Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » úgy érzem börtönbolygón...

úgy érzem börtönbolygón élünk, mint amit a Roswelli interjútadó idegen mondott. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Állandóan azt éreztem életemben, hogy nem ide való vagyok. Az emberek idegennek tűntek, nem értettük egymást, mintha különböző nagyon távoli lelkek lennénk, akiknek semmi közük egymáshoz. Sokan útálnak, annak ellenére hogy kedves, segítőkész, jó szándékú vagyok.


Minden cselekedetemet átjárta ez a gondolat. Egyszerűen semmi értelme ennek a főldi létnek, csak a vásárolgatás, ami a médiából jön, mindíg új kacatot, ha még működik akkor is és vegetálás hatvan éves korig, az átlagéletkor.


Úgy érzem ennek az anyagi látnek ebben a formában semmi értelme. Mindent elértem amit tudtam és lehetőségem vagy ledvemre volt, egyszerűen ez az anyagi világ a földön semmire nem alkalmas csak vegetálásra. Az egyetlen tanulni való az emberi életben, az hogy belásd, nem innen való vagy és tovább kell lépned, itt a maximum amit elérhetsz az, hogy krónikus betegségektől mentesen elvegetálsz aggastyán korodig. Az emberekért sem lehet tenni, mert senki sem ért semmit az életből. A hiedelemmel ellentétben nem levezethető a tudás, az igazság, ezt csak tapasztalattal lehet megszerezni, amit vagy megértesz életedben vagy életek százezrei után tapasztalsz csak meg, amiket most leírtam.


Az embereken nem lehet segíteni a tudomány is megtapasztalta, hogy holografikus világban élünk a valóságban minden mindennel összefügg, a te agyad atomja és a legtávolabbi csillag atomja is, mégis ugyanazt a képtelen anyagi elvűséget lökik a mainstream médiában, tudományban amit évszázadok óta a nyugati ember, azt hogy csak anyag létezik.


Most olvastam ufómagazinban, hogy az egyetlen Roswelli túlélővel készített intejúsorozatokban, pont erről van szó, hogy mi egy börtönbolygón élünk a lelkünk [link] interjú a roswell -i ufó túlélő pilótájával és a testünk is [link]



Nem csak én gondolom és érzem egész életen át így, hanem tudósok, ufókutatók és idegenek is.

[link]


Mit gondolsz?



2014. szept. 21. 20:07
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

A föld nem úgy tűnik mintha békés lenne.


Ausztrália az más, mert oda olyan emberek mentek, akiknek lakókörnyezete hasonló volt így az adaptáció zökkenőmentes volt, de itt ez nem így van :/

2014. szept. 27. 15:20
 12/38 anonim ***** válasza:
0%
te tultudóspevagyahhozhogymegértsdazigazságot nevü illetö vagy xd
2014. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Mysterion777 ***** válasza:
88%
Akármi akármit mond, csak utasítsd el, ha elbátortalanítani próbál. Ha pedig érveket sorakoztat fel, amik értelmesek és amik rezonálnak, persze el lehet gondolkozni, mint a tanuló és mester kétirányúsága. Az életnek annyi értelme van, amennyit kihoz valaki belőle. És az értelem, a szolgálat, a végtelenbe nyúlhat, csak a fantáziád és önmagadban való hit szab határt. Léteznek külső misszionáriusok, léteznek éretlenek, igazságkutató földiek, léteznek semmittevők, mindenkinek tudnia kell hova tartozik.
2014. szept. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
89%

"lehet,h igazad van,és téged száműztek ide valamiért."

Igen, téged is! Csak te ezt fel sem tudod fogni, nem is érzed, nem is látod, nem is érted!

2014. szept. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
6%

"Az emberek idegennek tűntek"

Szívem megszakad, Te ki érzékeny lelkivilágú!


"sokan útálnak, annak ellenére hogy kedves, segítőkész, jó szándékú vagyok. "

Én például utálok jó pár "jó szándékú" embert akik nem veszik észre hogy nincs szükségem a "segítségükre" és csak zavarnak.


"Egyszerűen semmi értelme ennek a főldi létnek, csak..."

Keress magadnak egy hobbyt!


"Úgy érzem ennek az anyagi látnek ebben a formában semmi értelme."

"A hiedelemmel ellentétben ... megértesz életedben vagy életek százezrei után tapasztalsz csak meg, amiket most leírtam."

Neked leginkább orvosra van szükséged. Vagy egy üveg whiskey-re.


"Most olvastam ufómagazinban,.."

Ne olvass hülyeségeket, neked láthatóan árt.


Szóval a kérdésedre hogy "úgy érzem börtönbolygón élünk, mint amit a Roswelli interjútadó idegen mondott. Miért van ez?" az lenne a válaszom hogy veled van baj, de szerintem ez a fajta lelki probléma ma már gyógyítható. Vagy maradsz a börtönbolygóidegenekrossznekem érzésvilágnál.

2014. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
5%
Most így nézegetve a válaszokat elég durva hogy a magukat bizonytalannak érző, helyüket nem találó emberek inkább bemesélik maguknak hogy ők különlegesek (előző élet, lelki fejlettség stb.) és ezért érzik így magukat, ahelyett hogy segítséget kérnének...
2014. szept. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Szerettem volna neked segíteni,de nem tudok,hisz magad írtad:"Az embereken nem lehet segíteni..." Márpedig úgy gondolom te is ember vagy. Írd meg ha tévedek.
2014. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:

"Miért van ez?"

Ezt te látod így... Másik ember másként látja.10 másik ember 10 másként látja. Ezért nem kell kétségbe zuhannod.

2014. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Mert a videón keresztül kimosták az agyad, hogy depressziós érzések gyötörjenek és ezáltal ne tudj koncentrálni és tisztán látni.
2014. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Nem lehet mindent olyan egyszerűen elintézni, hogy keress hobbit meg mindenki bemeséli magának, ezt ugyanígy lehetne fordítva is mondani. Mi van ha ez egy börtönbolygó vagy tanuló bolygó és a fejletlen lelkeket tették ide és te azért élvezed ezt a szánalmat, ami ezen a bolygón van, mert szellemileg korlátolt vagy, értetlen és ostoba ?


[link]

2014. okt. 5. 20:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!