és bár nem tudom mi a vélekedése most, de pár hónapja még azt mondta, hogy a Biblia csak a Földről, az emberekről szól, tehát Isten teremthetett máshol is ugyanolyan értelmes életet, mint itt, de mivel a Biblia nem róluk kell, hogy szóljon, hanem e világ szülötteiről, ezért nem ad információt róluk.

2011. okt. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:

"akik az ördög művét/szemfényvesztését látják az idegenekben, repülő csészealjakban vagy netán a dinoszauruszokban"


Akik mindenhol a sátánt és ördögöt látják nem normálisak.

Voltak 20. századi keresztények, teológusok akik foglalkoztak számunkra idegen civilizációkkal és a lélekvándorlást is összekötötték a Bibliával.

2011. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
33%
azért mert fanatikusok, ennyi. más lehetőséget nem látnak, csak azt h a föld a világegyetem közepe, és az egyetlen élhető bolygó...(jah, és a nap is körülöttünk kering :P)
2011. okt. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
45%
A bibliában sok szó esik a reptoidokról.
2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:

Azt régóta tudom, hogy a Jehovások meg a pápa is megkeresztelné a földönkívülieket, most azt kérdeztem, hogy magát néhány, kereszténynek valló ember miért a sátánt látják az idegenekben?

Az sem újdonság, hogy a Biblia nem hagyta ránk az idegenek létét.

2011. okt. 29. 00:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!