Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az eltérítéses történetekben...

Az eltérítéses történetekben szereplő szürkéknek milyen állat lehetett az őse, miből fejlődhettek ki?

Figyelt kérdés

Van olyan földi állat amiből kialakulhat szürkékhez hasonló értelmes lény ?


A veszett tagadókat és témát hülyeségnek tartókat megkérném, hogy ne tegyék tönkre a kérdést ! :)


2014. aug. 15. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Mivel földönkívüliek így nyilván nem lehet megmondani, hogy milyen állat lehetett az ősük.


De ha földi állatra képzeném le őket, akkor én leginkább a palackorrú delfineket mondanám vagy cetféléket.

Kitotyognak hosszú idő után a partra, majd hosszú idő alatt tovább- és kifejlődnek.

Felegyenesednek, végtagjaik lesznek, szárazföldi életmód, a farok és hátuszony fölöslegessé fog válni így majd eltűnik stb...

A szemük és pupillájuk ugyanúgy nagy és fekete, mint a szürke idegeneknek. A testszínük is nagyon hasonló. A fülük egy kis "pont", akárcsak a szürkéké.

A delfinek egyébként is nagyon okos és intelligens lények.


A test vékonysága is könnyen magyarázható: a fizikai munka megszűnik, mindent gépek végeznek majd el egy technológiailag fejlett társadalomban.


Más nem jutott eszembe :)


George Adamski

2014. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
A Földön egyetlen állatfaj sincs, ami megegyezik a szürkék ősével a szürkék őse egy gyík faj volt leginkább a gyíkokközt kéne keresni az ősüket na persze nem a Földön. ;)
2014. aug. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan földi állat. Mivel földönkívüliek ezért értelemszerűen valamilyen földönkívüli állatból fejlődhettek ki.
2014. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A hüllők (azokon belül is a dinoszauruszok) "gyíkemberekké" és nem kis szürkékké fejlődtek volna:


[link]


Azért a dinoszauruszokat emeltem ki, mert azok voltak valamennyi értelemmel "megáldva" a hüllők közül.

2014. aug. 15. 21:14
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Cetféle...és mint tudjuk a cetek igen intelligens állatok. Okosabbak mint az ember őse a majmok és a negatív idegenek (Illuminatik) őse, ami a gyík és raptor volt a reptoiliánok és annunakik a gondolkodóvá fejlett fajuk


A cetek mind felűlmúlják ezeket az állatokat (majom,gyík,raptor) mind kommunikáció finomsága fejlettsége, mind pedig intellektuális funkciók sokfélesége szintjén, így kézenfekvő, hogy a szürkék jóval fejlettebbek, mint mi vagy az illuminatik. Ebből adódik számos földi konfliktus és ezért szedett le az USA hadserege roswellbe, reptílián technológiával egy szürke intergallaktikus űrhajót.

2014. aug. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kis szürkék igen gyík szerűek én inkább a hüllők családjába sorolnám őket ugyanúgy, mint a reptoidokat.

Véleményem szerint az ősük hasonló volt a velociraptorhoz csak tompább koponyával az evolúció során farkuk feleslegessé vált a karjuk hosszabb lett a koponyájuk tompább lett.

2014. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon érdekes kérdés. Szerintem nekik is vannak alfajaik, és ahogyan az előttem írók kifejtették, bizonyos hüllőfajokhoz való hasonlóságuk szerintem is feltűnő egyes testrészeiknél, pl. ujjaknál, végtagoknál.

Ha viszont megnézzük a fejüket, akkor szerintem a nagy, pupilla nélküli fekete szemük a rovarokéhoz hasonlít.

Az is érdekes, hogy a kis szürkéknek aránytalanul nagy fejük van, hasonlóak az embriófázisban lévő emberhez. Alapvető testfelépítésük viszont mégiscsak ránk, emberekre emlékeztet.

De van még egy érdekesség. Olvastam egy leírást az eredetükről, amiben persze lehet hinni, meg nem hinni. Az van benne, hogy az őseik olyanok voltak, mint mi, emberek, illetve jobban hasonlítottak a mostani emberhez. Ez még nagyon régen volt, talán egymillió évvel ezelőtt, vagy még régebben. Aztán a bolygójukon konfliktusok adódtak, amik hatalmas háborúkhoz vezettek, és elpusztult rajta a felszíni élet is. A túlélők valahogyan lehúzódtak a felszín alá, és ott új életet tudtak kezdeni. Végül hosszú idő után alkalmazkodtak a sötéthez, és olyanok lettek, mint most. Eközben jelentős technikai fejlődésen mentek keresztül, bár a lelki, erkölcsi fejlődésükről nem tudok. Addig valószínűleg eljutottak, hogy tanuljanak a saját múltjukból, és legalább egymást békén hagyják, tehát szerintem nem háborúznak a saját fajukkal.

De az egész folyamat valahogyan egyoldalú lett, sőt visszafejlődött az érzelmi életük, és nagy problémáik adódtak a szaporodással, genetikával. Emiatt az elért technikai fejlődésüknek köszönhetően elindultak más naprendszerekbe, más bolygókat felfedezni, hogy genetikai mintákat gyűjtsenek az előbb említett gond megoldására. Végül így jutottak el ide is, és így kezdődtek a már ismert eltérítések. Azt nem tudom, hogy ez a tervük, "programjuk" mennyire lett sikeres.

Valahogy így szól ez a történet, de ahogyan említettem, több fajuk létezik, és nem tudom, hogy ez a leírás az összesre vonatkozik-e, mint a közös ősükre. De elképzelhető, hogy az idők folyamán a már kifejlődött emberszerű szürkék más fajokkal kereszteződtek, és ebből adódhatnak a már említett hasonlóságok. Viszont arról, hogy az eredeti bolygón hogyan fejlődtek ki, amikor még jobban hasonlítottak ránk, a háború előttig, arról fogalmam sincsen. Illetve annyi, hogy valamilyen evolúció náluk is végbement addig is, de a kiírt kérdés megválaszolásához már ismerni kellene ennek az eredeti bolygójuknak a teljes történetét is.

2014. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ősi kultúrákban említett kígyóemberekről nem is beszélve..


Am, szerintem maguk befolyásolták fejlődésüket, s tulajdonságaikat! Az az, több fajból is eredhetnek..

Hüllő, víziállatok, akár rovar.


Mi is ugyan ezt tesszük! Módosítjuk a genetikai felépítésünket! Oltások, stb.

2014. aug. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!