Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szkeptikuskáim, ólvatátók...

Szkeptikuskáim, ólvatátók ezeket az UFÓ bizonyítékokokat? Erre mit léptek?

Figyelt kérdés

A 8 leghíresebb UFÓ bizonyíték [link]


Az index is tudja, hogy vannak ufók [link]


Ez egy bővebb bizonyítékáradat http://www.youtube.com/watch?v=sr6lO-q2VB4


Ezeket az UFÓ eseteket elolvasván, hogyan éled tovább az életed az ufók terén?


2014. okt. 28. 20:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Azt értsd meg, hogy ez nem egy háború. A saját hitedet akarod visszaigazolni ezzel? Higgy, de ne téríts
2014. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%

Itt is egy bizonyíték:

[link]


És a kedves neje:

[link]


Kell ennél több?

2014. okt. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
67%
Ólvatuk.
2014. okt. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a hejesírásér de itt vagyok a netadó tüntetésen és írni nem tudok rendesen, bocs mégegycer
2014. okt. 28. 20:21
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Igaza van az első szólónak! Én abszolút meg vagyok győződve az idegenek létezéséről, annak alapján amit a saját szememmel láttam. Ennek ellenére nem tartom célravezetőnek az ilyen kihívó "bizonygatásokat".


Aki meg van győződve az evolúciós elmélet igazáról, annak elég bizonyíték az a hír, hogy DrXY pofesszorúr az asszisztensével rábukkant az őssejtre. Akik elfogadják az ősrobbanást, azok egy része meg van győződve arról is, hogy volt olyan is, aki látta.


Ha valaki abszolút nem akarja elfogadni a földönkívüliek létezését, látogatásait, annak a szobájában nyüzsöghetnek az idegenek, naponta ufórajok száguldozhatnak a mennyezeten, elvihetik másik galaxisba, de ha gúzsbaköti két tucat "kicsi szürke", akkor is azt fogja ordítozni, hogy "Hallucinálok!!!"...

2014. okt. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem tudok sakkozni.
2014. okt. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
Akkor matt...
2014. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Örülök, hogy visszatértél "Szekeptikuskáim, erre mit léptek?" kérdező. Már kezdtem unatkozni itt :D
2014. okt. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

Nos tehát hívőkém!

Mit keresel te a netadó elleni tüntetésen, ha ilyen kérdésekkel múlatod az időt?

Nos hívőkém, annyira tartasz csak, hogy elhiszem, mnetelés/séta közben "csak úgy, kapásból" még három linket is megkeresel?

2014. okt. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem menetel, ott lakik...
2014. okt. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!