Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szoktátok nézni az Ősi idegene...

Szoktátok nézni az Ősi idegeneket a History-n? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Jó dumákat nyomnak benne mi? :) Tegnap épp arról volt szó, hogy az idegenek miatt váltunk ilyen intelligensé, mert módosították a dns-t több százezer vagy nem tudom mennyi évvel ezelőtt. Talán 50 000? Nem tudom.. Sokat beszéltünk erről régebben

2013. jan. 18. 19:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes elméletek vannak a műsorban és sok mindenre logikusnak tűnő magyarázatot is adnak,akár még igaz is lehet sok dolog.
2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem hiába csináltak belôle méme
2013. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
*mémet
2013. jan. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Giorgio Tsoukalos egy igencsak vicces és jópofa ember. :)
2013. jan. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:
0%
Szerintem én inkább megkeresem a Halál Sugár Ágyút. Azt mondták a föld alatt van valahol elásva :D
2013. jan. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
29%
az a makogás ami ott van a tudomány kicsúfolása
2013. jan. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
38%
Kamu az egész. Úgy tűnik, mintha logikus lenne. Nem egyszer feltűnt már, hogy találtak valami érdekeset, és abból levontak egy következtetést. Csak sajnos az a kövekeztetés nem az egyetlen, és nem a leglogikusabb válasz. Sőt, gyakran feltételeznek olyan dolgokat, amik egyszerűen nem igazak.
2013. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
youtube-on nezem, kb az osszes reszt lattam mar. szoktak benne erdekeseket mondani, engem inkabb elgondolkodtat, de sosem tudnek vakon hinni ezekben, amig magam nem latom, hogy tenyleg vannak. :D mindenesetre jo kis musor :D
2013. jan. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Sziasztok, csak most néztem ide vissza. Igen, általában mindig a földönkívüliekhez próbálnak kilyukadni, biblia, régészeti leletek, minden az idegenekre mutat. De amilyen elméletekkel elő tudnak állni :)) Némelyik meg már gyakorlatilag tényként közli a dolgokat :) Persze végülis ez a műsor a lényege, próbálnak minél több dolgot találni ami erre mutathat, amikből elméleteket gyártanak stb.
2013. jan. 21. 00:34
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
Rendkívül érdekes és elgondolkodtató sorozat. Én pl fizikus vagyok és nagyon sok igen érdekes reális elméletet hallok ott. meglep hogy nagyon értelmes, elmés gondolkozók mikre jöttek rá !
2013. jan. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!