Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi van, ha csak egy leplezetle...

Sándorjános kérdése:

Mi van, ha csak egy leplezetlen kormályblöfföt fújunk fel?

Figyelt kérdés

Az USA a több éven át katonai kísérletek címszó alatt titkolta az UFO jelenségeket, ahogy a Szovjetunió is, DE mi van, ha ténylegesen csak katonai kísérletek történtek mind a két oldalon egymás bosszantására. Valamilyen repülőgéptelen repülőgép megalkotásával kísérleteznének, ami zavarba hozza az ellenfelet. Ezt pedig UFO jelenségként elkendőzve kínálni az ellenséggel szemben, mondván, hogy: "Mi sem tudunk az azonosítatlan repülőtárgyakról semmit". És mivel ezek a zavarkeltő kísérletek az ellefél megtévesztésére mégis magyarázatot követelnek rá lehet fogni a földönkívüliek imázsára.

=> Csirke és hús stb. anyagokból készült szobrok. Aztán a közvélemény már csak felfújja a dolgot és még képes is hinni a megtévesztés abszurd módjának (holott a kormány blöffje mostmár leplezetlen a feltevésemet nézve, hiszen bevallották a kreálmányok hiteltelenségét).

Ám az UFO ügy lezáratlan, mert a hívei választ követelnek és egy újkeletű babona esetében nem lehet csak úgy abbahagyni az észleléseket, mert az több kérdést hagyna maga után, mint az amúgy is valótlan jelenlét a légkörben.


(Kíváncsi vagyok a véleményekre! Az anyázást, miegymásokat kérem kerüljük. Eléggé összeesküvéselmélet, de kíváncsi vagyok lehet-e ennek is valóságalapja, mint egyéb feltevések esetében.)



2013. jún. 6. 20:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Az emberek bármit beszopnak, főleg ha ennyire elrugaszkodott, szóval ja.
2013. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen nem tartom kizártnak.

De ha ezt az elméletet elfogadjuk mindegyik ufó jelenségre megmagyarázatlan marad sok dolog:


-Továbbra sem vetették be egyszer sem a repülő

csészealjakat, azaz a már kb. 70 éves katonai kísérleteket. Miért?

-Nincsenek megmagyarázva az ufókhoz tartozó eltérítéses élmények sem.

-Nem csinálnak semmit sem a légtérben, csak repkednek. Akkor miért kell mindenki szeme láttára, városok felett mutogatni ezeket a katonai kísérleteket? Ráadásul 70 év alatt már bőven letesztelhették volna ezeket a gépeket.


-"mind a két oldalon egymás bosszantására" Nehezen tudom elképzelni, hogy egyszerre, két ország is ugyanazt a fajta repülő szerkezetet alakítja és fejleszti ki és használja ugyanazon időponttól kezdődően.

2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

anno ezt én tettem fel, kicsit hasonló kérdés mint a tied, olvasd el a válaszokat, kb ilyenek lesznek itt is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__4312..

2013. jún. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Előző! Honnan tudod, hogy nem vetették be és nem használják? Ha annyira hatásosak, nyilván titkolva van (ami ebben az esetben nem azt jeletni, hogy "top secret" címszó alatt nézhető a youtube-on).
2013. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
*Tehát Adamskinek ment.
2013. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Oversoul 1 ***** válasza:

kormályblöfföt


:DDD xD


az is egy valami állat lehet, mint a "kOfferbivaly" :D:D

https://www.youtube.com/watch?v=3eEbXeSyvHc

2013. jún. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hát én még nem láttam a híradóba, hogy Amerika bevetette Irán ellen az új, ezidáig titkos repülő csészealját, hogy leverje az ellenfelet. De akármelyik harcra és országra elmondhatnám ezt. Ha az Amerikaiak nem is közlik le az esetet, hogy titokban maradjon a gépük amikor bevetették, a másik ország híradósai, szemtanúi és katonai tudósítói úgyis elmondanák, mert nekik nincs miért eltitkolni.
2013. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=RBNNhz53qmk


csak hogy megcáfoljam, mutatnak be "új" katonai technikákat a tv ben is a híradóban, csak nem az rtl en, hanem az usa ban, ami a videon van az egy újfajta, lopakodó , erősen hajaz, az ufo formára, főleg néhány szögből!

2013. jún. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam hogy NEM mutatnak be új eszközöket a TV-ben, én azt mondtam, hogy TOVÁBBRA SE mutatták be a repülő csészealj gépüket. Van egy kis különbség.

Ráadásul az ilyen bemutatott, leleplezett gépek prototípusa, fejlesztése, majd sorozatgyártása bőven az UFO jelenség után kezdődtek/voltak.

Érdekes, hogy a kb. 40-20 évvel ezelőtti titkos gépeket ismerjük vagy be lettek végül vetve és mutatva, míg a 70 éves repülő csészealjak továbbra sem. Ennek már meg kellett volna történnie.

2013. jún. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!