Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Plazmafizikus szerint mestersé...

Plazmafizikus szerint mesterséges robbanás történt a Marson régen. Mit szólsz?

Figyelt kérdés

Dr. John E. Brandenburg plazmafizikus, aki diplomáját a kaliforniai egyetemen szerezte azt állítja, hogy egy fejlett humanoid civilizáció is élt a bolygón, azaz a Marson, amit két nagy katasztrófa is végleg kipusztított. Az egyiket egy teljesen természetes meteorbecsapódás okozta, míg a másikat talán egy nukleáris robbantás, amely a bolygó bioszféráját tette tönkre. Véleménye szerint hajdanán a Mars hasonlóan nézett ki, mint a Föld: víz és növényzet is megtalálható volt rajta. Bizonyos Mars-képeken pedig a korrodálódott régészeti leletek, a lepusztult civilizáció nyomai találhatóak meg. A november 22-én megrendezett American Physical Society tudományos ülésen pedig elmondta, hogy ez a tragédia lehet a magyarázat a Fermi-paradoxonra.

[link]


Mit szóltok? Szakértőről van szó, nem pedig laikus hozzá nem értőről!

Vélemények?


George Adamski



2014. nov. 27. 19:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
Én is mindig azt mondtam, hogy a kis zöld emberkék valoságosak. (Föleg ha sokat iszom gyakran álmodok is velük.)
2014. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
A szakértőktől éppen úgy származnak, őrült agyrémek, mint zseniális gondolatok. Rengeteg nagy elmélet bukott már meg ezelött is, bizonyíték kell az elmélet nem elég.
2014. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Spilerke ***** válasza:
44%

Azért mondom, hogy manapság sok hülyének alanyi jogon jár a diplomata :D


Mégis mire tudja ezt alapozni? Hány évet töltöt a Marson, amíg sikerült ezt az elméletet felállítani? Vagy neki egy-két nap is elég, hogy fényt derítsen erre, ezek szerint ő sokkal okosabb a NASA kutatóinál hiszen a NASA-nál még abban sem biztosak, hogy a Marson valaha is intelligens élet volt, pláne olyan technológia, amivel ilyen pusztítást lehet végrehajtani legyen ez szándékos, vagy egy véletlen katasztrófa műve. És ha lehet magyar forrást is linkelj nem vagyunk ancsik.

2014. nov. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
14%

Igen, ez is egy lehetőség.

(Egyébként nem tudom miért kell rögtön azt írni, hogy hülye lenne ez az ember.)

[link]


Szerintem semmi "extra" nem lenne abban, ha a Marson is kifejlődött volna egy olyan szintű civilizáció, mint a miénk és egy háború során kiirtották magukat az atombombával.

Igazából nálunk is előfordulhatott volna ez. Lehet mi más beállítottságuak vagyunk és marsiak még egy tőlünk is sokkal agresszívabb faj voltak.

2014. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem ez az ember igazat mond, ami a lényegi mondanivalót illeti. A Marson rengeteg rejtélyes dolog van, sok a hivatalosan megválaszolatlan kérdés. Itt a Földön is volt már néhányszor hasonló, bár nem ilyen nagy mértékű.

A Marson természetes katasztrófa is történhetett, amiben a szomszédos Maldek bolygó pusztulása nagy szerepet játszhatott. A becsapódó meteorit, kisbolygó onnan is származhatott.

Ami a mesterséges, háborús pusztítást illeti, elképzelhető, hogy ezeket, a marsit is és a maldeki pusztításokat is olyan eszközökkel, fegyverekkel hajtották végre, amelyeket mi el sem tudunk képzelni, mert jóval meghaladják a mi mai szintünket.

Az is lehet, hogy egy kevés túlélőnek sikerült valahogy ide átmenekülnie a Földre.

2014. nov. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem az sem lehet véletlen, hogy az asztrológiában pont a Marssal hozható összefüggésbe a harcias, agresszív minőség, jellem.
2014. nov. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

nektek semmi sem jó, nincs semmi logikátok :D

Amikor laikus nem szakképzett ember beszél erről, azért rinyáltok, hogy nem hozzáértő és majd elhiszitek ha tudományos oldalon, lapban írnak róla, nem csak gagyi bulvároldal :D Most ez megtörtént, konferencián is volt róla szó, erre mit mondtok? " Ez bolond"... :D

2014. nov. 28. 01:16
 8/28 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem kérdező vagy direkt így provokálsz vagy nem akarod valamiért te sem komolyan venni.

Ha tényleg arra akarnál alapozni, hogy szakértőről van szó, akkor róla linkelj valamit és ne valami összeesküvéses, elmosottfotósorozatos, belemagyarázós végenincs szöveget.

Lehet még így is lesz megmondóember, de akkor már legalább valaki nem megélhetési-összeesküvőkkel azonosítaná a fizikust zsigerből.

Mellesleg Brandenburg egyáltalán nem hinném, hogy beszélt volna a "régészeti leletekről". Növényzetnek meg végképp semmi nyoma nincs.

És a víz is eléggé kérdéses.

Ezt nézd meg:

https://www.youtube.com/watch?v=_G8XKHjR_Zo

(ha még nem láttad)

2014. nov. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Spilerke ***** válasza:
36%

#4 Amit belinkeltél végtelenül szánalmas azért dobtak atomot a marslakókra, mert azok hangoskodtak?

Vigyázzunk, mert ha mi is hangoskodunk ránk is atomot dobnak az öreg nyugalomra vágyó nyugdíjas földönkívüliek :D. Azért valljuk be vicces, hogy egy okos ember ilyen butaságokat állít lehet, hogy en vagyok a hülye, de nem látom a logikát, amiből erre lehetne következtetni


George Angelucci, a provokatív trolkodásod egyszerűen szánalmas, amint eléred a harmincat olyan leszel, mint Pataky Attila totálisan holdkóros.

2014. nov. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Spilerke ***** válasza:
80%

#10-es Én nem pontoztalak le, de ha akarod nyomok rád egy zöldet, ha neked ez ennyire fontos.


"Én azt az oldalt linkeltem be, ami magyarul

megírta ezt (a kérésedre). Nem tehetek róla, hogy

humorasan tálalták."


Persze te nem tehetel arról, hogy a cikk írója egy debil. Ezt a részt például a cikkből másoltam ki, szerintem önmagáért beszél :D


"Brandenburg szerint ez már bőven elég bizonyíték, úgyhogy itt, a Földön is komoly veszély lehet, hogy atombombát dobnak ránk az idegenek akik a mi zajos műholdjaink helyett inkább a csillagközi nyugalmat szeretik"


[link]


Még hozzá tenném azt, hogy nekem nem a feltételezéssel van problémám, hanem a levezetéssel.

2014. nov. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!