Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hipnózissal kideríthetem,...

Hipnózissal kideríthetem, hogy valóban elraboltak e az idegenek?

Figyelt kérdés
Rövid előzményben fogom ismertetni miért kérdezem mert úgyis csak a trollkodás lesz ebből is. Úgy érzem elraboltak az idegenek és a legrosszabb, hogy nem is egyszer. Gyerekkoromban kezdődött az egész ezután újult ki nálam az álomparalízis nevű "betegség" ami a mai napig jelen van. Többször lebénulva este az ágyban de volt, hogy reggel is láttam ahogyan bejön valami az ajtón majd magával visz teljesen valóságosnak tűnt a dolog. Az első úgy 12-14 éves korom között volt ennek fültanúja volt édesanyám aki a másik szobában aludt és arra kelt fel, hogy kiabálok nem jött át mert azt hitte rosszat álmodok és jobban megijedek ha bejön az ajtón. Azóta ahogy teltek az évek többször történt velem már hasonló, hogy láttam az "elrablásom". A lényeg ezt hipnózissal kilehet deríteni, illetve hol találok erre szakképzett embert ?

2014. aug. 3. 23:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Vannak pszichológusok, akik foglalkoznak hipnózissal is a kezelésekhez. Az segíthet feltárni egyes emlékeket.
2014. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
90%

A valódi elrablásokat össze szokták keverni az álomparalízissel, pedig a kettő nem ugyanaz. Ezt ki lehet deríteni.


Több orvos is vállalja, keress rá a googleba, hogy "regressziós hipnózis keresek".


Én kettőt találtam fél perc alatt:

Csábi Orsolya

integratív hipnoterapeuta, módszerspecifikus hipnoterapeuta, pszichológus

[link]


Dr.Cserhalmi Gábor

[link]


Bár szerintem a környékbeli kórházba, pszichológusok között is keresgélhetnél, azért nem ritka ez a dolog.


Három dolgot hozzá tennék:

1. Nem mindenki tud megfelelően ellazulni, így lehet nem is tudja rajtad végrehajtani a hipnózist

2. Nagyon drága az ilyen "kezelés"

3. Sose említs orvosnak olyat, hogy elraboltak az idegenek


George Adamski

2014. aug. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Próbáld rávenni őket, hogy tanítsanak ! Tereljenek a helyes spirituális út felé, így megspórólhatsz életek ezrein át való tanulást
2014. aug. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Lehet hogy csak álmodtad,nekem is volt rengeteg valósnak tűnő álmom.

de az is lehet hogy skizofrén vagy.

2014. aug. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Alvásparalízis során kifejezetten ilyesmiket hallucinál az ember, sőt, a legtöbb földönkívüli elrablási, démonnal és szellemmel találkozási élményt ez okozza. Ha hipnózissal rá is veszed a memóriádat, hogy emlékezz a részletekre, akkor se leszel közelebb a válaszhoz.. valóságosnak élted meg, így az emlék is valósnak fog tűnni szerintem. Ez az alvásparalízis velejárója, éber vagy és rémségeket hallucinálsz.
2014. aug. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

A regressziós hipnózis nagyszerű dolog, mert olyan élményeket is visszahoz, amik meg se történtek.


Csak még jobban össze fogják zavarni az elmédet ezzel az újabb marhasággal.



Egyébként érdekes, hogy milyen fоs idegrendszere van egyeseknek, valahogy nekem sosem volt alvásparalízisem... de ha lenne, akkor se képzelnék hozzá ilyen állatságokat, hogy a zufók meg az öregördög akarnak elrabolni.


Különben miért pont ők? Csak azért, mert a többi ökör is abban hisz?! Ne legyél már ilyen birka, légy egy kicsit kreatív, például hallucináld inkább azt, hogy a Pedomaci akar elrabolni, vagy a Repülő Spagettiszörny!

2014. aug. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az alvásparalízissel nem járnak ilyen "képzettársítások", hallucinációk, emiatt én ezt kizárnám.
2014. aug. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Hogy veled mi történt, arra nincsen tippem, de azt tudom, hogy sok eltérítéses eset jár bénulással, tehetetlenségérzettel, ha fel is lehet idézni az emlékeket. A többi esetben pedig emlékezetkiesés van, "filmszakadás", de miután magához tér az eltérített személy, nem érez bénultságot, viszont más eltérések lehetnek az időugráson kívül. Olyan esetek is vannak, hogy nemcsak nem tud elszámolni az idővel, hanem más helyen, akár kilométerekkel arrébb tér magához az illető.
2014. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Tudom sokan az álomparalízisre fogják a dolgot, de nekem addig a napig semmi de semmi bajom nem volt és utána heti szinten előjött rajtam. Ami még érdekes, hogy azóta az emlékezetem nem a régi nem tudok visszaemlékezni a gyerekkoromra. És még egy furcsa képesség is jött ezzel a dologgal ami a TKÉ és már használtam is párszor.
2014. aug. 4. 10:41
 10/24 anonim ***** válasza:
94%

Hiába társítják hozzá, alvási paralízis nem ugyanaz, mint az idegen elrablás.

Legalább 50 embert kikérdeztem, akiknek alvási paralízisük volt, de egyikük sem írt le ufókat, földönkívülieket.

A két dolognak csak az eleje hasonlít: nem tudsz mozdulni és úgy érzed, mintha lenne még valaki veled a szobába. De stop, ennyi, több hasonlóság nincs. Ilyenkor az alvásparalízis véget ér és nyugodtan felkelsz, megmozdulsz. De az elrablásos jelenség tovább folytatódik sok mindennel, ami már nem írható a paralízis számlájára.


Hogy neked melyik volt azt nem tudom, mert konkrétabban nem írtad le mik történtek és mit láttál.


George Adamski

2014. aug. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!