Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy ezért nem veszik...

Lehet, hogy ezért nem veszik fel a kapcsolatot az UFÓK velünk?

Figyelt kérdés

Lehet mi tehetünk róla ? Egy 404 nevű ufológus videoja, ki régebben itt a fórumon is közőlt adatokat az idegenekről elsőkézből. [link]


Mit gondoltok szkeptikusok, ezotérikusok milyen rejtett igazság húzódik meg eme film mögött?


2014. jún. 6. 00:05
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
95%

Az igazság ebben a videóban van.


https://www.youtube.com/watch?v=MQowanfJy6s

2014. jún. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Azert nem keresnek, mert nem leteznek.
2014. jún. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Azért nem veszik fel az emberiséggel nyíltan a kapcsolatot mert az nagyon romboló és erkörcsileg degeneráló lenne a társadalmunk számára. Másrészt röhelyesen primitívek vagyunk ahhoz a szinthez képest melyet ők foglalnak el. Ők csak megfigyelnek minket, tanulmányoznak hiszen az ember annak a korszaknak a szélén áll, hogy más bolygókra kezdjen expedíciókat indítani. Ezzel együttfog járni az ,hogy bizonyára részei akarunk majd mi is lenni a kozmoszi népek szövetségének "már ha van ilyen". Ám addig míg sajat magunkra veszélyt jelentünk és erkölcsileg egy nullák vagyunk, nem fognakmhozzánk szólni , mert addig nem áll érdekükbeb míg egy csöpnyi intelligenciát nem mutatunk fel. Szerintem mind technológiai tudásban, mind lelki fejlettségben akkora szakadék van köztük és köztünk, mint egy ember és egy állat között.
2014. jún. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

A napiszar-ban már megjelent, hogy miért nem:

[link]

2014. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem veszik fel velünk a kapcsolatot, mert van eszük.
2014. jún. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Először is, az UFO-k azonosítatlan repülő tárgyak, amelyeket egy földönkívüli faj használ(hat).


Több oka is lehet, hogy nem léptek kapcsolatba velünk:

1. Még nem jutottunk el a megfelelő értelmi szintre, hogy kommunikáljanak velünk, számukra még csak állatok vagyunk.

2. Még nem jutottak el odáig, hogy meghódítsák az űrt, technológiailag fejletlenek.

3. Talán már itt vannak és alkalmazkodtak a Földhöz, vagy akár mi emberek vagyunk azok.

4. Az univerzum méretei miatt a nagy távolságokat képtelenek áthidalni, tehát nem tudnak idejönni.

5. A legkézenfekvőbb ok, hogy nem léteznek. Bár ezt a Drake-formula megkérdőjelezi.

2014. jún. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%
Meglátják az itteni szkeptikusokat és tudják, hogy a fele azonnal fellógatná magát mérhetetlen csalódottságában és megszégyenülésében, ezért inkább nem szállnak le, hogy az ilyen embereket meghagyják a "racionális" kis világukban :-)
2014. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 moosenstein ***** válasza:
Azert az az elso kis video igen tanulsagos, ha vannak foldonkivuliek, ha nincsenek! Tenyleg szegyelhetjuk magunkat :/
2014. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
72%

Ezzel mit akarsz mondani rájöttél valami turpiságra? Hagy mondjam má meg neked 404 felhasználó csak azért nincs köztük, mert én deneutralizáltam túl sokat tudott az a baro...marcú például azt, hogy kell csinálni a négy tojásos gombás rizottót emiatt és a UFO-s rögeszméje miatt deneutralizáltam mostanság postásként dolgozik az elm utcába, és ne aggódj szép emlékei vannak.

J ügynök

2014. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

404 csak egy kitalált személy. A videó meg elég gyerekes. Naiv módon kiemel egy dolgot. Láttam már ennél jobb társadalomkritikát, azaz csak jobbat láttam ennél.

Egészen más oka van annak, hogy más galaktikus civilizációk (és nem az UFO-k, mint tudjuk azok csak azonosítatlan repülő tárgyak) nem közösködnek az emberekkel.

2014. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!