Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol hallottatok gyíkemberekről...

Hol hallottatok gyíkemberekről? Meg honnan veszitek hogy támadni fognak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 9. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én itt a gyk-n olvastam róluk unatkozó nyeretlen kamasz tizenévesektől vagy még fiatalabbaktól. És az invázióagyalgás is tőlük jön.
2012. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ha ha! én egy ember vagyok aki titokban ősszejátszik a reptoidokkal .Elárulom a főldet! de nem ez a valodi nevük és nem is igy néznek ki. Én terjesztetem el ezt a baromságot megtévesztésből!
2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Reptoid és annunakik mióta egy? Meg az UFO mióta csak reptoid? Azok az unatkozó tizenévesek hol hallottak ezen lényekről? David Icke-tól?
2012. márc. 9. 19:23
 5/13 anonim válasza:
A békaemberek már a kommunizmus alatt is tervezgettek!
2012. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az estimesében a gekkókról volt szó... :x :-D
2012. márc. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Napkiraly ***** válasza:
gyíkon támadnak gyík kérdésekkel
2012. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én, ha elég vodkát fogyasztok, akkor kijönnek a szekrény mögül, de reggelre mindig újra eltűnnek.
2012. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Haggard, én nem utasítom el a létezésüket, mert nem tudhatjuk hogy léteznek-e, de szerintem ha valóban léteznének, akkor senki nem tudna róla! És ez a reptoidos téma, az 51-es körzettel karöltve, azért van hogy elterelje a figyelmet egy másik, sokkal fontosabb dologról... Ezen még nem gondolkodtál el? Hogy ez csak egy gumicsont? Aminek a létezéséről tudunk, az szerintem pont hogy nem létezik... Persze pár "bizonyítékból" lehet következtetéseket levonni, de honnan tudod hogy azoknak a bizonyító erejű bizonyítékoknak van valóságalapjuk?
2012. márc. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ki vagy dokiban is vannak, csak ott talán szilluriak...
2012. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!