Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ha a kormány bizonyosságot...

Ha a kormány bizonyosságot szerezne értelmes idegenekről, akkor azt közölnék velünk?

Figyelt kérdés

Ha úgy gondolod, h nem, akk indokot de csak pár sorba,

illetve ha igen, akkor is!



2014. aug. 22. 19:06
1 2
 1/15 Napfonat ***** válasza:
75%
Nem a magyar kormány szerezne erről elsőnek tudomást! Mire eljutna a magyar döntéshozók asztalára a dolog, addigra már az egész világ ismerné az öröm- vagy rémhírt!
2014. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Értem! Tegyük fel, h nem a Magyarra gondoltam..:)
2014. aug. 22. 19:10
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem ! Nekik az információ megtartása a céljuk, saját aljas, hatalmi céljuk elérésében. A SETI-ben sem közőlhetik a tudósok, ha idegen jelet észlelnek, csak ha a C.I.A engedélyt ad. Lehetséges, hogy minden héten fognak új faj jelét, de nemszabad nyílvánosságra hozni, hogy az információt felhasználják maguk érdekének
2014. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Napfonat ***** válasza:
100%

Biztosan nem közölnék! Ugyanis joggal feltételezhetjük, hogy ha tudomást szerezne mondjuk az amerikai, orosz, kínai kormány értelmes idegen fajok létezéséről, azt csak úgy tehetnék, ha bizonyosságot szereznek ezek létezéséről, vagyis ha azok idejöttek a Földre (vagy Földközelbe). Ez a tény már alapból az egyházak összeomlásához vezetne! (Mellesleg érdekes, hogy a Vatikán már hivatalos közleményben tartják valószínűnek a földönkívüliek létezését, tehát ők már készülnek valamiféle paradigmaváltásra, vagy tömeghisztéria elkerülésére).


Másodszor, az a tény, hogy itt vannak (persze most csak feltételezünk), bizonyíték arra, hogy a mi csökött technológiánknál létezik sokkal fejlettebb is! Ha kiderülne, hogy léteznek, a technológiai ismereteik is "illetéktelen kezekbe", azaz a köz kezébe jutna! Hihetetlen hátrányba kerülnének ettől azok, akiknek élet-halál fontosságú a mások feletti uralkodás (pl. USA, RUS, TJ = Kína, GB, D, F, AUS, BR, ill. összes ország).


Harmadszor, ezek a lények - feltéve, ha a hétköznapi emberekkel kapcsolatba tudnának lépni - lerántanák a leplet a fölöttünk uralkodókról és a történelmünkről! Kiderülne, hogy a teljes emberi történelem hazugság!


Most csak ezt a hármat írtam, de lenne még mit, csak össze kell szedni! A gondolatokat!

2014. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 hidra12 ***** válasza:
90%

Az usa se mondaná meg kitudja mien tömeg pánik törne ki.

Mivan ha a keresztyének és a papok rossz szemel néznék? Gondolj csak belle.

2014. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
Először szerintem jobb lenne bizonyosságot szerezni az értelmes földlakókról...de sajnos semmi. :S
2014. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Érdekes!


Felbillentené a társadalmi egyensúlyt?

Vagy mit befolyásolhatna ez?

2014. aug. 22. 19:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha annak valamilyen hatalmi értéke lenne, akkor nem.

Szerintem minden bevetnének, hogy eltusolják az ügyet, ami természetesen nem volna egyszerű mindenképpen lebuknának egy idő után legyen az bármilyen titkos. Mondjuk ez úgy kezdődne, hogy találnának egy idegen űrhajót és tanulmányozni akarnák a technológiát, akkor termesztése nem adnának ki hivatalos információt.

De szerintem, ha az észlelés nyilvános lenne, akkor az nagy valószínűséggel a nyilvánosság elé kerülne nem kéne ilyesmihez fordulni.

2014. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

J2saw


S, feltudnád vezetni, h milyen formában buknának le?

Köszi..

2014. aug. 22. 19:44
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Na. Ez a kérdés olyan, amire egy kisregényt lehet írni.

Nos. Ha egy földönkívüli idegen faj felvenné a kapcsolatot a kormányzattal, azt biztos nem hoznák nyilvánosságra. Az okok különfélék lehetnek, (mint ahogy azt előttem kifelytették). Ha barátságosak, akkor azért nem hoznák nyilvánosságra, mert az ellene lenne a kormányok, és egyéb nagyhatalmak érdekeinek. Gondolj bele. Ha a nyilvánosság előtt is felfednék a létezésüket, akkor elkerülhetetlenné válna, hogy a nép számára elérhetővé váljon az összes, idegenektől átvett technológia. Az energetikai berendezések felborítanák a kőolaj lobbik haszonszerzési terveit, és menthetetlenül csődbe mennének. A kormányzat, és a katonai szervek is elesnének a lehetőségtől, hogy totális irányítás alá vonják a népet. Ha ez bekövetkezne, akkor a társadalmunk olyan irányba fejlődne, ami nekik nem érdekük. Nem lennének adók. Semmiért nem kellene fizetni, és emiatt a kormányok elvesznének. Nem lenne szügség pénzre, kereskedelemre. Nem lenne sem szegény, sem gazdag. Mindenki egyenlő lenne mindenkivel, és olyan utópisztikus galaktikus társadalomban élnénk, amilyenben mindíg is szerettünk volna.


"Realista"

2014. aug. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!