Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Lehet, hogy ezért nem veszik...

Lehet, hogy ezért nem veszik fel a kapcsolatot az UFÓK velünk?

Figyelt kérdés

Lehet mi tehetünk róla ? Egy 404 nevű ufológus videoja, ki régebben itt a fórumon is közőlt adatokat az idegenekről elsőkézből. [link]


Mit gondoltok szkeptikusok, ezotérikusok milyen rejtett igazság húzódik meg eme film mögött?


2014. jún. 6. 00:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem kommunikálnak velünk, nem segítenek nekünk.. de a létezésüket miért titkolják előlünk? Az állatvizsgálataink során mi se titkoljuk előlük magunkat.. a bennszülött törzsekről sem elszigetelve szerzünk információt, hanem közöttük. Ha mi nem jelentünk veszélyt az idegenekre, semmi okuk titkolózni nem? Szerintem még senki sem tud rólunk odakint. Az első rádióhullámunk még csak alig 100 fényévre jutott el tőlünk. Csak a Tejútrendszer 100EZER fényév széles, az Univerzum pedig 93MILLIÁRD fényév széles. Ez azt jelenti, hogy a világunknak csak a 0,0000001% részén lehet tudni a létezésünkről - ez eléggé elhanyagolhatóan csekély.
2014. jún. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%

Én diator vagyok!


Na szóval, bocsánat hogy nem írom ki a nevemet.

Ez egy nagyon jó kérdés!


404-nem kitalált személy, létezik és vannak bizonyítékok a kezében amiket én a saját szememmel is láttam!

Tudom, hogy hihetetlen, de igaz!

Persze csak a bizonyíték igaz amit láttam, attól még lehet hogy amit láttam nem volt igaz.

Lényegében egy igenen lény fejét láttam, hd-minőségben, soha hasonlót még nem láttam, elképesztő és hihetetlen volt!


Na de nem ezt a fontos.


Miért nem jönnek el?


-annyi ok létezik és annyi válasz van , amit magunk sem érhetünk tisztán.


Sok tényre kell oda figyelni!

Mióta az eget figyelem számos alkalommal láttam UFO-kat!

Ahogyan emlékszem olyan UFO-t is láttam ami több km hosszú volt és a fénye fényesebb volt a legfényesebb csillagnál!

-tudom hogy hihetetlennek hangzik de igaz!

Nem anna vagyok, nem pedig 404!

Egy ember vagyok aki látta már őket!

(itt megemlíteném ne írjatok üzenetet!)


-- a következő az ufok folyamatosan elmennek a bolygónk mellett és elég gyakran a bolygónk felszínén is közlekednek!


Talán egy nem túl ismert ember szavaival: Arany Laci mondta nekem: hogy ha felnézel az égre , és ezt elég gyakran megismétlem, akkor fogsz ufot látni!

-És ha hiszitek ha nem, ez így is van!

Rengetek ufo megy a bolygónkon!


Azt hiszem, persze nem biztos, de úgy gondolom azért nem veszik fel velünk a kapcsolatot, mivel nem egy faj ami figyel minket.

Tegyük fel hogy az egyik faj képviselte kapcsolatot teremtene , erre mit tenne a többi fejlett faj akinek érdekeltsége lenne a felünk való kapcsolat.

Tehát lehetséges, hogy a fajok nem egyeztek még meg egymás között hogy ki legyen az első ilyen faj!


-következő elmélet: a börtön bolygó!

Lehetséges hogy mi egy börtönbolygón élünk, egy olyan bolygón ahova más fejlett civilizációk ide hozzák a lelkeket és itt születnek újjá emlékeiket kitörölve, azért hogy ne is legyen lehetőségünk egy fejlettebb életre!


A következő pedig azért, mert tudják hogy milyen lények vagyunk!

tudják, hogy saját testvéreinket is megöljük!

Tudják hogy egy családfő a saját családját is megöli!

Tudják hogy mi emberek háborúkat vívunk!

Tudják hogy mi emberek hitelbe sodorjuk a társainkat!

és így tovább...


de ne feledjük, hogy az usa kormánya hívta őket ide elsősorban , nem mondom el hogyan és miért! mert nem akarom elmondani!


....


Na megyek is.

2014. jún. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

1.Diator menj már innen el komolyan már nem vicces amit csinálsz...

2.404 lejárt lemez és már akkor sem volt vicces, kitalált személy..

3.Ha léteznek akkor nem hiszem hogy egyhamar felveszik velünk a kapcsolatot.Miért nem?

-Eléggé kretének vagyunk nem hogy magunkra de rájuk is veszélyesek lennénk.

-Nem akarnak beleszólni a fejlődésünkbe

-Te se mész oda egy hangyabolyhoz mászol bele majd játszol velük(ők is igy látnak kb minket)

2014. jún. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
diator kezdek kételkedni, hogy te valóban az vagy, akinek mondod magad én egyszer-kétszer már láttam egy másik diatort is mostmár komolyan nem tudom, hogy melyikőtök a valódi lehet, hogy futószalagon gyártanak titeket?
2014. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

J-ügynök az ufotéma most is elég bonyolult dolog!


Emlékszel amikor írtam neked, hogy találkoztam egy idegen faj lényével!


Megigértem hogy küldök képet, de nem tettem. de most elküldöm.


persze csak egy rajz lesz!


Ha tudod hogy milyen fajjal találkoztam akkor kérlek ebben segíts.

2014. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ja és kedves válaszolók és kérdezők!


Azt akarom mondani, hogy csak a tényeket szeretném mostanában közvetíteni és nem azt amiket olvasok a témával kapcsolatban!


Azt is elszeretném mondani, hogy csak olyan információkat osztok meg amik igazak!

2014. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

a képet még sem fogom elküldeni, mivel nem engedi feltölteni a kepfeltolto.hu bocsi


:D

2014. jún. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Hello



[link]

2014. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hello 2



[link]


8:12től!!!!!

2014. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem jól szórakozhatnak rajtunk az idegenek :D

Mi vagyunk náluk a Maunika show XD


Amúgy miért törölték a Ki a kedvenc kérdezőtök/válaszolótok kérdést? :O

Írtam egy epic hosszú választ és mikor be akartam másolni már nem volt meg a kérdés :(

Most mit csináljak vele? Mert nagyon tanulságos volt.

2014. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!