Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a NASA találna egy másik...

Ha a NASA találna egy másik bolygón földönkívüli életet, szerinted publikussá tennék a hírt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 6. 23:26
1 2 3
 1/30 Laxius-W ***** válasza:
32%
Nem
2011. dec. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
60%
Ez jó kérdés. Egyébként szerintem azért kapják a pénzeket a kutatásokhoz hogy eredményt produkáljanak, másrészt meg mindenkinek alanyi joga (lenne) tudnia ha nem vagyunk egyedül. Ez egy olyan horderejű dolog amit nem volna joguk eltitkolni senki elől.
2011. dec. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
68%
Max a Marson fognak találni idegen létformákat (baktériumok, sejtek) amiket közölni fognak. De talán a Jupiter holdjának (Európa) föld alatti tengerében is van élet. Persze odáig nem mostanában fogunk eljutni akkora a távolság... Meg ugye nem 2 méterrel a felszín alatt van a víz hanem több száz kilóméterre.
2011. dec. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem"


Aztán miért nem? Semmi észok nincs rá!

2011. dec. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
47%
igen
2011. dec. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Az elnökük is elég földönkívülinek néz ki, lehet ez már egy jel. Vagy nem jel, de ha nincs jel az is jel. :)
2011. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Csakis az lenne a legelső dolguk :D
2011. dec. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem már találtak is... valahogy nem tudom elhinni, hogy az a technikai fejlődés, ami a hidegháború alatt következett be, mint az USA-ba importált tudósoknak volt köszönhető (akik persze ettől még nagy koponyák voltak.) Én a roswelli elméletben hiszek, hogy ott őriznek egy lezuhant UFO-t amiből kinyertek bizonyos technológiákat.
2011. dec. 7. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%

Nem. Mert össze omolhatna a világgazdaság, vallások stb.

Sokan élnének bemenni dolgozni. Olvass utána. Ezért nem vallják be a mai napig mit találtak '47 ben Roswell mellet. Mert, hogy nem ballon volt az is biztos!

2011. dec. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
72%
8 -nak teljesen igaza van!
2011. dec. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!