Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha sokszor UFÓKról álmodok,...

Ha sokszor UFÓKról álmodok, azért lehet mert eltérítenek? Kiválasztott vagyok?

Figyelt kérdés

Nagyon gyakran arról álmodok, hogy éjjel az ufók elvisznek és vizsgálnak. Kiveszik a DNS-emet meg hasonló vizsgálaton esek át miközben egy ágyon fekszek.


Sokat olvastam, hogy az eltérítettek is ezt álmodják és ez nem álom, csak mi így érezzük és valójában az ufók elvisznek. Lehet engem is elvisznek folyton ?


Kiválasztott lennék ? Egy erős fizikai és szellemi lény, az emberiség krémjéből való ? Ugyanis ezeket viszik el. Erős nem lehetek mert vékony anorexiá vagyok, így hát ez kiesik, de ehet mivel keveset eszek, így nem mérgezem magam állományjavítóval, meg műkajákkal, adalékokkal és egészséges vagyok, az hogy szellemileg jóval agyasabb vagyok, mint az okosak is az tiszta, de azt is álmodom, hogy tenyérnyi húsdarabokat is kiveszbek sokszor, ami nem lehet mert sovány vagyok és meglátszana. Hogyanlehet ez?



#UFO #kiválasztott #ELTÉRÍTÉS
2013. nov. 30. 23:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kész,én most kardomba dőlök!!
2013. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Te 30 percenként teszel fel kérdést?Az azt jelenti hogy egy nap durván 28 kérdést teszel fel,ha 10 óra alvással számolunk?
2013. nov. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

el kell, hogy keserítselek, de én vagyok a kiválasztott

legalábbis a vénasszony ezt mondta

2013. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ebből a sok hülyeségből már készíthetnének egy filmet :D Inkább sorozatot :D
2013. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha másokat is elvisznek az idegenek, akkor miért pont te lennél a kiválasztott?
2013. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is ezt mesélte folyton. Azt egyik reggel csak cafatjait találtuk meg az ágyon. A hatóság is tanácstalanul vizsgálta az esetet, rövidesen le is zárták az aktákat. Engem, és a bátyámat valamint anyánkat egy ideig őrizetben tartottak...

Vigyázz az ilyen irományokkal, mert ha észreveszik, hogy beszélsz róla, te is ügy jársz mint apu!!!

2013. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze vigyázok én ! Csak itt és nektek dumcsizok róla.
2013. dec. 1. 18:11
 8/12 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon téged, de én reptoid vagyok!
2013. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6-os vagyok. Utánanéztem, nyomoztam. Azok akik beszéltek róla, nagy dobra verték, mind szörnyű véget értek. Eltűnések, furcsa körülmények között húscafatok, emberi maradványok. Csak a kicsi falumban történt három ilyen eset.

Ez az oldal igaz névtelen, de könnyedén lenyomozható! Nekik nem gond!

2013. dec. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja és, ha kiválasztott lennél, tudnod kéne ezeket!
2013. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!