Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO bázis a holdon? Találtam...

UFO bázis a holdon? Találtam egy érdekes cikket, érdekes, főleg a videót megnézve, ahol FÜGGŐLEGES épület is látszódik. Ki mit gondol róla?

Figyelt kérdés

Laikusként nézegettem pár cikket és videót.Szerintem ez nem paranormalos oldal, és a videó sem fake repülő dolgokat ábrázol, hanem egy műholdfelvétel.Igaz a cikkben szereplő videó nem indul el, mert törölték időközben, de a youtube-n, meglehetett találni, más néven.

olvasgattam a holdi civilizációkról is, és úgy, hogy teljesen szkeptikus vagyok a témában, azért mégsem hagy nyugodni.

Azért a videó közepén a két egymás mellett lévő függőleges épületszerűség, elég fura.természetes képződmény nem lehet, hiszen ilyet a természet kőből nem tud produkálni.

Én ezt cáfolni sem tudom, azért várom a hozzászólásokat!


http://www.youtube.com/watch?v=CC8XF_5VhnA


[link]



2013. júl. 31. 23:30
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
0:40 től nagyítják ki...a videón.
2013. júl. 31. 23:34
 2/23 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon érdekes :-) Köszönet, hogy megosztottad velünk. Egyértelműen a hold egy űrhajó.
2013. júl. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

kedves kettes!

azért nem ilyen poénos válaszokat vártam, de a tiedet is értékelem, ha már leírtad...

fura nem fura, ott van a képen, és bizony a szkeptikusok táborát erősítvén, feladta a leckét, h az vajon mi?

2013. júl. 31. 23:50
 4/23 huncutcicus válasza:
Bagavagita című könyvben is vannak elég érdekes utalások holdról jövő lényekről. Nem támogatom egyik oldalt sem de egyet már megtanultam minden el képzelhető.
2013. aug. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
A hobbi csillagászok rêg kiszurtãk volna.
2013. aug. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%
A hir.ma meg egy gagyi bulvár oldal.
2013. aug. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szecsői Tibor ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék a kép felbontására (lehet, hogy elhangzott, lehalkítva néztem).

Mindenesetre a kontrasztjai nagyon érdekesek, simán lehet képmanipuláció. Én viszont inkább természetes képződményre tippelnék, miért ne lehetne ilyen, ott nincs erózió. És az árnyékok-kontraszt is nagyon éles tud lenni a Holdon légkör híján. Ha végignéznéd a Hold, meg mondjuk a Mars (ezekről vannak nagyfelbontású képek) felszínét, szerintem tucatnyi gyanús objektumot tudnál találni, mint pl. a marsi arc, vagy a piramisok. Persze, mind természetes képződmény.

2013. aug. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
33%

Na most nem tudom mi olyan hihetetlen egy Holdon lévő bázisban.

Egyébként azért is elképzelhetőnek tartom, mert volt az a hacker, aki azzal vált ismertté, h feltörte a Nasa oldalát.

Ő is mondta, h van a Holdon bázis meg, h talált egy raklap űrrepülőgép tervet.

Nem hinném, h kajlizott volna.

Vagy ki tudja, lehet Nasa reklám volt:D

2013. aug. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
15%
Tény, hogy már azt első holdra utazáskor találkoztak az űrhajósok UFO-val, akik egy rövid ideig figyelték a nagy "eseményt" de nem hiszem hogy bármiféle idegen bázis látható lenne számunkra a holdon, még a túlsó oldalán sem.
2013. aug. 1. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
43%
Az emberi hülyeség még az űr végtelenjéhez képest is végtelen...
2013. aug. 1. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!