Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tündér és földönkívüli óriási...

Tündér és földönkívüli óriási hasonlata. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem lehet véletlen ennyi hasonlóság, ennyi millió ufo észlelő nem olvashatott el szóról szóra minden folklór anyagot, hogy utána ezeket kamuzza be.

Tehát:


Tündér kinézet: nincsenek szárnyaik legtöbbjüknek, ez csak beivódott az emberek képzeletében mostanság. Normális emberi alakjuk van és a méretük akkora mint egy emberé. Házasodtak emberekkel is, majd a Tündérországba mentek huzamosabb időre. Tündérországba másképp telik az idő, sokkal lassabban, és ha az ember visszatért az emberek világába sokkal több idő telt el, már mindenki megöregedett.

Ufó: Vannak a magas szőkék egy fajtája, pontosan egyezik a tündérekkel, ugyanolyan meseszerűek. Ha embereket visznek el, az idő lassabban telik az űrben, az idődilatáció miatt, ez tény az űrhajózás esetében is. Az űrhajósok kevesebbet öregedtek, miután a Holdról visszatértek. Ha ufok raboltak el embert úgy érezték hogy csak fél-1 óra telt el,de közben meg valakinek kiesett több óra az életéből vagy akár több nap.


Az idegenek elrabolják az embert, szexuális kapcsolatba lépnek velük. Ha gyermekük lesz, nem tarthatják meg, hanem a földönkívüliekkel marad ( mint egy génkísérlet?) és a hajón tekintheti meg a szülő az utódját, aki azonban csúnya, nagyfejű, bőre furcsa és még gyenge is fizikailag. Foglalkozni kell egy ideig a csemetével.

A középkorban ugyanez volt a helyzet szóról szóra, csak ezeket a tündérházasságból lett utódokat tündérfattyaknak neveztek. Volt hogy a tündérek a tökéletes csemetéket elrabolták az emberektől és helyére a csúnya fattyat rakták oda. (szerencsére ez ma már nem fordul elő)


Technikai eszközök: embereket bénítanak le sugarakkal, pálcákkal a földönkívüliek ha nem akarnak velük menni.

A tündérek tündérszelet és tündérlövedéket és tündérsugarat használnak az akadékoskodó emberrel szemben, aminek kék a színe és lebénul az ember ideiglenesen elveszti az eszméletét.


A kezdetleges gabonakörök, ugyanúgy néznek ki mint a középkori tündérkörök.


A tündérek el tudtak tűnni az emberek szeme elől, párhuzamos világban éltek. Ugyanez igaz az ufókra, lehet nem is fényévnyi távolságból jönnek ide, hanem ők is itt vannak egy "láthatatlan" fal mögött. Lehet a csészealj a dimenziók áthatolására használják, nem az űrben repüléshez és közlekedéshez lényegében.


A tündérek akármikor áthatoltak az emberek házainak falán. Gond nélkül. Hol fizikai testük volt, hol nem. Ugyanúgy jutnak be az idegenek az emberek házaiba, valahogy nem gond, hogy bejussanak a kontakthoz vagy az elrabolthoz.


Lehet van kapcsolat a törpék, manók és a kis szürkék között. A magasság, a testhez simuló ruha és az öv, tökéletesen megegyezik. És a kicsit akadékoskodó jellem is. Ugyanúgy "szórakoznak" az emberrel. Ezek az apróságok aranyat kerestek, vagy arannyal voltak tele, akárcsak az ókori Annunaki lények akik az égből érkeztek.



Van még pár hasonlóság, de ennyi a lényeg. Szerintem ezek ugyanazok a lények, csak az adott kor mindig másképp hívta őket. A középkori ember pedig beültette a folklórba.


Ha szerinted baromság fogalmazd meg ÉSZÉRVEKKEL ÉS ÉRTELMESEN hogy miért. Szóval szerintetek?



2013. jan. 21. 18:44
1 2 3
 11/24 loupsolitaire ***** válasza:

Ezt hogy lehet észérvekkel megcáfolni? Simán fantasy.

A Gyűrűk Urát hogy lehet észérvekkel megcáfolni? Vagy a Harry Pottert?


No, az nem zavar, hogy gabonakört egy kis gyakorlással bárki tud készíteni? Pláne kezdetlegeset...

Az sem zavar, hogy NINCS hitelt érdemlő bizonyíték

3. típusú emberrablásra? (Ha lenne, kérlek, tudasd velem.)


Én meg azt mondom, léteznek jedi lovagok. Tudod, telekinézis, hipnózis... Sőt, tudod, ki a jeti? Chewbacca, ez egyértelmű. Cáfold meg észérvekkel.

2013. jan. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
x) elmehet a fenébe, akkor menj és nézd a máónika sót, töltsd azzal az idődet
2013. jan. 21. 22:19
 13/24 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy ez bizonyíték, csak hogy egy érdekes elmélet :D amiben nagyon sok a közös dolog.az eltérítések számomra hihetőek, több dolog miatt is, de ezt hosszú lenne leírni
2013. jan. 21. 22:21
 14/24 anonim ***** válasza:
tom benko...tom benko... megint csipobol valaszolsz, talan nem is erted a kerdest mert f@ngod nincs se a folklorrol, se az ufokrol "Szerintem túl kicsi volt a mintatered'... ezt te irtad, de rolad szol.
2013. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Tom Benko ***** válasza:
53%
Ezt rossz helyre írtad.
2013. jan. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
27%

nem adnál egy kicsit a drogból? ha ilyen durva a hatása akkor kipróbálnám...

,,technikai eszközök:..." te tényleg nem vagy ép.

a ronda gyerekeket torzszülötteknek hívjuk, ami nem túl kedves, de inkább mint a tündérfatty.

2013. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

és íme a drága észérveid:

- ismersz olyat, akit rabolt el ufó? arra nem gondoltál, hogy nem is tudom... nem mondanak igazat?

- a törpék, kérlek szépen, alacsony emberek, nem kéne sértegetnek őket azzal, hogy földönkívülinek nevezed őket

a többi felsorolására nincs időm, se kedvem. Egyébként szerintem részben igazad lehet: a mezopotámiaiaknak van olyan kőtáblájuk,amin egy repülő szerkezet leszáll,alakok jönnek ki, és megtanítják őket az öntözésre, a kerék készítésére, meg ilyenekre. De a tündérek szerintem hallucinációk.

2013. jan. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Időpont tegnap 15:47 te retard, az igazi folklór iratokban, amik régiek ott tündérfatty a megnevezésük "hivatalosan" nem én találtam ki ezt a szót


tegnap 16:01 nem ismerek olyat akit rabolt el és biztos van olyan aki kamuzik, de biztos vagyok benne hogy van olyan aki nem. ezt most hosszú lenne kifejteni, miért hiszem el, de tökmindegy mert aki nem hisz ebben, még esélyt sem ad neki annak fölösleges elmondani, msot nem pont rádértem csak a kommentelők nagyrészére

2013. jan. 25. 00:09
 19/24 anonim ***** válasza:
47%
Kedves kérdező, ne is vedd figyelembe ezt a sok retardált embert, a kérdésed nagyon is jó volt, már én is foglalkozom evvel évek óta, és elmondhatom neked, hogy még ennél is sokkalta több összefüggés van, és ez csak a kezdeti hasonlóság, a témába sokkal mélyebben is belemehetnénk, például áttérve az afrikai, amerikai ill. ázsiai mitológiákra. Szomorú, hogy a társadalom oda jutott, hogy megkövezik azt akik a földönkívüliekről elmélkednek (normálisan és nem hülyéskedve) és közben szó nélkül elhisznek mindent a templomban... mert kíváncsi lennék hányan ismerik is például egyiptom keletkezéstörténetét a szimbólumokkal illetve hányan jártak utána, hogy egyes indonéz illetve közép amerikai nagy híres törzsek még ma is állítják a direkt leszármazásukat lényektől, pontosabban emberektől a csillagokból. Ez egy olyan hosszú story és sajnos a két véglet felé tolódott el... az extrém szkeptikus és az extrém hülye new age... csak sajnálom őket, hogy majd egyszer ki fog ferülni az igazság minderről és felébred az álmos emberiség... (itt amúgy sem mennék bele részletekbe, mert a gyakorikérdések ezotéria kategóriáját nem tartom normális társalgónak)
2013. febr. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
64%

Ezt mi a f@sznak emelted ki? A kérdést feltetted már 3 hónapja.Akit érdekel ez a téma már rég látta,akit meg nem az úgy se nézi meg.Továbbá már néhány szerencsétlen (őszinte részvétem,) sajnos elplvasta az egészet és már válaszolt is rá,elég kimerítően.Most mit szeretnél erről még beszélni?Edig se tudtál bizonyítékot felmutatni (amiket írtál elolvastam,és kérlek ez nem bizonyíték csak szubjektíven belemagyarázott baromság).És gondolom az ellenvélemények se érdekelnek,mert Tom Benko igen jól lerendezte a kérdést,de te azt le se sajnáltad.Csak írtad tovább a gyerekes fäszságaidat.De minek?Ha fiú vagy (a nevedből következtetek hogy az vagy)akkor játsz inkább a p@csöddel és ne permnetezd a hülyeségeidet.


De azért hogy ne offoljak írok választ ehhez a nagyhalom baromssághoz:


Előre elmondom:Már a 2-3 bekezdésnél bevérzett az agyam,úgyhogy csak ezekhez írok kérdést:


-Hát én pedig nem látok túl nagy változatosságot a földönkívüli észlelésekben.Mindenki a szokásos humanoid formát szpkta leírni.Néhányan meg elkezdenek valami abszolút fäzságot mondani mint hogy egy világító tűzgömbb rabolta el őket,ami persze élt.

Szóval miért is ne lehetne lehetséges hogy mindenki ugyanabból a h@lye hiedelemből indul ki és ehhez hallucinál hozzá?


Aztán:



"Tündér kinézet: nincsenek szárnyaik legtöbbjüknek, ez csak beivódott az emberek képzeletében mostanság. Normális emberi alakjuk van és a méretük akkora mint egy emberé. Házasodtak emberekkel is, majd a Tündérországba mentek huzamosabb időre. Tündérországba másképp telik az idő, sokkal lassabban, és ha az ember visszatért az emberek világába sokkal több idő telt el, már mindenki megöregedett. "


Ezt honnan a fogamból veszed?Te talán láttad őket?Vagy van fényképed?Meg nemazért.Itt írod hogy mennyire különböznek mindentől ami evilági,aztán benyögöd hogy az emberekkel házasodtak.,ez körülbelül olyan reális mint hogy egy tulipán és egy ember összeházasodjon.Azok legalább ugyanabban a világban élnek.

Valami beteg perverz fantáziád lehet ha ilyeneket találsz ki.Izgatónak találod a más fajták szexuális kapcsolatát?


Továbbá:


"Ufó: Vannak a magas szőkék egy fajtája, pontosan egyezik a tündérekkel, ugyanolyan meseszerűek. Ha embereket visznek el, az idő lassabban telik az űrben, az idődilatáció miatt, ez tény az űrhajózás esetében is. Az űrhajósok kevesebbet öregedtek, miután a Holdról visszatértek. Ha ufok raboltak el embert úgy érezték hogy csak fél-1 óra telt el,de közben meg valakinek kiesett több óra az életéből vagy akár több nap. "


Ez a kedvencem.Amikor megnézel egy Discovery műsort az űrhajózásról,és utána elkezded a hallottakat a h@lye fantáziáddal keverni.Pont fordítva van kis aranyoska,a Földön telik lassabban az idő,mivel itt jobban érződik a tér görbülése.Az űrben pont hogy sietne az órád.

De te ezt is hogy érted:"ha a Fődön hajnali kettő van,akkor az űrben már hajnali 5".


Hát nem.Max egy ezred másodpercel sietne az órád.A kis Földünk azért nem ilyen nehéz.


Ja és itt van egy érdekesség is.Azt mondod hogy az "elrablások " túlélői arról számoltak be hogy órák,napok estek ki náluk.Nos napok soha ne,m esnek ki.De órák tényleg kieshetnek.Ezt el is magyarázom,FÖLDÖNKÍVÜLIEK NÉLKÜL!!!


A dolog úgy történik mindig hogy egy amerikai országúton vagyunk.Ugyanis honnan származnak mindig ezek az eltérítéses dolgok?Az USA-ból.Na mit kell tudni az amerikai utakról?Hogy baromi hosszúak,és hogy baromi egyenesek.Illetve hogy mint minden útnál itt is vannak ismétlődő dolgok mint például a sávelválasztó vonal,a vilanyoszlopok,a korlát.Na képzeldd el:Mész este már már félálomban egy ilyen úton autóval.Mit látsz?

Azt hogy egyik vonal váltja fel a másikat és ez kilométereken át így folytatódik.Ez mihez vezet?A kialvatlansággal párosulva,ez egyfajta önhiptnózist okoz,aminek egyik velejárója hogy az agy lekapcsol,és ennek viszont nem vagyunk tudatában.Mikor felkelünk,úgy érezzük hogy több óra esett ki.Közben csak egyfajta hiptnózisban voltunk.


Szóval nem kell a leg hétköznapibb dologba is belekeverni az UFO/tündér kombót.


És most megyek megeszem egy almát hogy ezzel is tovább éljek,mert a válaszom a részedre elpocsékolt idő.


Na csá!

2013. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!