Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezeket a gabonaköröket hogy...

Ezeket a gabonaköröket hogy magyarázzák a szkeptikusok?

Figyelt kérdés

Sokan azt hiszik a gabonaköröket, az összeset, emberek scinálják, mert a 80-as években, jött két ember és bejelentették, hogy hát márpedig ők készítették az összeset, annak ellenére is, hogy egy napon a világon egyszerre, pillanatok alatt több is megjelent. Az ábrák bonyolódtak az idők folyamán.


Nem állítom, hogy ember nem tud gabonakört készíteni, sőt már szinte valakinek hobbijává volt a mostani korban, de erősen kétlem, hogy mindet ember készítette volna, ráadásul a "két bejelentő" a tények szerint hazudott. Plusz a legtöbb csaló eltördeli a gabonák szárait, még a legtöbb úgy van kialakítva, hogy elvan hajolva, de nincs eltöredezve. Volt ahol valamilyen sugárzást is kimutattak.


Ezt a szkeptikusok hogy magyarázzák? Kérlek titeket nézzétek meg a videót, csak pár percet "vesz el az életetekből", igazán ki lehet bírni. A videó:

http://www.youtube.com/watch?v=Yi8k7k4tfTE


Egy bináris kódot aligha tudna egy vadparaszt beépíteni egy gabona"körbe".



2013. febr. 25. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
A szkeptikusoknak éppen az a lényege, hogy külön lebontva egyes esetekre nem magyaráznak semmit sem és persze nem is tudnának, de nem is akarják. Nekik elég az, ha kreálnak olyan áltudományos magyarázatot amit elhisznek az emberek, meg maguk is és egy kalap alá veszik az összes azonos kategóriába eső parajelenséggel.
2013. febr. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Erősen kamuszagú a videó. Természetesen bizonyítani nem tudom én sem, ahogy a videó sem, de azért néhány dolog elég gyanús:


1. 27 év telt el az üzenet elküldése és fogadása óta. Ez azt jelentené, hogy azt 14 fényév távolságon belül megválaszolták. Ilyen messze pedig egyáltalán nincs 8 bolygós csillagrendszer, közel sem. Ha pedig ők csak 3 bolygót laknak a sajátjukból, nem valószínű, hogy annál távolabb jutottak.


2. A válaszüzenet nemes egyszerűséggel pont úgy néz ki, mintha szenzációhajhászok kitalálták volna - erre jobb kifejezés sincs. Valószínűtlen, hogy a rádióhullámokban kódolt képes üzenetet 100%-ban megérteni egy másik faj (különösen a számokra gondolok) - ahogyan az is valószínűtlen, hogy minden egyes paraméterben különböznek tőlünk. Az antropomorf, nagyfejű földönkívüli-sztereotípia viszont stimmel, érdekes módon.


3. Ennél is cinkesebb a CD-re kódolt bináris üzenet... szóval azt kellene elhinni, hogy 1. angolul, 2. ASCII kódolással értelmes szavakat írtak le, 3. binárisan kódolva.


4. De a legdurvább, hogy a szavak között egy "Conduct closing" üzenetlezárás volt. :D STOP

Minek? STOP

Ennél már az emberiség távközlése is fejlettebb. STOP

Szóval ez is kamuszagú. STOP

Egyébként a gabonaköröket nem vadparasztok csinálják. Akik képesek megtervezni egy fraktál-alakú gabonakört, azoknak a kódolással sem lehet gondjuk.


5. A megjelent gabonakör pedig elég pontatlan. A kisebb körök mérete hol kisebb, hol nagyobb, az ágak hol erre állnak, hol arra. Lehet, hogy a földönkívüliek csinálták, de ők is kötéllel és deszkákkal.


Ez egyébként az általam látott összes gabonakörre igaz, csak jobban meg kell nézni őket, nem lenyűgöződni a geometriai szépségétől. Csalók és ellencsalók mindig vannak, de viszonylag jó minőségű gabonakört is csináltak már emberek.


Megjegyzés: ezt a videót már korábban is láttam, GYK-n is linkelték már. STOP.

2013. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
78%

nagyon érdekes videó, izgalmas lehetett megfejteni a kódot.


Én nem hiszek abban, hogy űrlények próbálnának velünk kommunikálni a gabonaköröket használva. Te is mondtad, hogy ember is tud ilyet készíteni. A bináris kód sem nagy ördöngőség, csak beírtam a google-be hogy "text to ascii binary code" és az első találat egy egyszerű fordítóprogram. Egyébként pedig senki nem mondta hogy egy vadparaszt volt, azt viszont simán el tudom képzelni hogy egy pár egyetmista unatkozott, kicsit felkészültek és egy éjszaka alatt összedobták ezt.

2013. febr. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nyilván ezeknek a ku*va fejlett űrlényeknek nincsen jobb dolguk, minthogy gabonaköröket rajzolgassanak. Majd mi is, ha eljutunk egy másik bolygóra, ez lesz az első dolgunk, mi más?
2013. febr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%

Áááá, 2. nem értesz hozzá!


1.) Nem 14 fényév távolságban laknak, hanem sokkal messzebb, de tudnak teret hajlítani és pikk-pakk idejönnek, ha akarnak! Azért vártak eddig, mert ők nem rádiójeleket használnak, hanem telepatikus módon próbálkoztak kommunikálni a NASA-val 25 éven át.


2.) Azért gabonakörökkel próbálnak kommunikálni, mert egyszer már jött ide néhányuk, és simán felboncolták őket az '50-es években! A többiek meg fosnak, hogy az Area 51 patológiáján kötnek ki!


3.) Az angol nyelv teljesen rendben van, hiszen az nem csak a földön általános, hanem a világegyetem minden szegletében beszélik! Bizonyíték rá a Star Wars és a Csillagkapu sorozat, hiszen ott is mindenki angolul beszél!

2013. febr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező áruldd el nekem mi a fenének rajzolgatnának gabonába szuperfejlett lények ilyen gyerekes ábrákat?Százezer hely van ahova le lehet szállni mindenféle rajzolgatás nélkül!Értelmes lények gabona szárát tördelik? Ilyent csak hülyegyerekek csinálnak!
2013. febr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%

Ezek az űrlények, akik ilyen szuper titkos kódokat akarna megfejetni velünk. Vajon miért nem az Amerikai Űrhivatalhoz mennek vagy a Fehérházba vagy Moszkvába Putyinhoz?


Nem ezeknek első útjuk, az amerikai farmerekhez vezet..és gabonaköröket rajzolgatnak. Behalás...

2013. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Én nem hinném, hogy minden ábrát emberek készítenek.

Egyébként biztos megvan az okuk, hogy miért nem veszik fel Obamával és hasonló emberekkel a kapcsolatot nyilvánosan.

Szerintem leszállni leszálltak már, több beszámoló van erről, ott vannak a kontaktok, vagy az elraboltak, csak ugye sokan nem hiszik el.

Annyiban igazat adok a 6-osnak, hogy miért pont gabonába készítik, fogalmam sincs, ilyen alapon kőbe is véshetnék például egy sziklába.

2013. febr. 25. 21:19
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
és hogy reagálsz a többi válaszra? a 2-es (20:18) elég nyomós érveket hozott fel ellened.
2013. febr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
6%

egyértelmű, hogy ufok készítik, aki ezek után is csalást mond, az hihetetlen ostoba!!!

tom benko nehogy azt mondd, hogy ezeket emberek csinálták!!!

2013. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!