Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikusok ehhez mit szóltok...

Szkeptikusok ehhez mit szóltok? : A pilóta, aki UFO-val találkozott!

Figyelt kérdés

Az RTL Klub Reggeli műsorában Lilu És Hajós András fogadta Szentgyörgyi Dezsőt, aki állítása szerint majd 25 éve UFO-t látott!


Sohasem beszélt róla a nyugalmazott pilóta, ám most a Reggeliben 25 év után mégis megtette! Dezső így kezdte a tájékoztatást: "Az ismeretlen repülő tárgyat már Esztergom felett észrevettük. Az utasok semmit nem érzékeltek. Nem tudom, hogy mi volt a jelenség ez volt: Esztergom fölött gyönyörű fekete égbolt, ha föntről nézzük a városokat, akkor fényoszlopok vannak, egy narancs nagyságú narancs volt. Egyszer csak egyik pillanatról a másikra helyet változtatott, majd fölénk repült ránk ereszkedett..."- mondta a pilóta, aki még azt is hozzátette, hogy összesen négyen voltak a vezérlőben és mindenki látta ezt a jelenséget.

"Elmondtam a szlovák irányítónak, hogy valami repül fölöttünk, és ő azt mondta, hogy kizárt, mert nincs a közelben repülőgép!" - Dezső szerint ez is azt bizonyítja, hogy nem csak fantáziáltak.


"Én az első perctől kezdve próbáltam mondogatni, de nem mindenki hiszi el. Van, aki azt mondja már átélt hasonlót. Egy biztos, hogy akkor megváltozott az életem, rájöttem arra, hogy én a teremtés világában egy pici kis hangya vagyok." Fejezte be Szentgyörgyi Dezső a vallomását


2012. okt. 24. 21:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Az RTL Klub Reggeli műsorában Lilu És Hajós András fogadta Szentgyörgyi Dezsőt, aki állítása szerint majd 25 éve UFO-t látott!"


köszönöm ennyi elég is volt.:)

2012. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek az űrlényekben de amíg nibncs kézzel fogható valós bizonyíték addig ez a történet édeskevés.
2012. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nagyapám meg azt állítja, hogy 60 évvel ezelőtt nagy nőcsábász volt.

Ő is elég régóta mondogatja, de nem mindenki hiszi el.

Mert hát mindig is szeretett lódítani az öregem.

2012. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény Dezső!

Jól megijeszthettem, aznap reggel ugyanis kívülre vettem fel az alsógatyám, és rögtön tudtam repülni.

2012. okt. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az érzés, amikor még épphogy csak beleolvastam a kérdésbe, de már tudom, hogy a válaszom egyértelmű és biztos NEM lesz rá...
2012. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért mert nem hisztek semmiben sem, alapból elutasítotok mindent ! Csak ökörködni jártok ide
2012. okt. 24. 22:39
 7/16 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Te meg azért, hogy a napi "Szkeptikusok ehhez mit szóltok?" című viccrovatot napra készen tartsd.

Amit mi köszönünk is neked, mert enélkül halálra unnánk itt magunkat!

2012. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

Ezotéria téma------>katt Ufo észlelések---->katt


Oka?

Reménykedés,hogy hátha mi?


Hátha nem lesz olyan kedvetek,hogy beleköttök mindenbe?Vagy bizonyítékot vártok?Interneten keresztül?Milyet?


Ha nem a Szellő István vagy az Erős Antónia mondja be,már el sem hiszi senki a másiknak?Ennyire nem bízik senki a másikban?Csak a tv-ben bíztok?Vagy kinek hinnétek el?


Ha a saját szemeteknek csak akkor rá ne kattintsatok ide mégegyszer.Felesleges.

2012. okt. 25. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Számtalanszor láttam és látok az égbolton ufo-kat fénypontok amik jonnek és hirtelen eltűnnek vagy szépen lassan lebegnek és hasonlók, most menjek a tévébe? Csodálkozom, hogy egy ilyen dolog a mai világban még hír értékű. Az emberek 95% látott már ufo-t a maradék 5% meg vak. Persze mielőtt valaki félre értené az ufo-t úgy értsétek, hogy azonosítatlan repülő tárgy és ne úgy, hogy földönkívüli lény.
2012. okt. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Elmondtam a szlovák irányítónak, hogy valami repül fölöttünk,"


Az a mikulás volt rénszarvason.


"kizárt, mert nincs a közelben repülőgép!"


Az ki van zárva, mert nem tudom!

2012. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!