Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Igaz, hogy támadni fognak az...

Igaz, hogy támadni fognak az Eshpheni-ek?

Figyelt kérdés
Meg nemsokára új világvége lesz, mivel eljönnek, de a Volm-ok segítenek majd nekünk, ha eljönnek? Mikorra várható a támadásuk?
2013. szept. 22. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem fognak támadni mert Kaszált Sedan a Galaktikus Csillagflotta Könföderációs parancsnoki hellyetese ezt nem fogja engedélyezni.
2013. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Lassan már minden nap másik idegen élet forma akar ránk támadni. Ezek után csodálkoznak hogy senki nem veszi komolyan ezt az oldalt.
2013. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Aki nem ismerné: Falling Skies sorozatból vette...
2013. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs semmi létjogosultsága semmilyen más életformának a világegyetemben! Isten és Darwin, embert teremtette a világ urának! Minden más hír kacsa, photoshop, meg istenkáromlás! Egyébként sem tudnának bennünket megtámadni a sziriusziak, mert én onnan származom. Én lennék az első, akinek szólnának!


Máskülönben, sehol nem fejlődött még ki az értelmes élet, ha ki is fejlődött, olyan messze vannak, hogy ide sem tudnának jönni. Erre az is megcáfolhatatlan bizonyíték, hogy mi sem tudunk odamenni! Mi nem is akarunk, mert a kőtáblákon is rajta volt, hogy ne imádkozzatok az aranyborjúhoz, mert egészségtelen még belenézni is, erre példa Sodoma és Gomorra! A kínai sárkányok és a Nagy manitu azért jöttek az égből zöldpaprikával, paradicsommal a zsebükben, hogy a fejére állított bográcsban megfőzzék és megegyék! Aki ezt nem látja be és nem olvassa a Talmutot, az eretnek, és halálnak halálával fog eltávozni a vadászmezőkre. Ezeknek az embereknek már esélyük sem lesz megnézni a soron következő világvégét! A maják is ki fogják törölni őket a naptárból!

Begin continue...

2013. szept. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bameg én errõl nem halottam, De te azt halottad kérdező, hogy a vibrátoros pi©sászok fogják meg szállni a földet, jobb ha felkészülsz a pi©sászok egy másik fajnak számít és az erejüket a kuurdációbol nyerik az egyikük aki a vezetõ p©sász azt modta hogy meg muffoja az embereket. ami inváziót jelent a pi©sászok nyelvén. xDDDD
2013. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Még nem, de akkor szerintem a lyukaim bebetonozom, nehogy elpic$@zzanak. :)
2013. szept. 22. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
nem tudom miről beszélsz
2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
bizony támadni fognak, sőt a reptoidok, krixkraxiak, lumbulábiak és a poloskoidok is segítenek nekik,veszedelmes népség mind!
2013. szept. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És a mentális egészségetekről egy értékelést nektek sem ártana kikérni..
2013. szept. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!