Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi lehet igaz a filmekből?...

Mi lehet igaz a filmekből? Minden filmben mástól halnak meg. A legjobb UFO-s filmben, a Jelekben a víztől. A vészjelekben a vastárgyaktól. Mi lehet ebből igaz? Egyáltalán hatásos valami ellenük?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

A TEK-től nagyon félnek például. Amióta lenyomták Darth Vadert be sem merik tenni a lábukat Magyarországra.


Amúgy a gondolkodás az egyik leghatásosabb fegyver ellenük, attól eltűnnek a semmiben. Ezért nem látott gondolkodó ember még űrlényeket.

2012. szept. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

hát persze egy kép Kiszel Tündéröl.

Ettöl az összer sirva hadja el a Földet

2012. szept. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
68%
Még az is vita tárgya, hogy egyáltalán léteznek-e és nem csak manipuláció a sok "bizonyíték", nemhogy azt tudnánk, hogy mire hogyan reagálnak. Amíg én nem látom minden kétséget kizáróan őket és nem érintkeztem velük (az kevés, hogy elrepül valami, amit nem ismerek), addig nekem akárki és akármilyen tudós mondhatja, hogy igen, vannak, nem fogom elhinni. Kb úgy vagyok vele, mint az istenhittel. Az is az emberiség hiszékenységén élősködik. Senki, semmi kézzelfoghatót (hiteleset legalábbis) nem tud felmutatni egyikkel kapcsolatban sem.
2012. szept. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

Az aranyos kiscicáktól nagyon félnek.

Nem tudnak nekik ellenálni, és rögtön elérzékenyülnek.

Szóval, ha még nincs macskád, szerezz gyorsan be egyet.

Ezt 404-től tudom, úgyhogy biztos igaz.

2012. szept. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
A filmek,íróik fantáziájának szüleménye. Ha most nem érted nem baj,majd amikor felnősz megérted,és akkor nem kérdezel ilyen csacsiságot.
2012. szept. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A magasfeszültségű áramtól.
2012. szept. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, amit ha fejbe lősz Gepárddal és túl éli az nem létezik. Ha a Gepárd lövését túl élik akkor ezek tudnak.
2012. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amit a filmekben látsz, az nem valóság. Az ufós filmek arra kondicionálnak, hogy féljünk tőlük és meg kell ölni őket. De mi van akkor, ha segítő szándékkal érkeznek? Miért bántanánk őket? (Tegyük fel, hogy léteznek és meg is látogatnak minket néha.)


Személy szerint én nem tudom, hogy vannak-e, jönnek-e. De (mint mindennek) ennek is lehet icike-picike esélye.

2012. szept. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán hatásos valami ellenük?"


Ijesztgesd őket Chuck Norris képével és mond meg nekik, hogy Chuck Norris ezen a bolygón lakik. Hatásos, kipróbáltam.

2012. szept. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A Vészjelekben a seriff robbantja fel őket magával együtt 1 öngyújtóval és némi benzinnel, a vas nem végezte ki őket, de mindegy...


Egyébként mind a 2 film csak Hollywood-i fogás, egyik sem igaz.

2012. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!