Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit akarnak tőlem az idegen...

Mit akarnak tőlem az idegen lények? Azt hiszem rajtam rendszeresen vizsgálatot folytatnak.

Figyelt kérdés

Sziasztok Győző vagyok Kazincbarcikáról. Egy oldalon találtam egy filmet amiben azt mondták van itt egy illető aki ufológiával foglalkozik és ért az idegen lényekhez, ha jól tudom 404-nek hívják és ő szívesen segít az ilyen embereken. Ezért regisztráltam ide mert az utóbbi napokban érdekes jelenségek történnek velem. Remélem jó helyen járok.


Légyszíves, ne nevessetek ki mert ezt nem kitaláltam! Kb. 2 hete kezdődött az egész. 4-5 naponta reggel úgy kelek fel hogy iszonyatosan fáj a fejem és vérzik az orrom. Amikor fújom ki az orrom, vér jön ki belőle és nem az aminek kéne. Ilyenkor mindig megijedek hogy valami betegségem van biztos. De nincs betegségem, voltam orvosnál és nem találtak semmit. Van még valami a fejfájás és az orrvérzés mellet is de azt nem akarom elmondani mert nagyon szégyellem. Eddig kételkedem abban hogy ide jönnének az idegen lények és kutatásokat folytatnának rajtunk embereken és állatokon. Kinevettem én is az ilyen embereket akiknek ilyen hasonló beszámolóik voltak. De ha nem betegség akkor mondjátok el mi okozza ezeket a tüneteket, mert az orvosok szerint egészséges vagyok.


2012. jan. 16. 14:27
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
59%
készülj fel egy agyvérzésre
2012. jan. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
23%
fake
2012. jan. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam de állítólag egészséges vagyok.
2012. jan. 16. 14:38
 4/63 anonim ***** válasza:
404 éjszaka szokott írni. Képeket csináltál?
2012. jan. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Képeket az orrvérzésről meg a fejfájásról? Ha éjszaka ír tudok várni majd visszajövök.
2012. jan. 16. 14:40
 6/63 anonim ***** válasza:
Mi az amiről szégyelsz beszélni? Mindent el kell mondanod ahoz h segítsünk!
2012. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 A kérdező kommentje:
Azt majd csak 404-nek akarom mert eléggé ciki.
2012. jan. 16. 14:47
 8/63 anonim ***** válasza:
27%

Gyanúsan hasonló stílusban írsz, mint ez a kérdező: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__2452..


Tuti te írtad ezt is ki. Sőt, szerintem te vagy 404 :D

2012. jan. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a hülyékkel! Írtok neked privátot bal oldalt lesz fent!
2012. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 A kérdező kommentje:
Most honnan fogom tudni melyikőtök 404?
2012. jan. 16. 15:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!