Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mikor lesz végre vége a...

Mikor lesz végre vége a tagadás korának? Régóta létezik ezer és ezer bizonyíték, hogy UFO-k léteznek.

Figyelt kérdés
Bizonyítékok sorra bukkannak fel, majd tűnnek el. Az internetről persze sorra tüntetik el a hiteleseket és hamisított videókkal próbálják ellehetetleníteni a témát. Mikor érhet ez véget? Mit lehet tenni? Nyílt kiállásnak nincs értelme: sokan próbálkoztak és mindannyian elbuktak. A lokális hír terjesztés nagyon gyengének bizonyul a globalizált agymosó médiával szemben. Ötleteket várok, hogy lehetne a világ tudtára adni az ufók létezését, úgy hogy a hatalom ne tudja megakadályozni? Vagy ez már lehetetlen a téma híre miatt? Már sosem tudódik ki az igazság? Ufó hívők és ufó tagadók válaszát egyaránt várom: milyen terveitek vannak, illetve mi az ami meggyőzhetne titeket. És ne feledjétek: az alapvető módszereket kipróbálták és elbuktak. A szemtanúkat ellehetetlenítik/elhallgattatják, a témával foglalkozó tudósokat hiteltelennek bélyegzik, a kutatási eredményeket törlik. És bár ami megjelent egyszer az interneten az ott is marad, de mi sem egyszerűbb mint közölni öt másik cikket ami mind azt állítja az eredeti cikk hamis. Valami olyan megoldás kell, amit nem lehet elmismásolni, nem lehet a szőnyeg alá söpörni. Várom az ötleteket!

2014. dec. 29. 22:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Otlet: kezeltesd magad. A tevkepzetek, monomaniak sulyos dolgok, nem szabad felvallrol venni oket.
2014. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

Én várok. :) Lassan úgyis minden kiderül.


Persze kíváncsi vagyok, biztos lehet gyorsítani az esemenyeket.

2014. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Addig amíg az USÁ-nak megéri a kapcsolat az idegenekkel a technikai vívmányok ingyen kizsarolása. Egy fajnak le kéne szállni egy forgalmas utcán. Gyanítom, az USA és az őket támogató parazita reptoidok ezt nem hagyják !
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Hát az én ötletem mondjuk egyetlen tárgyi bizonyíték amit egy hiteles labor bevizsgál és kiderül, hogy tényleg nem a Földről származik és megmunkálás nyomai vannak rajta, nem csak egy meteorit darab.
2014. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Boldi11 ***** válasza:
51%
Egy kicsit várni kell,sodródni a jelen hullámain,hagyni elülni a nagy vitákat,majd újból újult erővel elővenni és kiállni mellettük(persze csak olyan estek/bizonyítékok mellett amikkel érdemes is foglalkozni).
2014. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
80%
A nagypapám csillagász és méghozzá az ufo kutatásban is benne van szóval majd szólok ha jönnek az ufók
2014. dec. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy ha olyan fejlettek, hogy ide tudnak jönni, akkor meg tudják oldani, hogy ne lássuk őket. Illetve ha azt akarnák, hogy tudomásunk legyen róluk, akkor egyértelműen jeleznék mindannyiunk számára jelenlétüket. Szóval hiszem, ha saját szememmel látom.
2014. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

"Ufó hívők és ufó tagadók"

Még egy agyas, aki keveri a tagadást a szkepticizmussal.

Miért olyan nehéz megérteni a különbséget? :(

2014. dec. 30. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Hát úgy a 90% keveri nem? :)
2014. dec. 30. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%

Hogy hogyan lehetne a világ tudtára adni az ufók létezését, úgy hogy a hatalom ne tudja megakadályozni?

Egyszerű, ha találkozol eggyel, akkor karon fogod és bemész vele a köztévébe, gyorsan csináltok egy riportot és megtudja a világ.

2014. dec. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!