Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok arról, hogy az...

Mit gondoltok arról, hogy az UFO/Földönkívüli észlelések/látogatások/elrablások. -nevezzük aminek akarjuk- valójában démonok?

Figyelt kérdés
Ma tartja magát sok helyen ez az elmélet, hogy miszerint az ufók démonok lennének és ez a "megtévesztés" kora.

2014. szept. 2. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

De olyan elmélet is van, hogy minden ősi isten..meg ez a keresztény istenke is földönkívüli volt

Ajánlom figyelmedbe az Ősi idegenek ismeretterjesztő sorozatot

2014. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ez a nézet szerintem a vallás félelmére vezethető vissza.

Régen aki úgy gondolta, hogy vannak földönkívüliek és más lakható világok, azt a keresztény papok azonnal máglyára küldték.

Az 1940-es évektől kezdődően megkezdődtek a modern kor ufó észlelései. Ekkor találták ki a vallásosak, hogy ezek nem lehetnek földönkívüliek, mert földön kívül nincs élet, így ezek csak démonok lehetnek. Ha így lenne, akkor az még belefér a keresztény tanokba, világképbe és igazolná a Biblia démonjait is.

Mára már kevesebben gondolják így és a vallás is nyitott arra, hogy van földönkívüli élet. Csillagvizsgálókat nyitnak, kutatják az eget és idegenekről beszélnek.

Valójában félnek, hogyha egyszer nyíltan, mindenki számára egyértelműen leszállnak az idegenek, akkor sokan elpártolnak eme világvallástól. Ezért is találták ki, hogy hát vannak mégis lakott világok és földönkívüliek is lehetnek, de ők is lehetnek Istenhívők vagy megkeresztelhetők, így a keresztény nézetek megmaradnak és semmibe sem ütköznek majd bele.


Tökéletesen lehet látni, hogy a keresztény vallás kétségbeesetten kapkod és változtatja nyilatkozatait a kor előrehaladtával, mert fél. Fél, hogy hatalma, befolyása csökken és rengeteg hívőjük elpártol. Teljességgel elvetem azt a bugyutaságot, hogy az ufók és földönkívüliek démonok lennének.


(Tudom, felbukkant erről a démon teóriáról youtuben egy hosszabb filmecske, ami még jól is indul, de a végén teljesen rossz következtetést vonnak le.)


George Adamski

2014. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Adamskinél a labda, lő, és góól! Micsoda találat! Micsoda meccs!

Az ősi idegenek sorozatot én is ismerem. És tényleg.

Mi van akkor, ha a föld egy hatalmas petricsésze, és mi vagyunk a vitsgálat tárgya? Folyamatosan látogatnak minket a külömböző idegen falyok, egyesek segíteni jönnek, mások pedig elrabolnak, és innen ered az istenek, és a démonok mítosza? Végülis, amég nem mutat valaki meggyőző, minden kételyt kizáró bizonyítékot, addig elképzelhető. De majd az idő megadja a választ erre is. És ahogy a dolgok napjainkban alakul, szerintem nem is olyan távoli az az idővel.

2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Ma tartja magát sok helyen ez az elmélet"

Milyen bizonyítékok alkotják eme elmélet pilléreit?

2014. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%

igen, valóban démonok. a megtévesztés, hazugság szellemei. keressetek rá: aliens are demons. totális bizonyítékok vannak rá.


egyet azért elöljáróban leírok:


a csészealjak mozgása, manőverei fittyet hányak a természeti törvényekre. 10-20 G-s gyorsulás, eltűnés, hirtelen irányváltás, és volt mikor a fák levelei meg sem rezdültek mikor felszállt 1 ufo. ezek bizonyítják h szellemi entitás áll a dolog mögött, nem hús-vér lények 1 másik planétáról. (mert azok is ha léteznének, alá lennének vetve a fizikai törvényeknek, mint mi, de ezek az "idegenek" nincsenek)


az ufókutatók egyre inkább arról beszélnek, h ezek extra vagy interdimenzionális lények.... a Biblia erről beszél, mikor szellemi lényekről ír ! lassan a tudomány bebizonyítja a biblia igazát. ez megmosolyogtató ha az ateistákra gondolok.

2014. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Már a 60-as 70-es években felvetették, komoly UFO kutatók hogy az UFO jelenség mögött nem más bolygókról érkező idegen lények állnak. Na de nem is ördögök, vagy istenek. Valami másról van itt szó, bizonyítva egyetlen elmélet sem lett. Az UFO és idegen lény észlelések többsége valamiféle tudatmódosult állapotban történik, valamilyen jelenség okozhatja ezt, ami képes manipulálni az emberi idegrendszert, akár hamis emlékeket beültetni. Én rengeteg ufológiával foglalkozó könyvet elolvastam, én magam is láttam, tapasztaltam érdekes dolgokat, de végül is arra a következtetésre jutottam, hogy az UFO jelenség nem földönkívüli eredetű.
2014. szept. 4. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
előző, igazad van. innen már csak 1 lépés, hogy elismerd: ezek bukott angyalok.
2014. szept. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
26%

Csak azt lehet elismerni ami bizonyítva van. A bukkot angyalok elmélet is ezer sebből vérzik, mint ahogy magukat a vallásokat is sok féle képpen lehet értelmezni, magyarázni. Ez nem más mint a probléma vallásos megközelítése, ez pedig rossz irányba visz, hiszen hiten, és nem tudáson alapul.

Az UFO jelenségeket sem szabad, hitrendszereken keresztül vizsgálni, a saját világnézetünk szerint "értelmezni", az egyetlen helyes út a racionalítás és a logika útja, a vizsgálódáshoz pedig a tudományos módszerek.

2014. szept. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Csak azt lehet elismerni ami bizonyítva van."


ez így van, olvas az igét ! ott a bizonyíték.



"A bukkot angyalok elmélet is ezer sebből vérzik,"


miért? 1 "sebet" mondj.


"a vallásokat is sok féle képpen lehet értelmezni, magyarázni."


igen, ezt hívjuk emberi belemagyarázásnak.


"Ez nem más mint a probléma vallásos megközelítése, ez pedig rossz irányba visz, hiszen hiten, és nem tudáson alapul."



zsid.11.1. : a hit a reménylet dolgok VALÓSÁGA és a nem látott dolgokról való MEGGYŐZŐDÉS.



"Az UFO jelenségeket sem szabad, hitrendszereken keresztül vizsgálni"


pont csak úgy szabad. a zsidó-keresztény kinyilatkoztatás fényében.



"az egyetlen helyes út a racionalítás és a logika útja, a vizsgálódáshoz pedig a tudományos módszerek."



a világ bölcsessége bolondság Isten szemében. csak akkor és addig vagytok logikusak, amíg-ahogy nektek tetszik. ez nem objektív, még kevésbé tudományos

2014. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Caution, ha az UFO jelenség szerinted tudat módosult állapotban, hallucinációként/hamis emlékként magyarázható (én is hallottam már hasonló elméletet), akkor mit kezdjünk az olyan ufó esetekkel, amit radar is jelzett vagy pedig a leszállás nyomot hagyott, vagy az embereken elváltozás volt utána (hajhullás, radioaktív sugárzás) egyszóval fizikai hatásai vannak?


George Adamski

2014. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!