Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit szólsz ehhez az elmélethez?

Mit szólsz ehhez az elmélethez?

Figyelt kérdés

A tudomány álláspontja szerint a rasszok természetes úton, klímához való alkalmazkodás során jöttek létre . Ezt kétségbe lehet vonni, mivel más népcsoportok is élnek a miénkhez hasonló klímában és mégse ilyen világos a bőrük, vagy ott vannak az arabok akik szintén sivatagos és forró helyen élnek, mégse olyan sötét a bőrük, mint a négereknek .


Ebből arra lehet következtetni, hogy a rasszokat a múltban élt különböző idegen fajok alkották meg, mindegyiket a saját szájuk íze szerint .


De mi van akkor ha eddig tévedésben éltünk a fehér ember kialakulását illetően ? Eddig én is úgy gondoltam, az "idegen=rassz kialakulását" illetően, hogy minket is kezdetben egy faj (az Atlantiszon élő plejádiak) alakítottak ilyenre . De most jön a csavar, mert egy fontos tényezővel senki nem számolt, még a szkeptikusok sem ! Mi van, ha nem is a mi őseinket csinálták a plejádiak, hanem a neandervölgyit ?


Gondolom most mindenkinek leesett az álla . A neandervölgyi testalkata sokkal közelebb áll ahhoz, ahogy a plejádiakat leírják . Ők különben is sokkal okosabbak voltak, mint más idegenek, tudták hogy a teremtményeik akár fel is lázadhatnak ellenük . És érdekes módon a tudósok szerint, azért nem a neandervölgyi maradt felül az embertípusok között, mert hiányzott belőle az újításra való hajlam .


De akkor lehetne kérdezni, hogy ha nem a plejádiak teremtése miatt, akkor hogy alakult ki a fehér ember ? Szerintem már ebben az időben is éltek mások Európában, bár nem igazán hasonlítottak még ránk . Szőrösek voltak, barbárok és füstös képűek, bár kétségtelen hogy idővel belőlük alakultunk ki . És itt a rejtvény kulcsa : a fehér ember több emberfajta (homo sapiens és neandervölgyi) + később az Atlantisz idegen túlélőinek keveredéséből jöttünk létre .

[link]

Itt leírják, hogy a neandervölgyi igenis keveredett a homo sapiensel és a DNS-ük a mai európai emberekéiben megtalálhatók .


Tehát ha az "ember teremtése=rabszolgafaj" elméletből indulunk ki, kiderül, hogy mi nem is voltunk azok, sőt óriási szerencse hogy létezik a ma ismert európai ember, mivel véletlenek hosszú láncolata vezetett a kialakulásunkhoz .


Ez azért örömteli gondolat nem, hogy minket eredetileg nem rabszolgának teremtettek ? :-)


2013. nov. 6. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"De most jön a csavar, mert egy fontos tényezővel senki nem számolt, még a szkeptikusok sem !"

A szkeptikusok szerintem egyébként sem számolnak az ilyen elméletekkel, tesznek rájuk magasról :)

"Gondolom most mindenkinek leesett az álla"

Az biztos!

"a neandervölgyi igenis keveredett a homo sapiensel"

Fene a gusztusukat!

"óriási szerencse hogy létezik a ma ismert európai ember"

Azt úgy nevezik, hogy kaukázusi, és igen elterjedt, nem csak Európában.

"Ez azért örömteli gondolat nem, hogy minket eredetileg nem rabszolgának teremtettek ? :-)"

Ez valami fantasztikus érzés :)

2013. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát az állam az leesett.

Drága Annácska! Mi az, hogy plejádiak? A Plejádok egy nyílt halmaz. Több, mint 500 csillag tartozik ide. Nem nagyvonalú a feltételezett idegenek ilyen meghatározása?

2013. nov. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2# Ezzel én is tisztában vagyok, és aki a Plejádok halmazból származik, azt úgy hívják plejádiak . Mert szerinted hányféle intelligens civilizáció (ami űrutazásra is képes) létezhet az 500 csillag körül ?
2013. nov. 6. 18:01
 4/16 anonim ***** válasza:

gyerekek, álljunk már meg egy kicsit, lehet le vagyok maradva...de hol a fészkes fenében mondták azt hivatalosan h a plejádokról jött egyáltalán bármiféle értelmes életjel..? HA??

írni lehet üres szavakat, meg nevenincs oldalakat mutogatni, de hol a bizonyíték??

ez olyan mintha micimackóról vitatkoznánk, h malacka tényleg a barátja volt??

mert van róla felvétel, de ennyi semmi más nincs róla...

kedves kérdező...ha olyan alapossággal vizsgálják majd a plejádi kultúrát, mind a földit, csak egyetlenegy lény lenne aki plejádi lenne, és meglehetne vizsgálni, meg ott lenne az űrhajója, és néhány technikai eszköze, kicsit közelebb lennénk az igazsághoz...de nem így, h te azt mondod így van, a másik meg azt h nem!!

1-1!

csak itt inkább azok felé húz az igazságos ítélet, aki nem hisz ebben a sületlenségben , mint amit te kérdeztél, mert SEMMI BIZONYÍTÉK!!!!

2013. nov. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 DarkLantern ***** válasza:
Elméletnek nem rossz, de ugye az elmélet nem tény, így kéretik nem úgy kezelni.
2013. nov. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4# DarkLantern-nek leesett ami neked nem : ez egy elmélet :-)


"a plejádokról jött egyáltalán bármiféle értelmes életjel..? HA??"


Jött, mégpedig nem is olyan régen . Az 1930-as évek elején tapasztalt médiumok Németországban kapcsolatba léptek ezekkel a lényekkel, akiktől komplett műszaki információkat kaptak, így épült például az Androméda is . Mivel ez nem tartozik a kérdéshez nem is fogok jobban belemenni . De a múltban is sok hasonló kapcsolatfelvétel történhetett, főleg hogy állítólag egy kolóniájuk a Földön élt Atlantiszban .

2013. nov. 6. 19:03
 7/16 A kérdező kommentje:
És nem mellékesen a "hűha jel" is abból az irányból jött :-)
2013. nov. 6. 19:06
 8/16 anonim ***** válasza:
Kezdesz megint veszélyes vizekre evezni. Megint a náci Németországgal jössz. :-(
2013. nov. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Szecsői Tibor ***** válasza:

A Plejádok egy fiatal nyílthalmaz, nagytömegű csillagokkal. Én még bolygót sem mernék feltételezni ilyen helyen, nemhogy életet hordozó bolygót.

Egyébként meg a Wow-jelről (wikipedia):

"

Converted into the J2000.0 equinox, the coordinates become RA= 19h25m31s ± 10s or 19h28m22s ± 10s and the declination becomes −26°57′ ± 20′.

This region of the sky lies in the constellation Sagittarius (...)

"

A Plejádok a Taurusban van.

2013. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"A Plejádok a Taurusban van."


Igazad van, ezt én írtam rosszul .

2013. nov. 7. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!