Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Aki látta a Negyedik típusú...

Aki látta a Negyedik típusú találkozások c. filmet elgondolkodtató számára, hogy mi van ha még is megtörtént valójában?

Figyelt kérdés

Itt egyszer valaki ajánlott egy könyvet, amiben van egy interjú azzal a nővel , akivel elvileg megtörténtek a dolgok. A filmben nem tér ki részletesen erre, ott csak annyi van,hogy földönkívüliek, de a könyvben arról van szó, hogy igazából démonok rabolták el a nőt.

Ti elgondolkoztatok már, hogy mi van ha még is mindez igaz ?Akár az, hogy démonok, vagy földönkívüliek(ahogy a filmben van).



2013. jan. 7. 20:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha valakit mélyre behatóan érdekelnek ezek a dolgok, azzal szívesen beszélgetek privátban csak írjon nekem.:)
2013. jan. 7. 20:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

láttam a filmet többször is és wow!!

megvártam míg mindenki elalszik nálunk és kb éjfél körül kezdtem el nézni!!

akkor este őszintén bevallva nem aludtam és hajnali 3 óra 33perckor és is úgy bámultam az órát mint a csávó a filmben.

egyik kedvenc filmem!!!!

2013. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
miután megnéztem a filmet olyan szinten megrázott lelkileg, hogy 1 hónapig felébredtem 3:33-kor... és olyan hosszúnak tünt az az egy perc, hogy huhhh... nem nézném meg még 1x az biztos
2013. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 The Vault Dweller ***** válasza:
82%

Khmm. srácok, a Negyedik típusú találkozások című film nem igaz történet. Csak a rendező és a színészek úgy adják elő, mint ha az lenne, hogy nagyobb hatást érjenek el.


Ugyanezt a trükköt alkalmazták az Ideglelésnél, a Kannibál Holokausztnál, és persze a Paranormal Activitynél.


Ha utánanéztek, kiderül, hogy a filmben szereplő város valójában egy síkságon van, Alaszkában sehol sincs annyi eltűnés, mint amennyit a filmben állítanak, meg tulajdonképpen semmi nem történt meg ebből, de még csak hasonló sem...

2013. jan. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

megnéztem a filmet és szerintem nagyon jó.

Hogy igaz e? Természetesen nem tudhatjuk....Biztos vagyok benne hogy nagy része kitaláció és csak a drámai hatás kedvéért rakták a filmbe de SZERINTEM akár lehet valamennyi valóságalapja.Rengeteg film igaz történet alapján van amiről sokan nem is feltételeznék pl az eredeti Ördögűzés,Rettegés Háza...Ezek az esetek mind dokumentált meg nem oldott rejtélyek ami megihlette a rendezőket és így film lett belőle.

Az biztos hogy rengetek megmagyarázhatatlan dolog történik a földön.

2013. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem google maps-on Nome városát. tényleg nincs oda szárazföldi útvonal.
2013. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a milla jovonichos(nem tudom leírni a nevét bocsi)? mert az engem nagyon elgondolkodtatott anno. én is utána olvasgattam,de nem a városnak,hanem a summéroknak,ha jól emlékszem. és találtam egy csomó olyan képet amin ,tényleg van űrhajóhoz hasonló dolgok. de nem hiszek benne,biztos csak véletlen, de érdekes.
2013. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nincsenek véletlenek. Legalább is ekkora szinte biztos h nincs! Am a film valós történetet dolgoz fel.

Vannak komoly dokumentumfilmek, miket érdemes megnézni.

2013. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Engem ez tényleg csak minimális szinten foglalkoztat, de én életemben ilyen nyomasztó filmet nem láttam még... úgy tudnám jellemezni, mint egy dementort :D minden életet és jó kedvet és életkedvet kiszívott belőlem. Nem tudom, hogy az alap sztori igaz vagy sem, de a hangulatát igen jól eltalálták. Alapból a kedvenc műfajom a horror, a sci-fiket annyira nem csípem, de ez ütött. :D
2015. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!