Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Meddig lehet odázni, az...

Meddig lehet odázni, az elkerülhetetlent?

Figyelt kérdés

Mindenki a földön, aki kicsit felvilágosúlt és intelligensen olvassa az UFÓ híreket, az tudja, hogy az idegenek már régen köztünk vannak. Mi több ? Már beépültek az emberiség gazdaságát irányító elit országok kormányaiba is.


A kanadai ex védelmi miniszter, anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope) és az orosz miniszterelnök (Medvegyev) már ezt hol nyiltan, hol burkoltan elismerték.


A kérdés az : Hogy az átlag média által lebutított, az emberiség fő részét képező agymosott emberek előtt ezt meddig lehet titkolni ?


Meddig lehet elodázni az elkerülhetetlent vagyis a kormányoknak színvallani, hogy már legalább 70 éve felvették idegenekkel a kapcsolatot és az emberiség előtt eltitkolva titkos megállapodásokat kötöttek a génkészletünkre és cserébe ők technikát kaptak (mikrocsip, lopakodó, GPS stb)?



2013. okt. 26. 20:46
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
94%

"anglia korábbi védelmi minisztere (Nick Pope)"


:D

Kiválóan szórakozunk.

Vicces vagy, folytasd csak!

2013. okt. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

" Reptoidokra visszatérve. Bizonyosan léteznek, mivel láttam ilyen lényeket és telepatikusan kommunikáltam velük. Nagy kegyetlen számító, érzéketlen lények ! Rendkívül gonosz, szúró tekintetük van. Ti a helyembe szörnyethaltatok volna félelmetekben. Ennyit erről."


Elkèpzelem: kimentél az utcára, felszálltál a metróra és ott láttál egy pár reptoidot. Telepatikusan kommunikáltál velük: na persze... . Ezek után, itt hírdeted az igét. Ha lètezne telepátia ès tudnád hasznàlni, akkor próbáljuk ki. Küldj nekrm egy üzenetet. Ja, hogy az, nem fog menni? Vagy arra fogod, hogy én nem 'hallom meg'? Ha ez lesz, akkor eleve kamunak itélem.

2013. okt. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:

"Mindössze egyetlen dolgot lehet felvetni hiányosságként a kérdésemmel kapcsolatban... Mégpedig asztat, hogy nem írtam oda : ÉRTELMES KOMMENTEKET VÁROK -.-"

Asztat? Innentől nincs jogod értelmes választ várni.

Amúgy is: értelmetlen kérdésre nem jár értelmes válasz (nem is lehetséges).

2013. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Möbiusz-szalag ez az, hogy azt se tudjátok hogyan működik a tudomány. Mit jelent az, hogy egy elmélet érvényben van-e vagy sem. Ilyenek írogatnak ide !


A Newtoni fizika nem érvényes, mivel a megállapításai nem állják meg a helyüket pl a gravitációt illetően, hiszen tömegvonzás az nem létezik.


Relatívisztikus esetben teljesen érvénytelen numerikus értéket ad. Az hogy a hétköznapi életben numerikusan közelítőenreálisak, még nem jelenti az hogy az elmélet helyes.


Az általános Rel elmélet szerint téridő deformáció okozza ezt a G hatást,de már tudjuk, hogy ez sem a helyes valóság a G-t illetően és ez is csak közelítően alkalmazható és bajok vannak vele régóta. A G-ot a szochasztikus mechanika elvei szerint lehet jól értelmezni.


Még mindíg él a kérdés, mikor fog bekövetkezni az áttörés?

2013. okt. 27. 21:16
 25/45 anonim ***** válasza:
91%

>hiszen tömegvonzás az nem létezik


De jó lehet felétek az élet, hogy csak úgy röpködtök ide-oda :)

2013. okt. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd, a fickó egy troll, szerintem tök felesleges vele vitatkozni.
2013. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Meg telepata, de az, hogy ezt bizonyítaná, abba már, nem menne bele... .
2013. okt. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

"De jó lehet felétek az élet, hogy csak úgy röpködtök ide-oda :)"


Az nem tömegvonzástól van te ostoba idióta !


"Hagyd, a fickó egy troll, szerintem tök felesleges vele vitatkozni."


Vagy csak te vagy túl hülye:P


"Meg telepata, de az, hogy ezt bizonyítaná, abba már, nem menne bele... ."


Ahhoz egy kis értelem is kéne, ami neked nincsen meg -.-

2013. okt. 29. 10:26
 29/45 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

akkor most tekintsünk el attól, h mindenkit lehordasz a sárga földig.

légy szíves bizonyítsd , amit állítasz, matematikai képletekkel, fizikai összefüggésekkel, és publikált tanulmányokkal....kíváncsian várjuk!

2013. okt. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:

>Az nem tömegvonzástól van te ostoba idióta !


Ezt mondom én is, a tömegvonzástól nem repkedsz, mert lenn tart a földön. Ti azért röpködtök, mert nincs tömegvonzás. Ugyanarról beszélünk, fafej!

2013. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!