Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Itt az előzmény,aki nem olvasta még: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4119..


Légyszi,akinek volt olyan élménye,amiről azt gondolja,hogy valóban megtörtént (nem feltétlenül a lányoméhoz hasonló kell,hogy legyen) kérem az,írja le! Nem baj,ha hosszú,mindennek örülni fogok! Akár privátban is,ha nyilvánosan nem szeretné!

Most ne trollkodjanak itt a nagy szkeptikusok,ez nekem most egyáltalán nem vicces!

Aki ír,annak köszönöm!



2013. márc. 17. 07:51
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Azért kérem ezt egyébként,mert hátha tudok valami párhuzamot vonni mások története és a lányom esete közt!
2013. márc. 17. 07:55
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Jó lenne kideríteni szellem volt e vagy idegen lény. Másrészt kideríteni, hogy egyáltalán mit akar. Ha erőszakos, nyilván nem éppen pozitív jelleggel jelent meg.
2013. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Na de ilyet,hogy lehet kideríteni? Ilyen szelleműzősdit nem fogok játszani,szóval az felejtős,hülyét nem csinálok se magamból,se a gyerekemből.
2013. márc. 17. 08:03
 4/26 anonim válasza:
54%

nekem már volt szellem élményem. sőt a mai napig is vannak. ez azzal kezdődött hogy nem mertem a szobámban elaludni,mert úgy éreztem valaki figyel. aztán, az anyukámnak a rádiója élfélkor be kapcsolt és imátság ment rajta . aztán (ez nem rég történt,pár hónapja) hogy végre rá szántam magam hogy el megyek fürödni . mert ugye ott történtek velem a legrosszab ijesztőbb esetek. a lényeg a lényeg 4 óra körül lehetett és amikor az ajtó felé néztem egy apácát láttam egy kicsit ducibbat és orgona szót is hallotam és síkoltva rohantam ki a fűrdőböl azóta csak akkór teszem be a lábam ha muszáj .

és lenne egy kérdésem : a lakásotok fel van szentelve szentelt vízzel ?

2013. márc. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

08:31-es!

Nem hiszünk Istenben és vallásosak sem vagyunk! Fel sem fogjuk szenteltetni a házat,mert minek? Nem hiszünk benne!

2013. márc. 17. 08:36
 6/26 anonim válasza:
66%
:// egy próbát megérne nem ?
2013. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nem! Mert nem hiszünk benne! Képmutatás lenne csupán!
2013. márc. 17. 08:44
 8/26 anonim válasza:
értem :/
2013. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Amennyiben mindenkivel ilyen elutasító vagy, felesleges volt ezt a kérdést immáron 2× feltenned. Járj a gyerekkel pszihologushoz, aztán majd kiderül használ e.
2013. márc. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elutasító,hisz a másik kérdésemnél normális válaszokat kaptam és meg is köszöntem azokat. De nem fogok facebookon keresztül értekezni valami sámánkirállyal vagy kivel,aki állítólag csak úgy látatlanban megmondja a tutit! Ne haragudj,de ezt már privátban is kifejtettem és ide kár is volt újra kiírnod! Nem fogok neki írni ,mert azt gondolom,aki valaminek a nagymestere az nem kell,hogy facebookon (!!!) hirdesse az igét!
2013. márc. 17. 09:45
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!