Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Pataky Attilát, melyik földönk...

Pataky Attilát, melyik földönkívüli faj rabólgatja el?

Figyelt kérdés

Többszőr leközőlte a média, hogy Pataky Attilá földönkívüliek rabólják el folyamatosan már a '80-as évektől napjainkig, igaz besimerve csak kb 15 éve meri, mert fél a szekptikusoktól, nem ok nélkül. A lényeg az, hogy mit tudni, hogy melyik fajjal tartcsa a kapcsolaot ? Kik az ellenségeink ? Kik a barátaink ?

Mennyire mozdította elő Pataky személye az emberiség és az UFÓk kapcsolatának létrejöttét? [link]


2014. nov. 26. 23:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
77%

Pár hete a tv-ben azt mondta, hogy Miamiban egy kávézó teraszán találkozott valami plejábi (nem tudom pontosan mi az) idegenekkel, és hogy szereti őket, és gondolatban kommunikáltak. A többit már nem hallottam, mert pont takarítottam.

Engem nem zavar, hogy ki mit lát, vagy mond. Joga van hozzá.

2014. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%
Kérdező téged az irodalomtanárod kellene hogy elraboljon.
2014. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
72%
vagy egy nyelvtantanár
2014. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
61%
Kör közepén állok.......Attila mindegy, hogy kik és merre,hovavisznek, ezt a számot továbbra is kedvelem.
2014. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
55%
Ez a lelkitoprongy volt már okleveles cigány,(Lakodalmas Lajos műsorában talán)táltos, kiválasztott, stb. Inkább csak nagyravágyó a "paraszt" pofája!!!
2014. nov. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
61%

Ha megfejtjük, melyik faj lehet, talán tudunk indítani egy üzenetet nekik, hogy *NE* hozzák vissza.


Aztán az is lehet, hogy mindig más faj viszi el, és nem rabolják, csak szerződést ajánlanak neki különféle galaxisok tévéiben, mulatós műsorra. De mindig megcsappan a nézettség, és ezért hozzák vissza, aztán a menedzsere talál neki egy másik bolygót ismét.

2014. nov. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
61%
Jó részeg lehet koncertek után :D
2014. nov. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
57%
a reptoidok az ellenségek, a gurhamuk a barátok
2014. nov. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 DarkLantern ***** válasza:

Én a reptilián faj egyik közétek (emberek) beépült ügynöke szeretném kijelenteni hogy semmi közünk nem volt, nincs és nem is lesz Pataky Attilával, lévén fajunk a dús hafú humanoidokat részesítik előnyben. Tudniillik azok jobban bírják a rektális szondázást, ami fajunk egyik fétise.

De a mohalinok, vagy esetleg a fandiánok foglalkozhatnak vele, ők kedvelik a kopaszokat.

2014. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Pataky Attilát a Körön kívüliek rabolják el.
2014. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!