Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ebben a témában feltett...

Az ebben a témában feltett normális, komoly, alátámasztott kérdésekre miért fröcsögések, gúnyolódások és arrogáns válaszok érkeznek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Mert ez a kategória egy vicc, ufók, látnokok, meg egyéb olyan dolgok amivel elkeseredett emberek próbálnak kibújni a valóságból és semmit nem tesznek a problémák megoldása ellen. Én elhiszem hogy vannak földönkívüliek, de az ufolátogatásokat mindig homályos, pocsék fotókkal akarják bizonyítani, érdekes hogy minden fotó pocsék, pedig már 40 éve is léteztek normális fényképezőgépek. Vallásos nem vagyok ugyan, de nem tudok azzal vitába szállni hogy nincs isten, furcsa nekem az a dolog hogy egy nagy semmiből hogy lett egy szaporodni képes élővilág, ami kölcsönhatásban áll egymással, de a bibliát mesének tartom, népbutításnak. A tv-ben menő pénzenergiáról, meg társaikról amik a pénzlehúzásról szólnak, azokról kár beszélni.
2013. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

provokálós kérdés mi??

jelentem a moderátoroknak, és töröljék is ki?

pubi, nem tudom hova erősködsz, de ami tudományosan nincs alátámasztva, az vicc, főleg, amik itt mennek, kb a gyerekmesék színvonalán vannak, és az a baj, hogy sokan még el is hiszik.

2013. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem az még nagyobb baj, hogy egyesek ide járnak gúnyolódni és nagyképűsködni. Nincs azzal semmi baj, ha ti nem hiszitek el, mert nincs egyértelműen bizonyítva. A gond azzal van, hogy másokra erőltetitek a nézeteiket és ez a vicc, nem pedig a kategória.

Aztán mindenkit egy kalap alá vesztek, azt is aki ufóról kérdez, már egybeveszik azzal aki 80 éves néniket akar átvágni a TV-ben pénz energiával...

Ilyen alapon én is egybe vehetném a tudomány embereit és csalóit is és leköphetném azt is aki normális a csalóval együtt.

Találjatok magatoknak valami célt vagy normális elfoglaltságot, ne pedig itt majomkodjatok szerintem.

2013. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 nemelfogult ***** válasza:
6%

"jelentem a moderátoroknak, és töröljék is ki?

pubi, nem tudom hova erősködsz, de ami tudományosan nincs alátámasztva, az vicc, főleg, amik itt mennek..."


Bla, bla, bla... ne beszélj tudományosan alátámasztva, meg ilyesmiket. Ez a kategória az "ezotéria". Ha nincs kedved hozzá, menj át más kategóriába, de nem fogsz, mert csak egy agyatlan troll vagy.

2013. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésre:

Mert nincsenek alátámasztva. Ha nem tetszik valami le lehet vinni a szemetet, meg be lehet vásárolni, és a szobádat sem takarítottad ki!

2013. dec. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
25%
Mert az itt kommentelők 3/4 ugyanaz az egy személyiségzavaros troll más-más nicknév mögé bújva, a maradék meg paranoid, életunt kamasz, akik nem tudnak mit kezdeni a szabadidővel.
2013. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nemelfogult ***** válasza:
0%

"A kérdésre: Mert nincsenek alátámasztva."


Van jó kérdés, van rossz kérdés, mi ebben a probléma?

Ha nagyon agyament vagy troll kérdés, akkor a moderátor kiszűri. Ha mégsem szűri ki, akkor téged senki se kötelez rá, hogy megválaszold vagy gondolkodjál rajta. Akkor meg mi a probléma? Szoktál úgy az utcán sétálni, hogy megállítod az embereket és elmondod nekik, hogy ez aruha szerinted nem nekik való, stb. Ugyanilyen kötekedés azokhoz a kérdésekhez szólni amik nem érdekelnek. Kivéve, ha troll vagy és élvezed:)

2013. dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grielean ***** válasza:

Valószínűleg azért élsz ilyen tévhitben, mert nem mozogsz más témákban. Ugyanis fröcsögéseket, gúnyolódásokat, arrogáns válaszokat ugyanúgy lehet olvasni a kultúra és közösség, politika, szerelem, szex, de még az állatok kategóriában is! Gyakorlatilag mindenhol, és bőven nem az ezotériában a legrosszabb az arány...

És hogy miért? Mert vannak ilyen emberek, minden témában, minden oldalon, pont.

Másrészről jó pár száz kérdéssel találkoztam már itt, jó részükre magam is válaszoltam, de elég kicsi a normális kérdések részaránya, és még ezeken belül is jelentéktelen azoknak a száma, amik bármi értékelhetővel lennének alátámasztva.

A másik oldalon pedig ha 10 kérdésből 9 értelmetlen, akkor nincs mit csodálkozni rajta, hogy a válaszok sem lesznek jobbak...

2013. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Apocalypse. ***** válasza:
5%

Na akkor megmondom a frankót.

Tipikus emberi f...ság.

Aki nem hisz ezekbe, nem ért egyet velük, és egyéb kifogásokat keres. Az minek jön ide?

Komolyan. Törődjön mindenki saját magával. Miért zavar titeket az, ha a másik másként látja a világot? Ettől érdekes a világ és nem egyhangú monoton szar.

Rohadtul elegem van már nekem is abból, hogy mindenki próbálja rátukmálni a másik emberre a saját érzéseit, érzelmeit, felfogását mert szerinte az a jó. Ez egyáltalán nem csak itt fordul elő. Itt lehet mondani akármit, márkákat, a Nike márkás átmegy az Adidas oldalra, hogy lefikázza őket, hogy ezmeg az.. és fordítva is... akár politika, tényleg ... mindenütt így van. Az a baj, hogy ezek az emberek azt akarják, hogy mindenki azt az elvet kövesse, ami szerinte jó, és magasról tesz az egyéniségre.


Mindenkinek szíve joga eldönteni mibe hisz, kinek hisz, mikor hisz, mit szeret, mit nemszeret és sorolhatnám. Ez mindenkinek A SAJÁT SZÍVE JOGA ELDÖNTENI. Más meg ne szólja már le a másikat azért mert ő nem azt az elvet vallja amit ő..

Emberek. Nőjetek már fel. Néha tényleg, annyira szánalmas ez az emberi faj. Ilyenek miatt kap össze a világ állandóan.

2013. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Az a szlengjük,hogy nincs tudományosan alátámasztva.


De ezeknek a tájékozatlanoknak,ha valami tudományosan alá van támasztva is azt mondják,hogy nincs tudományosan alátámasztva.


Lásd pl Körbler professzor természetgyógyászati felfedezéseiért Nobel díjat is kapott,de a kutatásaira az ilyenek,mint a papagáj is tovább szajkózzák,hogy nincs tudományosan alátámasztva,mert utána sem néztek,nincs adatuk és információjuk róla.


Téged pedig nem értelek,kit érdekel ezeknek a mélysötétségeknek az idétlen rekaciója,jó,hogy nem szellemi fogyatékosokat akarsz már meggyőzni.

2013. dec. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!