Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez az FBI-os UFO dokumentum...

Ez az FBI-os UFO dokumentum miért nem érdekel senkit?

Figyelt kérdés

Úgy értem a roswelli incidens körül már évek óta megy a vita, hogy ufó volt-e vagy ballon.

Erre a hivatalos FBI honlapon felvan téve az eddig titkosított akta, amin tisztán le van írva, hogy repülő csészealjról van szó kis testekkel, amin fémszálas szövésű ruha volt:

[link]

Ez ellen mi a kifogása a szkepóknak?


George Adamski



2014. júl. 24. 21:47
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Mert mindenkinek ezer jobb dolga van az életbe, mint hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozzon?
2014. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
47%

Én aztán nem vagyok szkeptikus, ők meg sajnos attól tartok, hogy akkor sem hinnék el, ha az Isten mormogná el mindezt nekik az égből, vagy mondjuk maga az amerikai elnök kopogtatna be hozzájuk, kezében ennek az aktának a kinyomtatott formájával.

Szerencsére van is egy könyv erről a témáról magyarul, nekem meg is van, az a címe, hogy a roswelli titok. Akit tényleg érdekel, nyitott és elfogulatlan, annak ajánlom, szerintem még meg lehet szerezni.

2014. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Akinek ez hülyeség, az mi a fenét keres itt ebben a rovatban? Ha nem tűnt volna fel, ez az UFO-témakörnek a rovata!
2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
31%
Válaszolok neked, nem nem hiszem el, hanem lesz#arom. Ha itt lebegnek az ufok a fejem fölött, nekem akkor is ugyan annyiba fog kerülne holnap a kenyér a boltba.
2014. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
81%
Ez igaz ugyan, hogy nem lesz olcsóbb, de ezzel az erővel azt is lehetne mondani, hogy senki ne csináljon semmit, ne hódoljon a kedvtelésének. Tehát ez nem magyarázat.
2014. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
56%

"Ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak..." Igen például a Gazsit kidobták a TV2-ből, meg Lady Gaga hogy néz ki smink nélkül, melyik szerzetes villantott, stb. Akik ma nem fogadják el a tudományos világtól sem az "idegeneket", ufókat, azok már nem szkeptikusok.


Ugyanazok elfogadják a fekete lyukak létezését, a neutrínók vándorlását, Az "őscsimbumot", Pitypalatty galaxis aszteroidáit, a háttérsugárzást, pedig ugyanolyan tudósok beszélnek róla egy másik táborban és ugyanúgy nem tudnak "kézzelfoghatóan" meggyőződni a létezésükről, mint a Sziriusz lakók létezéséről.


Ezek az emberek nem szkeptikusok, hanem szűk látókörűek és konzervatívok. Ebben nőttek fel, ezt nevelték beléjük, ezt kiverni sehogyan sem lehet. Ez van...

2014. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
64%

Édes egy komám, azért vannak itt a szkeptikusok, mert lehet erről értelmesen is értekezni. Én kétkedőként vezettem is egyszer-kétszer a toplistát, most is benne vagyok a top 10-ben. Olyan sokan lennénk, hogy le tudjuk nyomni a "hívőket"? Kétlem.


A kérdés viszont erősen provokatív, s semmi olyan nóvum nincs benne, amit nem beszéltünk volna ki ezerszer. Azonosítatlan repülő objektumok léteznek, távoli világokban is lehet élet, s valami történt Roswellben. Ezen nincs is mit vitatkozni.


De nem tudom észre vetted-e, hogy a kelgyó a saját farkát harapdálja, hogy beleestél a saját vermetekbe.


Mást sem hangoztattok, hogy a kormányok eltitkolnak mindent, meghamisítanak mindent. Ha bedobtok valamit, amire kérjük a hivatalos oldat a paronormal és a blikk helyet, arra azt írjátok, kamuznak. Ha egy kép eredetijét belinkeljük a NASA oldaláról, az hamisítvány. Rendben.

De akkor mist mitől lett hirtelen az FBI hiteles?

2014. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
15%

Várjunk, akkor hogy válaszolni tudjak a kérdésre nekem is fel kell vetnem egy kérdést:


Ez az FBI-os UFO dokumentum miért kéne érdekeljen bárkit?

2014. júl. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
68%
Megint leírom, ha nem volt világos az előbb: azért, mert ez az UFO-rovat! Ehhez olyan nagy logika kell?
2014. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
64%

Akkor ez a kérdés most kinek szól?


Ha az ezos ufo észlelősöknek, akkor eleve nonszensz a kérdés, mert igen is érdekli őket...

2014. júl. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!