Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Felhívott egy rokonom, beszélg...

Felhívott egy rokonom, beszélgettünk, majd rázendített, hogy szerinte a puli a Vénuszról származik. Ledöbbentem, mert nem viccelt. Létezik ilyen hülye ember?

Figyelt kérdés

Felhívott egy távoli rokon egy teljesen más ügyben, eleinte egész normálisnak tűnt, de amikor barátibb hangot ütöttünk meg, elkezdte adagolni, hogy a magyar és a puli kutya is valójában nem a Földről származik, hanem a Vénuszról. És nem nevetett. Nem trollkodott. Ő ezt komolyan gondolta.


Mi történhet valakivel, hogy ilyen nézeteket vall?


2014. nov. 14. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

sokat olvasta az arvisurák című művet valószínűleg az agyára ment.

ott vannak ilyen dolgok.

2014. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Még csak nem is a Sziriuszrol? Korlátolt.
2014. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
2. jól írja, a rokonod is félre volt tájékozódva!
2014. nov. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
Most adtál pár ötletet itt bizonyos emberkéknek, akik már így is valahol egy más dimenzióban vegetálnak.
2014. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem már füstöl a billentyűzet a sok gépeléstől a gugli meg nem győzi kidobálni a találatokat!
2014. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Spilerke ***** válasza:
76%
Sok a hülye ember még a rokonok közt is.
2014. nov. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Persze, hogy létezik.
2014. nov. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Nem csodálom, hogy inkább átjött a Földre, a Vénuszon vagy 500 C° van, melege lehetett a nagy bundájában. :D
2014. nov. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem hinném, hogy ettől te jobban érzed magad, de hallottam már messze nagyobb ökörségeket is, amiket szentül hittek és állítottak. Ostobák és hiszékenyek mindig lesznek, ahogy ezt kihasználók is. Amúgy a puli a Pul bolygóról származik, benne van a nevében is. De ott kihaltak a bárányok, ezért átköltöztek hozzánk, de hogy beilleszkedjenek, le kellett magukat butítani.


Üdvözlettel: Prostatikus Vogon Jeltz

2014. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha már az állatok szóba kerültek, én a méhekről olvastam azt, hogy onnan származik, meg talán egy-két növényfajtáról. Az emberi és isteni lényekbe, vallási, mitológiai témákba inkább nem megyek bele, de ebben a tekintetben ennek a bolygónak igen nagy jelentősége van, mint ahogyan az igazi ufo-kutatásban is.

De egyébként honnan lehet azt tudni, hogy hány fok van ott valójában? Az persze biztos, hogy melegebb van, mint itt. Meg nem is így nézett ki mindig a Vénusz, mint most, illetve mint amit most állítanak róla; mint ahogyan a Mars sem ilyen volt annak idején, valamikor igen régen.

2014. nov. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!