Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ki lenne arra érdemes, hogy...

Ki lenne arra érdemes, hogy az emberiség nevében kezet foghat és elsőként beszélhet az idegenekkel?

Figyelt kérdés

Sokan úgy gondolják, hogy az idegeneknek le kellene szállniuk pl. a Fehér Ház gyepén és az elnökkel kezet rázogatni, akire katonák vigyáznak.


Tegyük fel, hogy az idegenek bejelentik egy tv hack kíséretében és egy nyílt üzenettel, hogy hamarosan leszállnak békés szándékkal.


Ki lenne arra érdemes, hogy elsőként köszöntse őket, kezet fogjon velük és társalgásba elegyedjenek?

Mint oly sok filmben láthattuk már..


Egy politikus, egy elnök, egy tiszt?

Olyanok, akik ostorozzák a népet és milliók halálba küldéséért vagy éhezéséért felelősek?


Egy tudós? Milyen tudós? Sok nagyszerű tudós van. De annyira terjedelmes, külön ágakra szakadt már a tudomány, hogy nem lehetne egy embert választani, mert melyik tudós feljebb valóbb a másiknál?


Netán egy "egyszerű" ember? De ki?


Akkor hát ki lenne erre alkalmas személy?


George Adamski



2014. dec. 14. 20:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Pataki Attila :D
2014. dec. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Fekete Pákó
2014. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán, az idegenek ráznak-e egymással kezet?

Mi van akkor, ha megsértődnek és rögtön továbbállnak értelmes lényt keresni, aki tudja, hogy jó barátok először az orrukat, aztán a s&ggüket dörgöli össze?

2014. dec. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
Mi van, ha nincs kezük? Vagy testük úgy egyáltalán?
2014. dec. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, erre nehéz válaszolni. Talán néhány nagyhatalom és világszervezet vezetőjével találkozhatnának, meg egy pár vallási vezetővel. Tudóst nem tudok írni én sem. Már nagyon várok egy ilyen pillanatra én is.
2014. dec. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mondjuk inkább a dalai láma politikusok helyett.


Az érdemességen túl egyrészt neki jobban menne a telepatikus kommunikáció, másrészt ha az ő gondolataiba nyernének bepillantást, és abból vonnának le a földi civilizációnk morális állapotára nézve következtetéseket, akkor jobban járnánk.


De valószínűnek tartom, hogy azon a "kézfogáson" már jó ideje túlvagyunk, és azt is, hogy nem nem a dalai lámánál jártak.

2014. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is volt már néhány "kézfogás".
2014. dec. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az értelmesebb válaszokat köszi, akik pedig elmarháskodták az elmehetnek a p*csába, hogy egy értelmes kérdéshez sem tudnak értelmes választ írni. Így is sok a troll kérdés, de tegyétek tönkre ezt is.
2014. dec. 15. 00:13
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem én. Zenét hallgatnék velük, aztán megoldanánk 1-2 társadalmi problémát lokálisan és globálisan is.


https://www.youtube.com/watch?v=ldRsrtHr6N0

2014. dec. 15. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
7%

Szerinted az Amazonas-menti őserdei törzsek főnökein kívül van olyan vezető politikus, akivel egyáltalán szóbaállnának, ha tényleg értelmesek?

.

A #8-as hsz.-edért kár, mert ha értelmesnek tartod is a kérdést, a magyarázatában saját magad csökkented annak szinvonalát...

2014. dec. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!