Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Megdicsérték, és belülről...

Megdicsérték, és belülről simogatták Pataky Attilát a földönkívüliek. Kalmár János a Magyar UFOszövetség elnöke is felszólalt az ügyben! Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

[link]


Itt a cikk,de ha nem akarod elolvasni röviden itt van amit mondott:


Pataky Attila pár héttel ezelőtt ismét találkozott egy földönkívülivel. A Fiastyúk csillaghalmazból érkezett ufonauta különleges gesztussal adta az énekes tudtára, hogy nagyra értékeli eddigi zenei tevékenységét.


A hátborzongató történetet Joshi Bharatnak mesélte el először a FEM3-on, a Másképpen mai adásának felvételén. – A helyszínt nem szeretném pontosan meghatározni, mert nem akarok senkit kellemetlen helyzetbe hozni – kezdte beszámolóját Pataky.



– Egy jó hónappal ezelőtt találkozhattam egy Plejádok-belivel. Megkaptam ezt a kegyelmet, örültem neki, de az életem ettől még megy tovább. Amennyit elmondhatok erről, az annyi, hogy valaki által találkozhattunk. Nagyon jól érzékelhető volt, amikor először egymás szemébe néztünk. A szeme abszolút különvált a testtől, ami egy égő, érdekes, csuda forma volt, azon keresztül küldte át a gondolatokat. A teste egy felvett alak volt, amit éppen kitalált hozzá. Az első benyomásom az volt, hogy a szeme megütött, csapódott valahol a tarkómon hátul, a koponyámon belül. Megijedtem tőle egy pillanatra, a következő pillanatban pedig – hogy érzékeljem, ez valóban megtörténik – egy „földi-szerű” mosolyt kaptam.


Fotó: Végh István

Belülről simogatták az Edda frontemberét a földönkívüliek, így közölve vele, hogy jól teszi a dolgát

– Ezután elmondhatatlan érzést éltem át, ahogy végigsimogatta a testem belülről. Kaptam egy teljes belső simogatást, és hozzá egy mosolyt – taglalta a különleges élményt az Edda frontembere, akit nem véletlenül találtak meg az ufonauták. – Az a bizonyos ismerősünk elmondta, hogy ezek az idegenek nagyon szeretik a hangot, a rezgést, és ők értéke-lik az eddigi munkásságomat. Ahogy megsimogatott, mintha azt mondta volna, jól csinálom, amit csinálok, tegyem a dolgom, és még egy-két dolgot, ami csak nekem szólt – elevenítette fel a harmadik típusú találkozást Pataky.


A Magyar UFOszövetség elnöke ezt válaszolta:


A Magyar Ufószövetség elnökétől megtudtuk: az Edda frontemberével barátkozó idegen a bolygónk megmentése miatt jött közénk. – A Plejádok-beliek a Fiastyúk csillagképből érkeznek hozzánk. Harminc évvel vezetnek előttünk a fejlődés útján, csak teljesen más energetikai úton indultak el, nem szénhidrogén alapon, hanem mágnesesség terén, ezért képesek ilyen nagy távolságokat áthidalni. Hasonló civilizációjúak, mint mi, az emberhez nagyon hasonló formáció. Jó szándékúak, többek közt a Föld megmentése és az atomfegyverek leszerelése a céljuk – magyarázta Kalmár János



2014. aug. 17. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
-.-
2014. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
és még kekszet is kapott
2014. aug. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
akkor Kalmár János egy kakaógengszter úgylátszik.
2014. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

A következők tökéletesen jellemzi kezt a "hírt":


-Pataky Attila

-borsonline.hu

-az ufonauta nagyra értékeli Pataky eddigi zenei tevékenységét

-Joshi Bharat

-FEM3

-belülről simogatták

-Kalmár János

-Fiastyúk csillagkép


Egy szóban: Szánalom -,-

2014. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Pataky Attila meghibbant.


Nem vicces! :(

2014. aug. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
szerintem prosztatamasszázst kapott az ufóktól
2014. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Belülről simogatták? Ez most valami elfuserált eufémizmus egy betépett öklözőspartira?
2014. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Igazi Infó ***** válasza:
Aki a TV-ből informálódik megérdemli, hogy teljesen egy kimosott szivacsos valami legyen az agya helyén! Eleve a leghülyébbeket keresik meg, de még az ő válaszaikat is összevágják! Komolyan nem értem az ilyen önjelölt vagányságot és azt, hogy milyen büszkék egyesek a tudatlanságukra és a korlátolt látásmódjukra! Ha nem tetszik a kék kapszula Neo ne vedd be!
2014. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Igazi Infó ***** válasza:
2014. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem seggberakták a földönkívüliek
2016. aug. 24. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!