Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ezeket az embereket földönkívü...

Ezeket az embereket földönkívüliek ölték meg?

Figyelt kérdés

Vannak bizonyos marhacsonkítások, amiket vagy a kormány kísérleteihez, vagy a földönkívüli kísérletekhez kapcsolnak.

Valamint vannak az eltérítések, de ezek nagy része csak kísérletből áll, ám halálhoz semmi köze.

De mi van akkor amikor elhullott marhát találnak meg furcsán megölt emberrel együtt?

[link]

Tekerjétek le és láthatóak az áldozatok, furcsa lyuk alakú sebek és a fontos szervek hiányoznak?

Földönkívüliek okozhatták az eltérítés során csak épp egy gonosz faj, aki végül meg is ölte az áldozatát?



2014. jan. 17. 18:13
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

gugli fordítóban el lehet olvasni a szöveget és érthető

[link]

2014. jan. 17. 18:16
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Én most így nem tudom megmondani, hogy mi okozhatta azokat a sebeket, mert nem értek hozzá. A nyakamat rátenném, hogy egy szakértő azonnal rávágná és annyi lenne az ufós feltevésnek, de mint mondtam, én nem vagyok az.


De még ha nem is tudjuk, hogy mi okozta a sebet, akkor mi van? Mi az, ami földönkívüliekre utal? Semmi. Egyszerűen csak nem tudjuk. Itt van a hiba a gondolkodásodban és a gagyi cikkben is. A földönkívülis magyarázat értelmetlen és semmivel sem visz közelebb az igazsághoz.

2014. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
legyek.Beköpték,és a lárvák
2014. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pff, a képek alapján nem földönkívüli támadás... te agya...gyult

-,-

Ezek emberi támadások is lehetnek. Mondjuk kegyetlen halál -,-

2014. jan. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
A képek borzalmasak. De nem ártott volna utánanézni mielőtt azt mondtad volna, hogy UFÓK voltak... [link]
2014. jan. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

hazudnak, a hivatalos szervek majd szerinted elismerik?

könnyű ráfogni a patkányokra

2014. jan. 17. 20:25
 7/12 anonim ***** válasza:
#6: beleesel abba a végtelenül együgyű hibába, hogy szerinted a "hivatalos verzió" feltételenül hazugság. Ez butaság. Az, hogy például patkányok voltak, tökéletesen ésszerű és egyszerű magyarázat, az ufós verziónak viszont semmi értelme.
2014. jan. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"könnyű ráfogni a patkányokra"


Ahogy az ufókra is. A patkányokhoz hasonlóan ők sem szokták cáfolni.


Amúgy a képeken az első hulla kamunak tűnik. Photoshopolt képek.

2014. jan. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sztem a a patkány, kesélyű magyarázzat sokkal valószínűbb, mint az UFO verzió #8 nemtom nekem nem tűnnek PS-nek a képek.
2014. jan. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Magadam455 válasza:
Én nem vagyok ebben biztos lehet hogy UFOK voltak, de lehet hogy nem!Bármi más is lehetett.
2014. jan. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!