Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hol és mikor volt az első...

Hol és mikor volt az első észlelt UFO feljegyzés?

Figyelt kérdés

Nem azt kérdezem, hogy léteznek-e a földönkívüliek, vagy sem csak arra volnék kíváncsi, hogy mikor és hol volt az első UFO feljegyzés a világon? és mielőtt valaki azt mondaná, hogy az UFO nem más, mint egy (azonosítatlan repülő tárgy). tájékoztatóm, hogy már régen tudok róla tehát felesleges leírni :) a legjobb válaszoló, akit kisorsolok a többiek közül kap tőlem egy virtuális zöld-pacsit Jól hallotátok, egy virtuális zöld-pacsit. De ez még nem semmi, aki előbb válaszol az elnyerni az elismerésemet gyerünk mire vársz vágj bele! :-D

Agent J



2014. ápr. 28. 23:41
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Most mennem köll gyerekek tudom hiányozni fogok, de ez van egyszer mindenkinek el kell mennie ezzel búcsúzom a holnapi viszont látásra az asszony kiabál nekem megyek máá a fene a pofádat nem köll kiabálni csak elbúcsúztam akárcsak Máté Péter : [link]
2014. ápr. 28. 23:56
 2/20 anonim válasza:

Hy!

Szerintem az őskorban!

Vannak asszem barlangrajzok vagy valami ilyesmi,de már googlizem is :)

egy videó érdekességekről http://www.youtube.com/watch?v=IIFbJ_gURyc

Törökországi agyagrepülők?

2014. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
régen: [link]
2014. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem freskók meg barlangrajzokra vagyok kíváncsi mert igazából azok bármik lehetnek pl. istenségek, mitikus lények, emberi fantázia, stb. No, de mindegy arra vagyok kíváncsi, hogy mikor volt az első olyan bejelentés, ami valóban az UFO-król szólt tudjátok azokról a lényekről, akik az égből jönnek nem akarok megbántani senkit azok a freskók eszméletlen jók még Picasso is megirigyelhetné őket, de nem az volt a kérdésem, hogy linkeljetek rajzokat még csukott szemmel is jobbat csinálok. :-)
2014. ápr. 29. 08:11
 5/20 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos ezt nem lehet eldönteni, mert értelmezés kérdése az egész.


A paleoasztronautika nevű halandzsa hívői szerint az ősi barlangrajzok ilyen "feljegyzések".

Az írás megjelenése után minden égi, megmagyarázhatatlan jelenséget vallási tartalommal ruháztak fel. Tehát akár meteorit, akár csészealj volt, az valami istennyilaként jelenik meg szövegben. Nagyon nehéz, vagy inkább lehetetlen beazonosítani (és épp ezért UFO) hogy valójában mi lehetett. Innen csak értelmezés kérdése, hogy ki mit lát bele.


Valószínű az első ilyen feljegyzések valamikor az újkorra, tehát bőven a felvilágosodás korára, vagy utána tehetők, amikor nem próbáltak minden hasonló dolgot mennyeinek tudni. Itt is az észlelő, vagy inkább a leíró szemléletén múlik minek mutatta be az ismeretlen égi jelenséget.

2014. ápr. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Valódi ufo észlelés, mármint idegen lények még nem érkeztek a Földre, ha erre vagy kíváncsi. Amiket hallottál az mind kamu volt.
2014. ápr. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ki tudja mit miért rajzoltak az ősemberek vagy az ókori emberek, amikor épp delíriumban, vagy ópium mámorban úsztak!
2014. ápr. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

1610-ben Galilei felfedezte, a Jupiter, holdjait. Ez volt az első mai értelemben vett, UFO észlelés, ugyanis némely csillagászok azt állították: Ezek mesterségesen létrehozott kikötők, jelzőbóják, és/vagy gravitációs parittyák idegen űrhajósok számára. Illetve

A földönkívüliek létének teóriája az ókori keresztény Rómában jelent meg először, egyetlen akkori híve mágiahalált halt.

2014. ápr. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Én UFO észlelés alatt azt értem, hogy mikor és hol volt az első olyan észlelés, mint például: A roswelli eset, vagy az olyan UFO videók, amik a youtubeon szoktak felkerülni nem tudom mert nem tudjátok ezt felfogni? azt akarom megtudni, hogy miből indult ki ez az egész UFO-história.
2014. ápr. 29. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!