Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az entitás földönkívüliek...

Az entitás földönkívüliek esetében mit jelenthet? Vagy az entitás szellemekkel lehet kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén inkább az elsőt tudom elképzelni és ti ? :)

2014. máj. 20. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
entitás: Valaminek a létszerűsége, ahol a hangsúly azon van, hogy létezik valami, és nem azon, hogy mi létezik.
2014. máj. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) oké köszi, így is az elsőt erősítetted meg
2014. máj. 20. 20:45
 3/10 A kérdező kommentje:

J ügynök és D ügynök hol vagytok ?

K ügynök vagyok megintcsak :)

2014. máj. 20. 21:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Most akkor te arra gondolsz, hogy léteznek-e földönkívüliek meg szellemek? Ha ez a kérdésed, akkor szerintem mindkettő létezik. Földönkívülieknek nagyobb a valószínűsége ám még nincs rájuk bizonyíték. Szellemekről pedig annyit mondok, hogy volt pár érdekes élményem, amit itt biztos, hogy nem fogok megosztani.


Üdv.: Az Időtlen

2014. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

(bocs Az Időtlen neved hiányzott a ügynökök mellett :) teis ide tartozol te is használható kommentek adsz mint a többiek)

Nem én nem arra gondoltam mert tudom h léteznek :) csak mivel hozható össze inkább az entitás szó de már megtaláltam és inkább a földönkívüliek felé hajlom

(Nekik lehetünk mi a földi entitások gondolom?)

2014. máj. 20. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes gondolatmenet, de szerintem fölösleges az elnevezéseken agyalni. :)


Üdv.: Az Időtlen

2014. máj. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mind a két kategória sokfajta lényből áll. A szellemek például lehetnek kísértetek, angyali lények, és így tovább. De ha hiszünk benne, mi magunk is ilyen lelki jellegűek vagyunk, úgy értem, hogy eredetünket tekintve nem fizikai természetűek.

A földönkívüliek ahogy említettem, szintén sokfélék, és szerintem a két kategória között átfedés is van. Egyes földönkívüli fajok képesek átjárni a különféle létezési síkok között, és emiatt van az átfedés. De talán nagyon kevés ember is képes erre, például Jézus is ilyen lehetett, amíg testben élt. Az ilyen lényeket lehetne fizikai angyaloknak is nevezni szerintem. Tehát széles skálájú ez az egész téma.

2014. máj. 21. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Magára a kérdésre válaszolva pedig azt tudom mondani, hogy az "entitás" szót véleményem szerint bármilyen, bármelyik lényre lehet alkalmazni.
2014. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aha..értem köszi
2014. máj. 21. 01:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Az entitás, inkább szellem. Mivel energia!

S, ha a Földi Chak Noris egyszer el fingja magát,

nem marad itt más csak mennydörgés villanás!

2014. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!