Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ügye ez csak valami vicc?

Ügye ez csak valami vicc?

Figyelt kérdés

Csillagkapu-összeesküvés (Lynn Picknett-Clive Prince)


ügye ez csak valami vicces könyv, komédia a sorozat után nem pedig komolyan gondolt elmélet.Ha ennek ellenkezője az igazság akkor:"I don't want to live this planet anymore"



2014. okt. 15. 18:51
1 2
 1/12 ciklon112233 ***** válasza:
Bocsi ezt honnan hallottad?Vagy elmagyaraznad leccives mert erdekesnek velem.
2014. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csillagkapu-összeesküvés (Lynn Picknett-Clive Prince) ezt másod be gugliba magyarul nem találtam túl sokat róla angolul annál többet, jó keresgélést.
2014. okt. 15. 19:47
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy baromság, de csak mondom, hogy a sorozat nem komédia azon nőttem fel láttam az összes részt nem kell lecikizni bazzeg: [link]
2014. okt. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
bazzeg neked is mondom vaze stb..szép kis hangnem mondjuk tőled nem is vártam mást...jó hogy nem a kérdésre válaszolsz "bazzeg" képzeld én is ezen nőttem fel,láttam az összes részét+atlantisz+universe...A kérdésem az volt hogy ez a könyv csak egy vicces könyv a sorozat után vagy egy teljesen komolyan gondolt összeesküvés elmélet.Remélem van legalább 10 az IQ-d hogy felfogd a kérdést és válaszolj rá...
2014. okt. 16. 15:22
 5/12 Vox ***** válasza:
41%
Higgadjad össze magad kérdező és ne legyél segglyuk. persze hogy baromság az ilyen összeesküvés elmélet. Jól hangzik a sorozatban minden, kicsit hihető is, de csak fikció. Inkább menj el okj képzésre és ne kérdezz hülyeségeket.
2014. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Vox komolyan...menj te is el egy szöveg felfogási tanfolyamra...


"ügye ez csak valami vicces könyv, komédia a sorozat után nem pedig komolyan gondolt elmélet." ebből neked az jön le hogy én hiszek ebben az elméletben?Ha igen akkor menj te el egy képzésre amit nekem ajánlottál


oké srácok aki még mindig nem fogta fel amit irtam:

1,valóban ismerem a csillagkapu nevű sorozatot DE ha elolvassátok a kérdésemet normálisan és megnézitek az angol szöveget és rendelkeztek minimum 2 IQ-val akkor rájöhettek pár dologra.(Nem hiszek abban ami a sorozatban van ti lámák...)

2,Napfonatra azért akadtam ki mert ő se tudja értelmezni a kérdést amit kitettem...

2014. okt. 16. 18:04
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja és Vox.. "Ügye ez csak valami vicc" látom ezt se sikerült felfognod, azért kérdeztem mert egyszerűen nem tudtam elképzelni hogy valaki azt ami a sorozatban van normális elméletnek gondolja...Szóval mielőtt valakit minősitesz és mindenféle egyéb szép utalásokkal elküldöd anyjába olvasd el még egyszer a kérdést...
2014. okt. 16. 18:06
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvan ez a könyv, és tudomásom szerint nincsen köze filmekhez. A címe emiatt félrevezető, de azért hatásos, jól hangzik. A szerzők ezoterikus irányzatokat, kinyilatkoztatásokat, ezeknek a tanításait, nézeteit, az azokat képviselő embereket, és mindebből kifolyólag ősi idegen elméleteket hasonlítanak össze, vonnak köztük párhuzamot, és ezekről alkotnak véleményt ebben a könyvben.
2014. okt. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8as válaszoló nagyon köszönöm!Végre egy normális ember aki felfogta a kérdést, erre voltam kiváncsi köszönöm szépen.
2014. okt. 18. 10:34
 10/12 Ékszerteknős455 válasza:
Szervusz!Én felfogtam de vártam hátha valaki még tudja,eggyet értek a 8-as válaszolóval!
2014. okt. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!