Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ez egy torony a Hold sötét...

Ez egy torony a Hold sötét oldalán?

Figyelt kérdés

A NASA 1963-ban küldteel útjára a Lunar Orbiter 3-at

[link]


Mely számtalan fotót készített a Holdról és annak sötét oldaláról is. A wikipédia hivatkozásai is átirányítanak a következő oldalra, ahová a képeket feltették:

[link]


Melyek közül a 3084-es számú, mely a sötét oldalon készült felettébb különös.

[link]


Nagyítsunk rá és észrevehetünk egy mesterséges alakzatnak tűnő "tornyot", mely még árnyékot is vet a talajra. Ha ezt elforgatjuk, hogy ne fejjel lefelé legyen máris jobban látszik:

[link]


Itt egy videó is róla, ami még tovább szándékosan kiretusált fotókat is bemutat, amiket ott készítettek.

https://www.youtube.com/watch?v=ou2kfy0UEVo


A Holdhoz ősidők óta sok legenda, anomálisa és furcsaság kapcsolódik egyébként:

[link]


Én mindig nevetek, amikor marsi és holdi kőzetekbe gyíkot, békát, belelátnak, de itt tisztán kivehető a torony, eredeti hivatkozással és nem összeesküvés elmélet oldalról forrás nélkül belinkelve. Aki ezt nem nem látja, az nem is akarja észrevenni direkt.


Mi a véleményetek, mi lehet ez?


George Adamski



#Hold #földönkívüli #NASA #mesterséges építmény #hold épület #hold torony
2014. aug. 27. 20:17
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
0%

Igen !


David Icke jól megmondta, hogy reptoidok élnek benne

2014. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Spilerke ***** válasza:
66%
Nem! A Hold sötétebb oldalán ugyanaz van, mint a világosabb résznél, amit jelenleg is ismerünk egy-két eltérő krátertől és kődarabtól eltekintve. A torony valószínűleg, csak a fejedben létezik ez ugyanolyan, mint amikor a felhőkben nyulat vélsz felfedezni. De nekem mindegy, hogy mit hiszel nekem nem oszt nem szoroz.
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda ostobaság.


Minden kultúrember tudja, hogy a Hold sötét oldalán a nácik repülő csészealjainak bázisa van.

2014. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
20%

Elég világos a Hold "sötét" oldala.

Furcsa, hogy a sötét oldalon álló torony árnyékot vet!

2014. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
A vakunak mindenhol van árnyéka
2014. aug. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem a fejemben létezik, jól látszik, hogy az egy "oszlop", aki nem látja az nem is akarja és vizsgáltassa meg a szemét. Ez már a tények tagadása. Nem mindegy, hogy a felhőbe/árnyékos kövekbe lát bele valaki valamit, vagy tisztán látszik, hogy az egy OSZLOPSZERŰSÉG.

De akkor kérlek, mutass még nekem torony/oszlopokat a Hold felszínén, jó sokat, és akkor azt mondom, hogy tévedtem és természetes képződmény, amiből több is van.

2014. aug. 27. 21:45
 7/34 anonim ***** válasza:
48%
Ezeken a döbbenetes felvételeken egyértelműen látszik, hogy ez nem lehet természetes dolog, hiszen annyira kirí a kb. sík környezetéből. Most nem akarok a Mars-témába átmenni, de én azokra is azt mondom, az arcformára, és a piramisszerű alakzatokra, hogy valószínűleg nem természetes képződmények. Hát erre meg végképp nem lehet ezt mondani! Hogy mitől vet árnyékot, - hát erre is lehet valami magyarázat, de ez a lényegen úgysem változtat. Jellemző az ilyen dolgok agyonhallgatására, hogy én nem régen, csak ebben az évben szereztem tudomást erről. Pedig korábban is tudtam, hogy a Hold tele van rejtélyes dolgokkal, megválaszolatlan kérdésekkel, de ez döbbenetes látványt nyújt, akármelyik fotóról figyeljük, és akármilyen felbontásban!
2014. aug. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Spilerke ***** válasza:
68%

Szerintem egyértelműen látszik, hogy nem torony van ott, hanem egy kisebb-nagyobb domb, ami árnyékot vett. Szerintem magad is láthatod, ha ránagyítasz a vége felé. [link]

Amúgy meg nem értem miért kéne neked keresnem hasonló mélyedéseket esetleg dombokat, amelyekre árnyék vetül? Az egyáltalán nem torony valószínűleg túl hajszoltad magad. :D

2014. aug. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 Spilerke ***** válasza:
100%
Egyébként, ha jobban megnézed láthatod, hogy nem is egy, hanem több hasonló árnyék van. Azok szerinted micsodák egy egész város? Én amúgy arra is fel vagyok készülve, hogy esetleg neked van igazad. :D
2014. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

"A vakunak mindenhol van árnyéka"

Ja de az árnyék nem ebbe naz irányban állna ha onnan jönne az a vaku ami bevilágítja a fél holdat, ahonnan a kép készült.

2014. aug. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!